Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Zapasowe zdalne łącze


spex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest mi ktoś w stanie polecić, jakie ofertę GSM na internet. Tak by to sensownie wychodziło jako zapasowe łącze dla urządzenie - nie chodzi mi max speed LTE czy nielimitowany internet za te 30zł/mc, ale coś co pozwoli uzyskać dostęp do sieci, gdy padnie główne WiFi - naprawdę coś na poziomie 1-3 GB/mc tak by nie zjadło tych 30zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak często i ile transferu będziesz używał. Bo jak rzadko to można orange free na kartę sobie ogarnąć i doładowywać powiedzmy co miesiąc i zbierać transfer.

Ewentualnie chyba tmobile ma dobrą ofertę.

 

Ja ci proponuję wziąć kilka starterów z różnych operatorów i testować. Bo co lokalizacja to inne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tak:

 

Aero2

1 rok ważności

Koszt "instalacji": 20zł kaucji + 14zł przesyłki

Pakiety:

0,5GB/2zł/mc

3GB/5zł/mc

 

a2mobile

1 rok ważności

unlimited 9,90 zł/mc

Cytuj

U nas nie masz limitu ilości transferowanych danych.
Prędkość transmisji:
do 5 GB - brak ograniczeń
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

Orange

1 rok ważności

Pakiety:

0,5GB/2zł/mc

2GB/12zł/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jeszcze virgin mobile - w freemium masz 300mb Internetu za darmo każdego miesiąca, jedynie musisz co roku doładować konto za 5zł żeby była aktywna, możesz ewentualnie dokupić pakiety (na przykład 10gb za 10zł), wydaje mi się że to dobra cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, behemoth napisał:

Może njumobile?
Jak nie używasz, to nie płacisz.

 

Szczerze, ciężko mi podejść do takich ofert. Bo faktycznie to jest tak, iż jeśli nie korzystam to nie płacę, jeśli mało korzystam to płacę dużo i dopiero jak się dużo korzystam, to się opłacam.

Bo jak nie korzystam, to faktycznie nic nie płacę. Jak będę mało korzystał (do 150MB) to płacę 0.19zł/1mb, i dopiero po "wydania" 29 zł włącza mi się pakiet 10GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.