Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Zapytanie o resellerkę


sempre

Rekomendowane odpowiedzi

@sempre Wydaje mi się że takie a nie inne podejście społeczności do resellerów jest spowodowane tym że pokutuje obraz z przeszłości gdzie właśnie na resellerach stawiane były wakacyjne korporacje. I tak rok w rok przez dłuższy czas w no dość sporej ilości swego czasu. A co było na początku września/po pierwszej wywiadówce no to doskonale wiemy :)

Nie twierdzę że każdy kto działa na resellerach to wakacyjne korpo - po prostu dzieciarnia swoimi działaniami trochę lat wstecz spowodowała taki a nie inny odbiór przez branżę. Temat jest dość obszerny ale nie chcę robić ci w temacie zamętu i rozwijania kolejnych wątków.

  • Lubię 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu tyle lat i takiej nagonki za prośbę o pomoc w dobraniu nowego resellera nie widziałem tu jeszcze nigdzie, naprawdę dziwnie to wygląda, nie mój cyrk. W każdym razie widzę że wątek zamienił się w jakiś wykopowy burdel możliwe że masz rację @Pawel_15, aż tak nie znam branży od środka za tamtych czasów, tylko że na zagranicznych forach nikt tak się nie przywala do oferty reseller na całym świecie tylko tutaj, od teraz będę wiedział, że w sprawie resellera, tylko pisać na https://lowendspirit.com/ czy też https://www.webhostingtalk.com/. Żeby nie dawać frustratom pożywki.

 

W kazdym razie jak ktoś jeszcze ma jakieś fajne propozycje reseller czy też może polecić jakiegoś resellera o mocnych parametrach, bądź resellera poczty podobnego do mxroute jestem otwarty na wszelkie sugestie. Gdyby znalazł się tu jakiś sysops, który ogarnia rynek polski, zagraniczny i CL chętnie opłacę konsultacje w doborze nowego resellera, czy też pomocy w esytmacji zużycia ramu/cpu na aktualnym, bo nie ukrywam, właśnie na resellerku takim mocnym mi zależy. Czy to na samym resellerku, czy resellerku plików poczty + resellerku maili.

Edytowane przez sempre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nigdzie nie widzę "nagonki za prośbę o pomoc w dobraniu nowego resellera", raczej widzę innego typu dyskusję i coś innego podgrzało.

 

Natomiast co do tematu - faktem jest, że resellery są trudnym tematem, jednakże niezależnie od miejsca to dwie firmy z drugiego końca świata ciężko będzie porównywać. Ja bym się nie zdecydował na wymigrowanie swoich klientów do "hamerykańskich" firm, cenię i lubię swoich klientów 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja troszkę jest jałowa. Bo zapytanie jest konkretne, pojawia się kilka doprasowanych ofert, po czym pytający zawsze wraca do oferty najtańszej za 55 USD i dopytuje czy jest ok. Nie jest choćby z powodu RODO, bo to pewnie leży gdzieś, gdzie pewnie nie wiadomo nawet gdzie. Choć pewnie technicznie jest ok (o czym pisałem).

Ale albo wybieramy "poważne" bo ma być stabilnie, albo szukamy oferty po prostu "najtańszej". Ale wtedy trochę nie pasuje mi chęć zapewnienia super jakości dla poczty (zarówno dostarczalność, jak i antyspam). Pewnych rzeczy nie są się pogodzić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.