Skocz do zawartości

ćwierćadmin

Użytkownicy
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. to ja jeszcze polecę po przeniesieniu danych a przed przepięciem domen wklepać sobie nowy adres IP dla domen w pliku hosts żeby zobaczyć czy działa na nowym serwerze, jeśli nie to można poprawić co trzeba "nie na produkcji"
 2. ha, i to nie tylko klienci którzy mają jakieś tam ichnie sklepy jak to ze Sklepicomem było, ale tym razem praktycznie wszyscy z dowolnym komercyjnym sklepem i nie tylko? wow. Może liczą że się wszyscy przeniosą do nazwy i nie trzeba będzie już utrzymywać osobnego środowiska
 3. pierwsze co bym zrobił to ustawił na necie z plusa dnsy na googlowskie 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i sprawdził czy działa. Jak zadziała (a pewnie tak) to problem po stronie domyślnych DNS operatora.
 4. ping po IP czy po domenie działa? "Na witrynę" czyli po nazwie domenowej?
 5. Też stawiam na BOM, szczególnie jak się stało po edycji pliku, pierwsze co to sprawdzić error log, powinno być wtedy coś typu: "Invalid command '\xef\xbb\xbf', perhaps misspelled" A swoją drogą jeśli powód inny to też powinna być informacja w error logu, tak że to jest przede wszystkim pierwsza rzecz jaką trzeba sprawdzić, i ewentualnie tu wkleić.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.