Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Froxlor Server Management Panel


Rafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystał już ktoś z https://www.froxlor.org/ ?

Czytałem wiele pozytywnych opinii na zagranicznych forach.

 

Wspiera nginx, lets encrypt, podobno nawet obsługuje wiele wersji php'a ale osobiście jeszcze nie testowałem.

Posiada opcje resellera a nawet ticketów.

 

Ja na razie zainstalowałem i badam - wygląda dosyć przyjemnie :)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nrm Masz na myśli to ,że napisany jest w 90% strukturalnie i php'ie ?
To wcale nie oznacza ,że działa źle.... Fakt dzisiaj się już tak nie pisze jak na takie aplikacje ale w google wyszukałem masę pozytywnych opinii o tym całym Froxlor dlatego mnie zaciekawił - jakoś musiały się one narodzić :)

 

szukam darmowej alternatywy dla ISPConfig / Vesta .... a centos panel nie wchodzi w grę bo nie korzystam raczej z centosa :)

 

Oczywiście tylko pod małe / prywatne projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że działa źle, ISPc też nie działa źle. Chodzi mi tylko o to, że szkoda, że w 2017 produkuje się soft jak w 2006. Teraz spróbuj taki OS soft sforkować i nagiąć do swoich potrzeb i bum, ściana.

 

Z tego co widzę to commity w Floxlor zaczynają się gdzieś w 2010 więc chyba za dużo od tamtego czasu architekturalnie się nie zmienili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mariaczi napisał:

Co z nim nie w porządku dla Ciebie? ;) Używałem i narzekać nie można było.

 

Może nie tyle co nie w porządku tylko tak poprostu szukam :) ISPconfig wydaje mi się troche zaduży na pojedyńczy projekt/strone.... ale to tylko taki mój przegląd bardziej for fun. Podoba mi sie np vesta ale zbyt często generuje niepoprawne configi i trzeba robić rebuild usera co czasem doprowadza do szału.

 

Niestety DA aby na każdym VPS jaki mam instalować nie stać mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, behemoth napisał:

To nie lepiej jeden solidny VPS z DA?

 

Mam "trochę" klientów w szczególności kilka dużych sklepów internetowych - wole je trzymać na osobnych VPS (kilka względów jak np dostępność czy zasoby). Jeden porządny VPS na pewno by nie starczył .

 

Jak to mówią "lepsze" jest wrogiem dobrego więc na razie zostaje przy ISPconfig i DA tam gdzie moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.