Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Szukam Dobrego Hostingu Pod serwer Teamspeak 3


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

Anty-DDoS OVH game się dobrze sprawdza pod TS - https://www.ovh.pl/anty-ddos/anty-ddos-game.xml

 

Jak masz budżet możesz się zdecydować na dedyka z oferty ovh game, jak nie masz kasy to jest mnóstwo resellerów co oferują vpsy z ochroną ovh game, z tego co pamiętam https://bungeecloud.org/vps.php ma właśnie coś takiego, ten za 2 euro powinien wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Miro napisał:

Witam wszystkich Szukam Dobrego Hostingu z dobra ochrona Antyddos Pod serwer Teamspeak 3 do kwoty 1000 zł 

Cześć, u nas w znacznie mniejszej cenie znajdziesz ofertę: https://multigaming.pl .
 

2 godziny temu, Jakub napisał:

Odezwij się do @Spoofy

Dzięki za polecenie.

 

51 minut temu, Matix8981 napisał:

Avoro .eu(https://avoro.eu/de/nvme-vserver/) VPS + stała mitygacja (15,00 EUR Monthly), korzystają z arbora.

Reselling usług w takiej formie, nie jest dobrym pomysłem. Nasza sieć w lokalizacji niemieckiej, podłączonej do DE-CIX (czyli jeden z głównych europejskich punktów wymiany ruchu, obsługujący średnią przepustowość 6TB/s),również wykorzystuje Arbor Peakflow, który dostosowujemy wedle własnego uznania, stanowiący 1 z 3 elementów ochrony. Dalej z wykorzystaniem routerów i switch'y Juniper otrzymujemy całkiem "szerokie" połączenie, na końcu spinając własnymi, wydajnymi rozwiązaniami do ochrony L7, specjalnie dostosowanych m.in. dla usługi TeamSpeak.

W imieniu multigaming.pl, serdecznie zapraszam do wypróbowania usług.

Pozdrawiam,
~ Spoofy

  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sempre napisał:

Anty-DDoS OVH game się dobrze sprawdza pod TS - https://www.ovh.pl/anty-ddos/anty-ddos-game.xml

 

Jak masz budżet możesz się zdecydować na dedyka z oferty ovh game, jak nie masz kasy to jest mnóstwo resellerów co oferują vpsy z ochroną ovh game, z tego co pamiętam https://bungeecloud.org/vps.php ma właśnie coś takiego, ten za 2 euro powinien wystarczyć.


Tak jak ja i pan @Miro używaliśmy oferty game z ovh na naszych serwerach teamspeak lecz anty ddos game nie obroni serwera teamspeak.
 

 

Godzinę temu, Matix8981 napisał:

Avoro .eu(https://avoro.eu/de/nvme-vserver/) VPS + stała mitygacja (15,00 EUR Monthly), korzystają z arbora.


Miro używał serwera na avaro.eu hostowanego przez pana Asasinka i też nie daje rady.


Polecam serdecznie https://multigaming.pl! Szybka pomoc no i stabilność co jestem światkiem aktualnie od 3 lutego.
 

Edytowane przez Devanger
  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Devanger napisał:

Miro używał serwera na avaro.eu hostowanego przez pana Asasinka i też nie daje rady.

Wydaje mi się, że osoba która zajmowała się sprawami technicznymi u ciebie nie potrafiła się dogadać w sprawie filtracji :) hostują ogromne serwery niemieckie które również miały ogromne ataki w postaci podłożonego ruchu (1:1 do aplikacji).

 

  

52 minuty temu, Spoofy napisał:

Reselling usług w takiej formie, nie jest dobrym pomysłem.

Co nazywasz resellem? posiadają własny sprzęt w kolokacji oraz adresacje IP

Edytowane przez Matix8981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Matix8981 napisał:

Wydaje mi się, że osoba która zajmowała się sprawami technicznymi u ciebie nie potrafiła się dogadać w sprawie filtracji :) hostują ogromne serwery niemieckie które również miały ogromne ataki w postaci podłożonego ruchu (1:1 do aplikacji).


Na razie nie słyszałem o żadnym stabilnym serwerze teamspeak w tym hostingu ;(
Więc proszę podeślij mi jakiś serwer, który stoi tam stabilnie...

Ja wiem, które serwery stoją w tym hostingu i nie są stabilne. Dlatego pan @Miro chce  zmienić hosting, bo tam jest w tym avaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Devanger napisał:


Na razie nie słyszałem o żadnym stabilnym serwerze teamspeak w tym hostingu ;(
Więc proszę podeślij mi jakiś serwer, który stoi tam stabilnie...

Ja wiem, które serwery stoją w tym hostingu i nie są stabilne. Dlatego pan @Miro chce  zmienić hosting, bo tam jest w tym avaro.

 

Niestety nie jestem w piaskownicy teamspeakowej 🤣 znam parę projektów które hostują się w avoro, serwer gry oparty o ENet'a. Aktualnie obserwując te projekty nie widzę aby mieli problemy które występowały w OVH.

Edytowane przez Matix8981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Matix8981 napisał:

 

Niestety nie jestem w piaskownicy teamspeakowej 🤣 znam parę projektów które hostują się w avoro, serwer gry oparty o ENet'a. Aktualnie obserwując te projekty nie widzę aby mieli problemy które występowały w OVH.


 

10 minut temu, Matix8981 napisał:

Niestety nie jestem w piaskownicy teamspeakowej


No widzisz nie znasz społeczności serwerów teamspeak i nie wiesz jak zachowuje się filtracja pod teamspeaki, bo nie doświadczyłeś tego na sobie.
Więc nie polecam avaro pod serwery głosowe.
 

 

10 minut temu, Matix8981 napisał:

znam parę projektów które hostują się w avoro, serwer gry oparty o ENet'a.


No odpowiedziałeś sobie na to jeszcze raz. Może pod gry spełniają oczekiwania lecz na pewno nie pod teamspeaki.
Znam jednego gościa, który założył pseudo hosting, który utrzymuje parę projektów na nim i nie udaje mu się stać stabilnie na wyżej wymienionym hostingu "AVARO".

Na tym kończymy temat, bo nie ma o czym w tym wątku pisać.

Miro jest w tym samym problemie co ja w poprzednim napisanym przez mnie wątku.
Natomiast ja z tego problemu wyszedłem i jestem w końcu spokojny o swój serwer :) dzięki właśnie https://multigaming.pl

Edytowane przez Devanger
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Matix8981 napisał:

Wydaje mi się, że osoba która zajmowała się sprawami technicznymi u ciebie nie potrafiła się dogadać w sprawie filtracji :) hostują ogromne serwery niemieckie które również miały ogromne ataki w postaci podłożonego ruchu (1:1 do aplikacji).

 

  

Co nazywasz resellem? posiadają własny sprzęt w kolokacji oraz adresacje IP


Resellerem nazywam hosting, który nie posiada własnych rozwiązań, bazując jedynie na rozwiązaniach samego dc, które nota bene było brane pod uwagę również przez nas, lecz niestety nie spełniało naszych wymogów. Swoją drogą, provider którego wymieniasz ma ciekawą historię rekordów DNS na alternatywnej domenie: harmony-solutions.de:
unknown.png

Czyżby każde z tych rozwiązań, czyli reselling resellingu był złotym interesem nie tylko w "teamspeak'owej piaskownicy", hm?

Od kilku lat, konsekwentnie wykonujemy założone plany, także cały czas jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi rozwiązaniami. Testowaliśmy różne konfiguracje sprzętowe, prowadziliśmy aktywny research produktów, zwiedziliśmy całą masę różnych datacenter. Oczywiście są miejsca w Polsce, które nadawałyby się, aby upchać nasze rozwiązania, lecz zwyczajnie nie chcemy być generatorem nadmiernych problemów, dlatego naszym zdaniem wybraliśmy najlepsze miejsce - świetnie wyposażone, blisko globalnego punktu wymiany ruchu, co daje dodatkowe możliwości np. w przypadku "większego ruchu".

Let's face it - po kilku latach uświadamiania społeczności, doszliśmy do momentu, w którym jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić - posiadamy najlepsze możliwości ochrony dla aplikacji gamingowych, głosowych czy też innych, borykających się z problemami "szkolnymi". Jesteśmy w stanie dostosować filtry wedle własnych potrzeb do prawie każdego rodzaju aplikacji. Wielu "dyrektorów IT" skorzystało na naszych testach, nawet próbując kopiować naszą pracę, lecz na daremno, gdyż moje słowa nie są puste a poparte wieloletnim doświadczeniem i praktyką w tym temacie.

Nasze własne zabezpieczenia jesteśmy w stanie "upchać" niezależnie od lokacji, gdyż od kilku lat rozwijamy filtry oparte o eBPF z wykorzystaniem pełnego hardware'owego offload'u - jest to ostatnia, bardzo skuteczna i wydajna linia obrony, gdyż nasze serwery w lokalizacji niemieckiej wyposażone są m.in. w karty sieciowe SmartNIC Netronome, których ogólna zasada działania została wielokrotnie potwierdzona w boju. Oczywiście cały czas sam jestem szaleńcem, który utrzymuje swoją konfigurację i patch'e pomagające kompilować specjalnie przystosowane jądro linux'a (tylko nieliczni z tego grona potrafią zrozumieć z czym się zmagam ;) ).

Mając już troszkę świadomości w jaki sposób technicznie jesteśmy do przodu względem jakiegokolwiek providera, o którym mówicie w kwestii problemów z jakimi się zmagacie, proszę odpowiedzcie mi na pytanie - który dostawca zadał sobie tyle trudu, aby stworzyć takie rozwiązania, hm? Dokładnie na tym samym polu technologicznym możemy spotkać jedynie największych, a nie resellerów dla usług "szkolnych".

Mam wielką ochotę przedstawić w pełni wiele innych rozwiązań rozwijanych przez ostatnie kilka lat, które mamy nadzieję wprowadzić do znacznie szerszej gamy usług, lecz niestety wszystko w swoim czasie. W międzyczasie udowadniając niedowiarkom czy wymagającym użytkownikom, jak rzeczywiście działamy i co oferujemy :)

Wracając jednak tematu posta, raz jeszcze zachęcam do skorzystania naszych usług, także Panie @Miro, jeżeli będziesz chciał przetestować nasze usługi, zapraszam do kontaktu.

  • Lubię 1
  • Super! 2
  • Zaskoczony 1
  • Zażenowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 19.02.2021 o 23:05, Spoofy napisał:

Cześć, u nas w znacznie mniejszej cenie znajdziesz ofertę: https://multigaming.pl .
[...]
W imieniu multigaming.pl, serdecznie zapraszam do wypróbowania usług.
 

 

taka jedna uwaga.. od północy co 30 minut dostaję maila z informacja o tym, że serwer wygaśnie.. w sumie już było ich chyba 26 i ciągle przychodzą :) wydaje mi się, że aż tyle przypominajek nie jest potrzebnych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zajcev napisał:

 

taka jedna uwaga.. od północy co 30 minut dostaję maila z informacja o tym, że serwer wygaśnie.. w sumie już było ich chyba 26 i ciągle przychodzą :) wydaje mi się, że aż tyle przypominajek nie jest potrzebnych :)

 

 

Cześć,
 

wysyłka w MultiGaming.pl realizowana jest za pośrednictwem zewnętrznej usługi. Niestety, od pewnego czasu mamy problem z kolejkowaniem wiadomości w tej usłudze. Obecnie głębsze fixy są wstrzymane, do momentu wprowadzenia długo oczekiwanych nowości.
 

Korzystając z okazji dopowiem, że niebawem pojawi się nowa oferta usług MultiGaming.pl.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.