Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Pomoc w doborze smartfona


Gość Grzegorz.R

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz.R

Witajcie! 

 

Szukam smartfona do robienia fotokopii dokumentów. Musi robić ładne fotki makro(czyli z bliska). Aparat cyfrowy odpada bo lampa błyskowa powoduje że wychodzi czysta kartka. Smartfon który robiłem te fotki dokumentów zepsuł mi się a nie ma nowych już tego modelu. Używanego kupować nie będę. 

Cena wiadomo im taniej tym lepiej fotki nie muszą byc dużej rozdzielczości byle by były ładne i czytelne 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R

Generalnie na przykład w sądzie gdy zapoznaje się  z aktami sprawy nie ma możliwości podłączenia skanera bo oni nie mają obowiązku użyczyc prądu a inaczej jak telefonem nie da się utrwalić dokumentu w inny sposób. A w sekretariacie zrobię sobie fotki akt i w domu nad nimi mogę pracować ile chce a w sekretariacie sądu nie zawsze tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi zdechł po 21 latach skaner od Plustka. Wybór padł na małego i poręcznego Canon LiDE 400 który bierze zasilanie z komputera/laptopa bez konieczności proszenia się o gniazdko z prądem. Mały, lekki, poręczny, można skanować też na stojąco. Na pewno tańszy niż smartfon. Ewentualnie coś małego i poręcznego jak mój ale z gniazdem USB na pendrive i zasilasz sobie z powerbanku i zapisujesz od razu na pamięć i w domu sobie przerzucasz na zwykłe pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R

Ale akta spraw są spięte nie ma równej powierzchni nie wiem czy taki skaner by się sprawdził wolę fotki porobić bo to jest szybsze niż skanowanie. Już próbowałem skanerem i nie zawsze byl to czytelny skan.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.