Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Panele administracyjne od strony użytkownika usługi


szarik

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie DA. Wszyscy skupili się na wyglądzie a zapomnieli że CB 2 jest dziecinnie prosty do przeprowadzania konfiguracji i późniejszych rekonfiguracji w przypadku problemów lub po prostu chęci zmiany.

 

Dodatkowo chyba jako jedyny panel mają tak rozbudowane wiki + forum + fjuczery na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam Szendzielorz napisał:

 

Nasz panel to Extranet -> jego "kernel" obsługujący całe API śmiga w perlu (pierwszą wersję sam napisałem - do dzisiaj programiści, którzy go rozwijają, mimo, że z pierwszą wersją nie ma już nic wspólnego - dalej mnie za to przeklinają :D

 

Rozpisaliście się o szczegółach domen / DNS w panelach, a my mamy dość ciekawy (jak uważam) edytor DNS, demo (nie wymaga logowania):

 

https://progreso.pl/demo/

 

I dalej -> edytuj na domenie i zakładka "Edytor DNS". Wszystkie pola są edytowalne, można dodawać / usuwać rekordy i dopiero na koniec zaakceptować. Co o nim myślicie? Serio pytam, bo to mój pomysł (wykonanie już nie - za cienki w uszach już jestem na dzisiejsze czasy ;)  w który nikt inny nie maczał palców, stąd jestem ciekaw opinii :-) W demówce nie działa chyba zapis ze sprawdzaniem błędów ale chodzi o sam edytor i możliwości jakie daje (szybkie "wyklikanie" nowych wpisów, edycja innych etc).

 

Główna poprawcie 😁

CYMERA_20170915_095323dc23c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Adam Szendzielorz napisał:

 

Tak tak, wiem - to jest strona z 2011 r. i wymaga koniecznie całkowitego redesignu - nie jest responsywna (poza dwoma podstronami) etc ;)

Panel fajny, ale jak się coś ulepsza to raczej wszystko a wy chyba za bardzo skupiliscie się na panelu skoro wiesz o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, daffx napisał:

Panel fajny, ale jak się coś ulepsza to raczej wszystko a wy chyba za bardzo skupiliscie się na panelu skoro wiesz o tym :)

 

Wszystko jest do zmiany - pracujemy nad nowym Extranetem w Angularze :)

Ale nie ma pośpiechu - obecny działa, jest stabilny, funkcjonalny. Nic na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.