-
Postów
718 -
Dołączył
-
Wygrane w rankingu
73
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Espen
-
I w tym momencie wychodzi (po raz kolejny) że poza profilem czy innym fanpagem warto mieć zwyczajną stronę internetową Ileż to knajp czy innych usług jest całkowicie offline z powodu padaki fejsa? Chciało się przyoszczędzić (cebula 100%) to się teraz cierpi, nawet mi takich niespecjalnie żal. Tak samo komunikacja między ludzka - nie ma to jak własnoręcznie postawione phpBB czy inne myBB na własnym serwerze Uzależnienie się ludzkości od tego badziewia jest przerażające. A lepiej nie będzie i przy kolejnej padace jednego serwisu może dojść do paraliżu życia codziennego dla większej części cywilizacji, nawet dla tych którzy mają na socjal media wylane.
-
Zdechł fejsbuk. Ciekawe czy wzrośnie ilość samobójstw czy samookaleczeń z tego powodu. I ile ludzi straci sens życia i będzie prowadziło rozważania nad nicością
-
Mnisi Zen zostaną sekularyzowani i będą zwykłymi korposzczurkami
-
Popieram, obecnie dyskusja nie ma za wiele wspólnego z opiniami o zenbox Z jednej strony zgoda, ale z drugiej jeżeli taki większy gracz daje na tyle atrakcyjną cenę że można to wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady. Można się przebranżowić i zacząć robić coś zupełnie innego gdzie dalej rozwijając swój biznes trwało by to nawet latami. Nawet jak by dali trochę więcej to dalej jest to dla nich opłacalna inwestycja - nowi klienci, mniejsza konkurencja, wyżej w TOP.
-
dhosting.pl się nie sprzeda Jest jeszcze trochę mniejszych czy większych firm które H88 może wchłonąć.
-
Czyli co? Chwilę pobędzie jeszcze jako zen a dalej będzie cyber jak wszystkie inne marki?
-
Osobiście unikam korzystania z takich stron. Po prostu język polskawy trochę mnie obraża i sprawia że wole korzystać z usług droższych aczykolwiek sprawdzonych firm. Nawet jeżeli będę przepłacał/ nie dam się namówić na dumping.
-
Duńska firma. Tłumaczenia na stronie raczej mocno słabe, chwilami bardziej polskawe...
-
Większych bzdur chyba dawno nie czytałem...
-
[backuy.com] Hosting kopii danych z dostępem sftp/ssh/ftp i nielimitowaną przestrzenią dyskową
Espen odpowiedział(a) na backuy temat w Ogłoszenia
Przede wszystkim dajcie na stronie język PL i nie euro tylko PLN. -
Zobacz EWH od dhosting.pl czy Elastyczny Hosting od HitMe.pl
-
[AfterMarket.pl] informacje dt. usług hostingowych w chmurze
Espen odpowiedział(a) na AfterMarket.Hosting temat w Ogłoszenia
Oferta wygląda ciekawie ale jak przeglądam warunki i ograniczenia to jedna rzecz zwraca moja uwagę: Rozumiem że postawienie strony typu download na waszych serwerach odpada? Kilkaset plików gdzie średnia waga per plik to 2MB a miesięczny transfer 10TB wystarczyłby z nawiązką. Czy może chodzi o jakieś większe plikownie, serwery zapasowe/lustrzane/kopie?- 6 odpowiedzi
-
Skoro ma taka potrzebę... Możemy się z tym nie zgadzać, uważać to za dziwne/kosmiczne/niepoważne ale jeżeli ktoś ma potrzebę płacenia SMS-em to OK, niech płaci - nikomu krzywdy tym nie robi przecież
-
Sprint Data Center, Artnet, Nawet jak na stronach nie ma oferty spełniającej wymagania to proponuję kontakt i ofertę "szytą na miarę".
-
Przyda się jako uzupełnienie jeżeli ktoś potrzebuje sprawdzonej firmy ale mniejsze zasoby. Panel administracyjny ten sam co "na macierzy" czy jakiś masowy?
-
WHMCS wycofuje wsparcie dla licencji Owned
Espen odpowiedział(a) na Arkadiusz Bednarczyk temat w Pozostałe
Autorskie panele górą -
WHMCS wycofuje wsparcie dla licencji Owned
Espen odpowiedział(a) na Arkadiusz Bednarczyk temat w Pozostałe
Zgoda ale pierwszą podwyżkę firmy mogły jakoś sobie rozłożyć, teraz druga... poza tym zauważ proszę że sporo firm korzysta z pakietu WHMCS + DA, sam cPanel jest u nas niestety w mniejszości. -
WHMCS wycofuje wsparcie dla licencji Owned
Espen odpowiedział(a) na Arkadiusz Bednarczyk temat w Pozostałe
Ciekawe czy skończy się podwyżkami za hosting w niektórych firmach u nas... -
Na miejscu autora tematu porzuciłbym upór i poprzenosił to normalnie poprzez FTP, phpMyAdmin etc czyli tradycyjną metodą "po staremu". Może i niewygodne ale za chwilę nie będziesz miał co przenosić. Ewakuuj pliki i bazy jak tylko się da.
-
[hostido.pl] - informacje nt. usług, oferty, promocji
Espen odpowiedział(a) na Hostido.pl temat w Ogłoszenia
Tu akurat muszę się zgodzić - jak widzę stronę która ma TYLKO cenę netto bez przełącznika brutto to zmieniam na inną Hostido.pl ma na stronach przełącznik netto/brutto który jest widoczny i dość sporych rozmiarów nawet. -
Miałem kiedyś maila na o2.pl ale straciłem do niego dostęp po pewnej akcji kiedy z dwóch skrzynek (wp.pl i o2.pl - wtedy niezależne, 2013 rok) poszedł spory spam. O ile skrzynkę na wp.pl udało się odratować (zmiana hasła) to tej na o2.pl pomimo próby wyjaśnienia niestety się nie udało uratować. Jak patrzę na to z biegiem lat to w sumie wyszło mi to na dobre bo dzisiaj całe o2.pl jest takim dziadostwem które każdy Adblock powinien wycinać w całości. Płakać po skrzynce nie zamierzam tak jak po całym o2.pl które mam nadzieje kiedyś padnie na pysk i będzie niemiłym wspomnieniem, Po tym jak mi zablokowali konto postanowiłem założyć domenę z własnym nazwiskiem i trzymać to na własnym serwerze gdzie nikt mi jej nie zablokuje na amen, nawet w przypadku włamu czy innego spamu. Trzymałem całość na różnych serwerach ale ZAWSZE na Roundcube. To była podstawa i tego trzymam się po dzień dziś. Są inne webmaile ale ten przypadł mi na tyle do gustu że postanowiłem go nie zmieniać. Rozważałem wielokrotnie przeniesienie majdanu z firmy hostingowej na Gmaila czy Outlooka ale za każdym razem odrzucała mnie świadomość powierzania swoich danych korporacji która może zachować się różnie. Zależy od tego kto aktualnie za oceanem jest u władzy (bez wchodzenia w politykę). Własna domena na własnym serwerze daje mi tę przewagę że mam nad tym prawie pełna kontrolę (mogę mi zablokować domenę czy serwer albo mogę to stracić z powodu braku przedłużenia) i nie jestem zależny (prawie) od korporacji i jej kaprysów. Po utracie konta musiałem rozwiązać problem migracji maili w wielu serwisach czy sklepach. Raz szło szybko i bez problemów a raz szło wolno i z problemami. Po kilku latach w zależności od potrzeb 99% usług miałem przypisanych do nowego maila. Własnego gdzie nikt mi nie wyskoczy z automatyczną formułką bez opcji pozytywnego odwołania. Jak masz możliwości to zainwestuj we własną domenę i serwer i tam trzymaj pocztę. Żadne Gmaile czy Outlooki. Mają może i ciekawe oferty ale jest ryzyko że coś im się nie spodoba i nie będzie od tego odwołania. Siedzę ósmy rok na własnej domenie i jestem zadowolony.
-
Zapomnij o tych 25 złotych, facet pewnie się tutaj już nie pojawi
-
Zostało etui, EU II Wojna Światowa i Traffic Giant.
-
Rozumiem Twoje zdenerwowanie ale postaraj się używać zamiast wulgaryzmów jakieś zamienniki Trzy posty wyżej napisałem o moich przygodach z odnowieniem hurtowym domen. Historia skończyła się w ten sposób że wyniosłem wszystkie domeny jakie miałem w OVH i przetransferowałem je do innej firmy. Tym samym 8 letnia współpraca z OVH dobiegła końca. Za duże cyrki tam miały ostatnio miejsce.
-
[HostFox.pl] Informacje nt. usług, oferty, promocji
Espen odpowiedział(a) na HostFox temat w Ogłoszenia
Ciężko cokolwiek tam wyczytać - każdy post wymaga rejestracji lub logowania aby go przeczytać
