Skocz do zawartości

home_pl

Użytkownicy
 • Ilość treści

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

home_pl wygrał w ostatnim dniu 19 Styczeń

home_pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

76 Excellent

2 obserwujących

O home_pl

 • Urodziny 25.09.1997

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  home.pl SA

Ostatnio na profilu byli

676 wyświetleń profilu
 1. Z Twoim SEO nie jest tragicznie, aczkolwiek przydałby się solidny tuning fraz kluczowych i nagłówków. Zerknij sobie na wynik naszego darmowego audytu - https://audyt-seo.home.pl/7a67af11f9804722313da737752b384f Jest tam trochę do poprawy. Pamiętaj, że fora dyskusyjne w SERPach wyświetlają się trochę inaczej niż zwykły strony, więc w sumie ciężko mi odpowiedzieć na Twoje zmartwienia "co jest nie tak". Jeżeli masz określone oczekiwania - skontaktuj się z naszymi specjalistami, a w oparciu o Twoje potrzeby zrobią bezpłatną wycenę i zaproponują konkretne działania (bez zobowiązań - decyzja po stronie klienta;)) - https://home.pl/reklama-internetowa/pozycjonowanie/
 2. @Tom X Implementacja w obu przypadkach ma więc zupełnie inny zasięg - jedna wąski, a drugi szeroki. Jeszcze raz podkreślę, że tematu CF nie porzucamy. Po prostu nie ma on obecnie priorytetu, który pozwoliłby mi na napisanie "tak będzie w tym miesiącu". Przekazałem jednak temat do osoby odpowiedzialnej za rozwój i zobaczymy jak potoczy się to dalej. Odnośnie wątku z FB - jest mi znany Dlatego w temacie hostingu nie powiedzieliśmy ostatniego słowa mimo, zebraliśmy wiele ciekawych ficzerów które mamy nadzieję wdrożyć w krótszej i dłuższej perspektywie. Wszystko jednak zależy od czasu, zasobów i priorytetów.
 3. @Tom X Porównujesz integrację dla domen i stron dostępnych tylko w panelu konkurencji z usługą, w której możesz aktywować CDN i ochronę dla każdej domeny i strony, nie tylko tej utrzymywanej w home.pl. To zasadnicza różnica Co do doceniania - na aktywację tej usługi nie narzekamy, jest dobrze.
 4. @thekrzos Mowa o serwerach DNS dla usługi Ochrony WWW - nawiązałem do postu Łukasza, który twierdzi, że wprowadzenie tej usługi jest protezą bo i tak nie umożliwia rozpięcia przy niej poczty. Umożliwia. W przypadku CF nie jest to możliwe.
 5. @theqkash Odnosząc się konkretnie do Twojego zarzutu o pocztę - to rozwiązanie działa to problemu.
 6. Masz rację - pewnych faktów nie da się obronić z drugiej strony jednak w ciągu 7 lat bardzo wiele w branży się zmieniło, u nas zmiany były monstrualne, co było efektem również zmian w potrzebach klientów, to jak postrzegają oni hosting i samą potrzebę posiadania domen. Rynek osiągnął pewien sufit, zrobił to szybciej niż myśleliśmy i dlatego część rzeczy pojawia się w pomysłach do wprowadzenia, a potem znika, by pojawić się ponownie. Nie lubię przywoływać tego przykładu, ale na serio teraz muszę - jesteśmy firmą, która musi zarabiać, a to oznacza priorytetyzację tematów, które są z tej perspektywy mają sens finansowy. Piszesz o zakasaniu rękawów i pisaniu robimy/nie robimy - powyżej napisałem konkretnie co robimy i czego nie robimy. Tematy te były dyskutowane, analizowane i przedstawione kwestie nakreśliłem najdokładniej jak się dało. "Proteza" to bardzo nieładne określenie skądinąd fajnej usługi, która do ochrony podchodzi kompleksowo i w wersji darmowej oferuje bardzo dobrą jakość i zakres funkcji, ale co kto lubi. Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale realia są takie, jakie przedstawiłem wyżej. Wprowadzamy dużo usprawnień i nowości, poprawiamy wiele procesów wewnętrznych (niewidocznych z perspektywy klienta, ale wpływających na obsługę i jej szybkość) jednak nie zawsze są one skierowane do bardziej wymagających użytkowników takich jak Ty.
 7. "Biało światło" - fajne określenie Na chwilę obecną nie planujemy zmian. Wszystkie te kwestie zostały kropka w kropkę przekazane do osób odpowiedzialnych za rozwój i aktualizacje platformy . Z uzyskanych informacji wynika, że przeprowadzono kilka analiz m.in. związanych z DNSami. Obecne założenia pozostają bez zmian. Kwestia SSH jest wciąż otwarta, natomiast nie ma ona najwyższego priorytetu (aby jednak temat nie został zakopany - dopytałem o szczegóły odpowiednie osoby). Nie oznacza to również, że całkowicie z niej rezygnujemy. Mamy obecnie w planach wiele różnych projektów, które mają realny wpływ na kwestie biznesowe tj. usprawnienie procesu przeniesienia klientów na nową platformę, wprowadzanie nowych produktów i usprawnianie obecnego panelu do zarządzana usługami. A to tylko wierzchołek góry lodowej. W IT jak w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze, te ważniejsze trzeba załatwić jak najszybciej. Co do Cloudflare - nie udało się tego tematu wprowadzić w życie, aczkolwiek nawiązaliśmy współpracę z partnerem zewnętrznym który oferuje podobną usługę i który umożliwia przeniesienie obsługi technicznej domeny na swoje DNSy, a także przekierowanie rekordów pocztowych na hosting w home.pl - https://home.pl/ochrona-www/
 8. Instalacja zewnętrznych certyfikatów SSL jest możliwa tylko poprzez naszych administratorów po uiszczeniu opłaty.
 9. @Matix8981 Na pierwszą, co automatycznie nie blokuje zniżki na dłuższe okresy abonamentowe. Wystarczy skontaktować się z naszymi magikami z homecloud.pl i zapytać o zniżkę na dłuższy okres czasowy. Jesteśmy elastyczni
 10. Cześć, przed nami gorący weekend z piątkowymi promocjami Black Friday, ale już wczoraj uruchomiliśmy promocję 🔥Black Week🔥 na wybrane produkty z naszej oferty Wszystkie promocje z dodatkowymi rabatami specjalnymi znajdziecie na https://okazje.home.pl/black-week Co dobrego przygotowaliśmy na Black Week? Przede wszystkim antywirusy w najniższej cenie na rynku: Avast Internet Security za 35 zł netto i Kaspersky na Androida za 4,06 zł netto. Jeżeli szukacie VPS z przyzwoitymi parametrami za 8 zł/mc to również możecie skorzystać z tej możliwości Z kolei poszukiwacze większej mocy na serwerach dedykowanych powinni przychylnym okiem zerknąć na promocję konfiguracji G1 Easy M za 80 zł netto/mc (20% taniej!). Dla wordpressowców przygotowaliśmy hosting z dyskami SSD za 72 zł netto /rok. Czy domeny także są objęte promocją? Tak! Dla adresów .online, .tech, .store i .site przygotowaliśmy specjalną promocję rejestracji za symboliczną złotówkę (z VATem). W promocji Black Week znajdziecie również oferty niestandardowe - pozycjonowanie 30% taniej lub (jeśli wolicie robić to samodzielnie) aplikację do samodzielnego pozycjonowania za 19,99 zł netto/mc, sklepy internetowe i... unikalne warunki Programu Partnerskiego polecaj.home.pl - przy rejestracji otrzymacie 10% zniżki na NordVPN oraz nawet 250 zł zniżki na aplikację Teamviewer. Cała oferta Black Week wraz z aktywnymi promocjami jest dostępna na https://okazje.home.pl/black-week Ważne! Aby skorzystać z oferty promocyjnej należy zamówić usługę z poziomu powyższej strony promocyjnej. Przy skorzystaniu z głównej strony home.pl ceny blackweek'owe nie będą widoczne.
 11. @rafii Jeżeli chodzi o ISO to możesz to zrobić, pamiętaj jednak że subskrypcja M365 działa w taki sposób, że w przypadku braku płatności MS zrobi Ci po prostu downgrade.
 12. @rafii To zależy z jakiego systemu obecnie korzystasz - w samych założeniach M365 dotyczy upgrade'u systemu z wersji 7 Pro, 8 Pro lub 8.1 Pro i tylko z nich możesz aktualizować do wersji 10 Enterprise. Usługa jest pakietowana z Office 365, ale z tego drugiego nie musisz używać poniważ MS będzie weryfikował tylko i wyłącznie to, czy opłaciłeś (lub opłacasz miesięcznie) M365. Nie musisz być zalogowany do konta MS, ponieważ zakup usługi odbywa się poprzez naszą stronę, a licencję oraz instrukcję na upgrade otrzymujesz elektronicznie na maila
 13. @rafii Już wiem Jest to wersja nie-LTSC. Taką również oferuje indywidualnie MS.
 14. @Mion Soooory za obsuwę Zapomniałem dopisać - takie polecenia na MySQL nie wchodzą w grę. Co do aktualizacji do 8 - na chwilę obecną nie posiadam takich informacji, z pewnością jednak nie wydarzy się to w tym roku, a raczej w 2020. @rafii Całość dostajesz w wersji elektronicznej pod aktualizację klucza i upgrade. Jeżeli chodzi o LTSC/nieLTSC - po weekendzie dopytam nasz zespół produktowy od MS jak to wygląda dokładnie.
 15. @rafii Cześć. Odnośnie pytania pierwszego - tak, to jest pakiet pod 1 stanowisko. Jeżeli chodzi o pytanie drugie - nie ma to znaczenia, może być osoba prywatna lub firma. Jeżeli potrzebujesz bardziej dopasowanego zestawu to opisz swoje potrzeby poprzez formularz https://home.pl/formularz-email/ Wystarczy, że wybierzesz kategorię "Produkty" i "Office 365" - nasi specjaliści na pewno przygotują odpowiedni zestaw narzędzi MS.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.