Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

IQ PL Rekrutuje


IQ PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Zapraszam w imieniu IQ PL wszystkich zainteresowanych do aplikowania o prace w naszej firmie.
Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

https://pracodawcy.pracuj.pl/iq-pl-sp-z-o-o,14466

Kilka słów o nas
991450546_BudynekIQ.thumb.jpg.dc21a52631f4a096dcd3e4e0e81ba690.jpg

Jesteśmy jedną z niewielu firm w branży IT, która wychodzi poza schematy i na pierwszym miejscu stawia indywidualne rozwiązania dopasowane do klientów. Tworzymy zgrany, doskonale rozumiejący się zespół. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną przestrzeń do kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowych koncepcji. Cenimy doświadczenie i chęć nieustannego rozwoju. Gwarantujemy idealne warunki pracy dla osób ambitnych, które nie boją się nowych wyzwań, a jednocześnie szukają stabilnego miejsca do realizacji swoich celów.

·      Funkcjonujemy w branży IT nieprzerwanie od 2001 roku
·      Posiadamy jedyne na Pomorzu komercyjne, dedykowane Data Center https://www.iq.pl/centrumdanych

·      Obsługujemy ponad 1000 serwerów fizycznych

·       Zatrudniamy 40 specjalistów branży IT

·       Wykorzystujemy sprzęt i jesteśmy partnerami min.:  Microsoft, DELL EMC, Veeam, NetApp, Juniper, Fortinet.


 

Praca w IQ PL to duże wyzwanie, które daje jeszcze większe możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie na admina sieci - okejtam widać dość z grubsza o co chodzi.

 

Natomiast po ogłoszeniu na starszego admina - nie wiem niestety co czyni go starszym w obliczu informacji zawartych w ogłoszeniu. Widywałem staże na których też się pracowało z tym co tam wymieniono.

 

Kompletnie nie ogarniam też dlaczemuż nie ma wideł podanych. Brak wideł == tracenie czasu swego i kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bl4ckIC3 napisał:

Ogłoszenie na admina sieci - okejtam widać dość z grubsza o co chodzi.

 

Natomiast po ogłoszeniu na starszego admina - nie wiem niestety co czyni go starszym w obliczu informacji zawartych w ogłoszeniu. Widywałem staże na których też się pracowało z tym co tam wymieniono.

 

Kompletnie nie ogarniam też dlaczemuż nie ma wideł podanych. Brak wideł == tracenie czasu swego i kandydatów.


Już Ci odpisałem na podobne zarzuty w podobny sposób - podobnych ofert możesz znaleźć całą masę na justjoin i to jest standard przy takim opisie. Raczej nie powiesz mi, że widziałeś prakykanta/stażyste stawiającego produkcyjne HA z wymienionych w ofercie składników - tutaj wyraźnie jest napisane co jest wymaganym doświadczeniem. Jeżeli jesteś zainteresowany, to po prostu się do nich odezwij a zapewne otrzymasz komplet informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 04:48, Spoofy napisał:

Raczej nie powiesz mi, że widziałeś prakykanta/stażyste stawiającego produkcyjne HA z wymienionych w ofercie składników 

Dlaczego mam ci nie powiedzieć? To się dzieje w realnym świecie. Inna kwestia jak długo to potem działa.

Edytowane przez bl4ckIC3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.