Skocz do zawartości

kacperduras

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana kacperduras w Rankingu w dniu 8 Kwiecień

kacperduras posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

4 Neutral

O kacperduras

 • Urodziny 4 Styczeń

Informacje osobiste

 • Imię
  Kacper

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  kacperduras.pl

Ostatnie wizyty

142 wyświetleń profilu
 1. Przyznawać się, kto używa Dockera na produkcji?

  Ja osobiście korzystam produkcyjnie z Dockera trzymając 2 instancje Jenkinsa działające na osobnych portach - uruchomiłem i zapomniałem o tym, działa jak powinno
 2. Hosting + domena pod forum.

  A czemu by nie? VPS raczej na pewno będzie oferował większą wydajność niż hosting współdzielony, dzięki czemu przy rozrośnięciu się forum nie będzie trzeba dokonywać zbędnych migracji na mocniejszy pakiet, tylko dłużej skorzystać z obecnej oferty
 3. Skrypty pod forum

  Discourse
 4. Hosting + domena pod forum.

  A przy opłacie faktury?
 5. Hosting + domena pod forum.

  Ma, ja płace PayPal'em za domeny.
 6. Hosting + domena pod forum.

  Domena to może OVH? Co do hostingu - może jakiś VPS? Poradników od groma w Internecie, dałbyś sobie radę Od siebie polecam DigitalOcean, przeniosłem ostatnio kolejną cześć swojej skromnej infrastruktury i nie narzekam - płacę minimalnie więcej niż u poprzedniego dostawcy, ale wszystko jest na wysokim poziomie, więc wg. mnie warto :D. Jednak gdybyś dalej był przy hostingu www, to rzuć okiem na MyDevil i Progreso, chociaż z tym drugim nie miałem styczności, ale słyszałem zewsząd dobre opinie.
 7. Homepay.pl - Brak wypłat?

  Może nie tutaj, jak zostało wspomniane wyżej - masz grupkę na FB, tam nawet ludzie wiedzą jaki rozmiar buta nosi pan Wachnik, podadzą Ci pewnie bez problemu. Tutaj trzymajmy jednak fason, brakuje nam tylko szturmu wściekłych klientów HP, którzy nie mają żadnych hamulców i robią no, kabaret.
 8. Opinie o datahouse.pl

  Ktoś miał styczność z usługami oferowanymi pod tą marką?
 9. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  No niestety jestem przeciw. Pan @Adam Szendzielorz napisał to co ja chciałem napisać, ale wolałem w ostateczności się powstrzymać, bo pewnie bym się tylko i wyłącznie nakręcił. Przyznaje niestety rację jeśli chodzi o merytorykę tego zwrotu, nie jego formę. Może dobrowolna zmiana wyrażenia, bez udziału administracji?
 10. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  @P-e-T-e-R I o to mi chodziło, dziękuje za wyczerpujacą odpowiedź, doceniam
 11. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  Sprytna zagrywka mająca na celu ominięcie odpowiedzi na moje pytanie. Jestem młody, uczę się i stwierdzam fakty, do czego wiedzy specjalistycznej mieć nie muszę, ale mogę się mylić, w końcu jestem tylko uczniem, w dodatku bez doświadczenia. Piszę Pan o tym, żebyśmy pisali o firmach pod kątem technicznym, cytuję: Z mojego punktu widzenia jako jednego z "fachowców" na tym forum dużo bardziej interesujące było by gdybyśmy porozmawiali o firmach w tematach technicznych Dobrze, zgadzam się i popieram. Jak to mówi młodzież: bez kitu, dobrze gada. Tylko dlaczego Pan tego nie robi i zajmuje się głównie prowadzeniem dyskusji posiadając małą siłę przebicia? Dlaczego Pan, jako właściciel firmy o takich rozmiarach jak nazwa.pl nie jest w stanie przydzielić dodatkowo jednemu z pracowników zadania wejścia na to forum i udzielenia co jakiś czas odpowiedzi w dyskusji stricte branżowej (oczywiście pod kątem technicznym)? Warto coś od siebie pokazać! PRowo na pewno by to lepiej wypadło niż prowadzenie tejże formy dialogu, w końcu nazwa.pl zostałaby pokazana jako firma otwarta, otwarta na polemikę w swoim środowisku, czego dzisiaj według mnie brakuje. I ja tego nie mówię ze złośliwości, bo po co? Mówię to co widzę, tyle. Czekam na odpowiedź na moje pytanie, bo wiek rozmówcy nie jest powodem by lawirować i odwracać kota ogonem.
 12. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  Poprawiam! D: Warto poznać stanowisko drugiej strony, może się podzieli przy okazji jakąś wiedzą techniczną (bo merytoryczną i PRową raczej nie, czego przykładem jest WHT i cudowny marketing nazwa.pl, że nawet po cofnięciu zgody na przetwarzanie numeru w celach reklamowych dalej dzwonią).
 13. WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

  To więc dlatego Pańska firma woli publikować tylko i wyłącznie reklamy swoich usług i ogłoszenia o pracę, zamiast współtworzyć zawartość przeznaczoną dla fachowców?
 14. [nazwa.pl] Informacje od nazwa.pl

  Śmieszni jesteście.
 15. Homepay.pl - Brak wypłat?

  Tak, PaySafeCard również.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.