Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[HostingHouse.pl] Informacje nt. usług, oferty, promocji


HostingHouse.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem rootnode!

 

Z okazji czarnego piątku tylko dziś na wszystkie nasze konta hostingowe dajemy aż 80% rabatu. Kod do zamówienia: BlackFriday.

 

Do zobaczenia na https://hostinghouse.pl/:)

 

IMAGINIO Sp. z o. o.

ul. Partyzantów 17/2A

75-411 Koszalin

NIP: 6692517454

KRS: 0000427463

Regon: 321251162

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Zgłosił się do nas klient który chciał nową stronę i migracje danych. Dotychczas płacił 100 zł za hosting i 70 zł za domenę, aktualnie otrzymał fakturę na 800 zł. Cóż pozostawie to bez komentarza.

Jako ciekawostkę polecam wpisy z KRSu https://www.imsig.pl/krs/0001115746

PLAN POŁĄCZENIA
cloudhosting.pl Sp. z o.o. (Spółka Przejmująca),
o12.pl Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 1),
AttHost Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 2)
oraz Imaginio Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Cieszymy się, że zwracacie uwagę na naszą nową ofertę, która obejmuje 3 dopasowane do obecnych realiów rynkowych plany hostingowe, dysponujące mocą procesora 4 vCPU i przestrzenią dyskową 50 GB, 100 GB i 250 GB. A dzięki opcjom dodatkowym, plan Hosting Pro można powiększyć aż do 1000 GB.

 

Wraz z nowymi planami hostingowymi, dla wszystkich obecnych i nowych Klientów HositngHouse.pl wprowadziliśmy również całodobową pomoc techniczną, realizowaną za pośrednictwem infolinii oraz poczty e-mail. Użytkowników forum.rootnode.pl zapraszamy również do kontaktu przez PW - jeżeli macie jakiekolwiek pytania, które do realizacji nie wymagają uwierzytelnienia w naszych systemach, także tutaj jesteśmy po to, aby na nie odpowiedzieć!

Edytowane przez HostingHouse_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HostingHouse_pl napisał(a):

Cześć!

 

Cieszymy się, że zwracacie uwagę na naszą nową ofertę, która obejmuje 3 dopasowane do obecnych realiów rynkowych plany hostingowe, dysponujące mocą procesora 4 vCPU i przestrzenią dyskową 50 GB, 100 GB i 250 GB. A dzięki opcjom dodatkowym, plan Hosting Pro można powiększyć aż do 1000 GB.

 

Wraz z nowymi planami hostingowymi, dla wszystkich obecnych i nowych Klientów HositngHouse.pl wprowadziliśmy również całodobową pomoc techniczną, realizowaną za pośrednictwem infolinii oraz poczty e-mail. Użytkowników forum.rootnode.pl zapraszamy również do kontaktu przez PW - jeżeli macie jakiekolwiek pytania, które do realizacji nie wymagają uwierzytelnienia w naszych systemach, także tutaj jesteśmy po to, aby na nie odpowiedzieć!

Czy to prawda, że przejmuje was netart.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HostingHouse_pl napisał(a):

 

Cieszymy się, że zwracacie uwagę na naszą nową ofertę, która obejmuje 3 dopasowane do obecnych realiów rynkowych plany hostingowe, dysponujące mocą procesora 4 vCPU i przestrzenią dyskową 50 GB, 100 GB i 250 GB. A dzięki opcjom dodatkowym, plan Hosting Pro można powiększyć aż do 1000 GB.

 

Tak, zwracam uwagę, bo próbuję oszacować jak bardzo dotychczasowi klienci mają przechlapane. To zawsze był super tani hosting i podejrzewam że przy tej polityce nie utrzymacie tam zbyt wielu klientów, bo zaczną uciekać, ale co ja się tam znam.

 

Ale zwróciłem także uwagę na rozjechaną stronę internetową co widać na powyższym screenie 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, st220 napisał(a):

Zgłosił się do nas klient który chciał nową stronę i migracje danych. Dotychczas płacił 100 zł za hosting i 70 zł za domenę, aktualnie otrzymał fakturę na 800 zł. Cóż pozostawie to bez komentarza.

Jako ciekawostkę polecam wpisy z KRSu https://www.imsig.pl/krs/0001115746

PLAN POŁĄCZENIA
cloudhosting.pl Sp. z o.o. (Spółka Przejmująca),
o12.pl Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 1),
AttHost Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 2)
oraz Imaginio Sp. z o.o. (Spółka Przejmowana 3)

 

Wykupił ich NetArt. Taki sam los podzielił atthost. Ja od atthosta na początku tego miesiąca dostałem FV na rok za hosting (za który miesięcznie płaciłem 12zł brutto) 738zł brutto (wykorzystałem go tylko do poczty). Za odnowienie domen .pl 3x 246zł brutto czyli drugie tyle. Współczuję walki o domeny, bo trzeba listownie wysłać wniosek o udostępnienie kodów AuthInfo. Przysyłają też listownie. Ja na szczęście dzisiaj otrzymałem kody i przeniosłem domeny do OVH. Mail przeniosłem do MyDevil.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BartekSz napisał(a):

Przysyłają też listownie.

Przynajmniej dbają o to żeby Poczta Polska zupełnie nie zajęła się handlem bibelotami, kalendarzami i przepisami siostry Faustyny Krystynopolskiej. Listonosze dzięki temu mają pracę. Trzeba docenić patriotyczne podejście.. // jaja sobie robię. Zawsze na przekór i na odwrót do całej reszty rynku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O potencjalnym przejęciu przedmiotowej marki już były leaki dobre kilka miesięcy temu, podobnie z tego co mi wiadomo trwały rozmowy, ale nie wiem na jakim są etapie przejęcia pewnej marki zaczynającej się na N, nie wiem ile prawdy w tym drugim, pełnej nazwy nie podam, żeby nie siać niepotwierdzonego fermentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sempre napisał(a):

pewnej marki zaczynającej się na N

Okej, nie siejemy fermentu i nie podajemy pełnej nazwy.... ale kurcze oni też? Serio zaczyna to wyglądać trochę strasznie jak zostaną molochy i kilka niewielkich firm które będzie można policzyć na palcach jednej ręki. Strach gdziekolwiek cokolwiek brać bo za chwile się okaże że dana firma wylądowała właśnie w pewnej grupie i niskie i przyjazne dotąd rachunki (tu bym użył słowa na literę j ale go nie użyję) wystrzeliły o kilkaset procent w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.