Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Operator domen - gdzie najtaniej przedłużenie pl po podwyżkach


sempre

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że taki temat powinien powstać już jakiś czas temu, jako, że na forum zagląda zdecydowana część operatorów/providerów hostingu i domen, postanowiłem tutaj zapytać jak się sprawy mają i pozostawić otwarty temat na przyszłość, bo do października jeszcze trochę czasu zostało, ale warto, żeby same firmy się odezwały jak to u nich będzie wyglądać.

Od kilku lat korzystałem niezmiennie z seohost, w głównej mierze dlatego, że byli tzw. operatorem bezmarżowym, ceny były najbardziej konkurencyjne na rynku, ogólnie jest bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy jedyne trudności to brak authinfo w panelu.

Zastanawiam się, jak teraz będą się miały ceny, gdzie najtaniej wyrwę domenę PL z najtańszym przedłużeniem.

Firma do której miałem duże obiekcje - gnum, która jest kompletnie najtańsza w ogóle nie odpowiedziała na mojego ticketa odnośnie wzrostu cen a szkoda, dodatkowo, bardzo dziwnie mi wygląda ich model biznesowy, jedyne co mieli do tej pory to domeny w tak niskich cenach, że kompletnie nie rozumiem jak taka firma może funkcjonować pod względem zysku + nie wykorzystała tych domen jako wabika, bo po kliknięciu w hosting przekierowuje na LH na podstawie programu partnerskiego, z którego jak się spodziewam, nie ma dużych kokosów - jeżeli ktoś mógłby mi to wytłumaczyć, jak ta firma działała do tej pory byłbym bardzo wdzięczny, bo nie prowadzę sam hostingu, jedynie resellerka, nie jestem tak wgłębiony w szczegóły jak to wszystko działa, ale zżera mnie ciekawość - taki offtop jakby ktoś znalazł chwilkę.

 

Prosiłbym aby w tym temacie odzywały się firmy hostingowe, które oferują przy okazji domeny, albo samych operatorów domenowych, jakie będą ceny odnowień netto/brutto po wskazanym czasie.

Mam niecałe 100 domen (90% pl) więc zostanie partnerem HRD/NASK odpada, za dużo zachodu, podobnie jeżeli jest jakiś klient, który ma insiderskie info, fajnie by był by się wypowiedział.

Zapewne jest także dużo nowych firm, które podobnie jak od kilku lat chcą użyć niskich cen przedłużeń bezmarżowo jako wabika, takie firmy również zapraszam do dyskusji, myślę, że taki temat przypada się agencjom takim jak moja lub po prostu zwykłym użytkownikom, którzy mają większą ilość domen.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem 😉

 

Rejestracja domeny .pl - 9,99 zł (bez zmian)

Odnowienie domeny .pl - 54,99 zł (obecna cena - 43,99 zł)

 

Rejestracja domeny regionalnej - 9,99 zł (obecna cena - 3,89 zł)

Odnowienie domeny regionalnej - 34,99 zł (obecna cena - 18,48 zł)

 

Rejestracja domeny funkcjonalnej - 9,99 zł (obecna cena - 10,59 zł)

Odnowienie domeny funkcjonalnej - 34,99 zł (obecna cena - 52,08 zł)

 

Podane wartości są cenami netto.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hostline.pl napisał:

Witaj, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem 😉

 

Rejestracja domeny .pl - 9,99 zł (bez zmian)

Odnowienie domeny .pl - 54,99 zł (obecna cena - 43,99 zł)

 

Rejestracja domeny regionalnej - 9,99 zł (obecna cena - 3,89 zł)

Odnowienie domeny regionalnej - 34,99 zł (obecna cena - 18,48 zł)

 

Rejestracja domeny funkcjonalnej - 9,99 zł (obecna cena - 10,59 zł)

Odnowienie domeny funkcjonalnej - 34,99 zł (obecna cena - 52,08 zł)

 

Podane wartości są cenami netto.


Dzięki za rzeczową odpowiedź.

 

6 minut temu, Gnum.pl napisał:

Zapraszam do [email protected] jeśli na ticekt nie dostał Pan odpowiedzi. 

 

 

Właśnie poszedł mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hostido.pl napisał:

Hostido.pl 

ceny odnowień .pl po podwyżce 50,99 zł netto / 62,72 zł brutto

ceny odnowień regionalnych i funkcjonalnych 30,99 zł netto / 38,12 zł brutto.

 

Dokładny cennik na stronie https://hostido.pl/domeny

Czyli podnosicie tyle ile podnosi Wam NASK. Nie operujecie na zasadzie "NASK podnosi nam o dychu to my klientom podnosimy o pięć dychu". Utwierdzam się że dobrze wybrałem :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo mi się podoba postawa hostido, tylko pytanie czy to cennik stały czy tylko np. na rok, dwa żeby nabić sobie jak najwięcej klientów? oczywiście wykluczając jakieś sytuacje niezależne od was, kiedy np nask ponownie podniesienie cene. 

Edytowane przez sempre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • theqkash zmienił(a) tytuł na Operator domen - gdzie najtaniej przedłużenie pl po podwyżkach
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.