Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Oficjalne polskie wsparcie WoltLab


Poplop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tworzę ten wątek w celu pozyskania osób do ekipy.
Posiadam licencję na skrypt WoltLab Suite Forum oraz dostęp do platformy crowdin.com.

Projekt jest nowy i poszukuję osób do ekipy.

Spolszczenie będzie dostępne do pobrania za darmo.
Wsparcie będzie dostępne pod adresem: WoltLab-Support.pl

 

Skrypt jest aktualnie tłumaczony, jeżeli chcesz pomóc zapraszam do rejestracji na stronie:
Tłumaczenie WoltLab Suite Forum
https://translate.woltlab-support.pl/woltlab-suite-forum-5-burning-board

Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy forum, razem je tworzyć lub zostać tłumaczem, odezwij się na PW lub maila: [email protected]

Edytowane przez Poplop
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ten skrypt jest tak mało popularny w Polsce. Woltlab forum stawiam na równi z Xenforo - IMHO tego typu rozwiązania są o niebo lepsze niż jakieś bb czy ips, lecz sam ostatnio zainteresowałem się ciekawszym, "lżejszym" skryptem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Spoofy napisał:

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ten skrypt jest tak mało popularny w Polsce. Woltlab forum stawiam na równi z Xenforo - IMHO tego typu rozwiązania są o niebo lepsze niż jakieś bb czy ips, lecz sam ostatnio zainteresowałem się ciekawszym, "lżejszym" skryptem.

Jakim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, spex napisał:

Jakim?


WoltLab ma też masę dodatków - to bym dał przede wszystkim za główny + tego skryptu.
Tak się okazuje, że znam większość skryptów forumowych i paneli hostingowych - przeróżnych :D

https://flarum.org - od ponad pół roku "orany" przeze mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skrypt WoltLab Suite Forum jest tańszy od swojej konkurencji jak IPB czy vBulletin.
Ceny na dzień dzisiejszy po kursach walut millenium bank:

1. WoltLab Suite Forum - 99,99 euro x ~4,68 = ~ 467,95 zł

2. IPB - 200$ x ~4,34 = ~868 zł

3. vBulletin - 249$ x ~4,34 = ~1080,66 zł

Cena zakupu nowej licencji na skrypt jest o wiele niższa niż u konkurencji. :)

Edytowane przez Poplop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2020 o 20:02, Spoofy napisał:


WoltLab ma też masę dodatków - to bym dał przede wszystkim za główny + tego skryptu.
Tak się okazuje, że znam większość skryptów forumowych i paneli hostingowych - przeróżnych :D

https://flarum.org - od ponad pół roku "orany" przeze mnie ;)

 

Polecam też NodeBB, fajny projekt i wydaje mi się lepszy niż flarum.
Do xenforo też był kiedyś jakiś Polski support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DawPi napisał:

Prowadziłem go, ale zainteresowanie było gorzej poniżej oczekiwań.

To przez Ciebie nie mam spolszczenia do niego... xD

Dobrze że jeszcze do IPB prowadzisz support :)
Swoją drogą jakieś forum o grach indie miało spolszczenie do niego i je udostępniało, a teraz niestety nie mogę znaleźć forum i właściciela, czy nadal ma spolszczenie.

Edytowane przez xL3oNx
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć, jest mi niezmiernie miło poinformować, że powstało polskie wsparcie dla WoltLab Suite.

 

WoltLab Suite został przetłumaczony w 100% na język polski. 

 

Obecnie poszukujemy zespołu do pomocy. Wesprzyj nasz projekt.

 

Polska wersja wsparcia i tłumaczenie jest dostępne pod tym adresem: https://www.woltlab.pl

 

Jeżeli ktoś nie wie co to jest WoltLab Suite odsyłam do forum twórców oprogramowania www.woltlab.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Tłumaczenie miało z początku być darmowe, ale niestety nie znalazłem nikogo do pomocy, co wiązało się z masą pracy w pojedynkę.

Dostęp do tłumaczenia można uzyskać poprzez rejestrację na forum www.woltlab.pl oraz opłatę jednorazowej subskrypcji w wysokości - 25zł. Dostęp jest dożywotni.

Pozdrawiam

Edytowane przez DracoBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zeta jednorazowo jako wyraz podziękowania za 100% przetłumaczenie to w zasadzie bardzo symboliczna kwota. Z naciskiem na bardzo :) Myślałem że to będzie z jednym zerem więcej.

Pytanie - przetłumaczony jest moduł forum czy pozostałe które można dokupić z osobna też to jest galeria, blog, plikownia, kalendarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie dotyczy pakietów:

 

WoltLab Suite Core

WoltLab Suite Core: Conversations

WoltLab Suite Core: Importer

WoltLab Suite Core: Infractions

WoltLab Suite Core: Legal Notice

WoltLab Suite Core: Moderated User Groups

WoltLab Suite Forum

 

Nie obejmuje: galeria, blog, plikowni i kalendarza ponieważ nie mam wykupionej licencji na to oprogramowanie.

Edytowane przez DracoBlue
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R

Generalnie nigdy nie byłem zwolennikiem tego skryptu ale patrząc na konkurencję wygląda on całkiem ciekawie. Sprawa wygląda w ten sposób że opłaca się te oprogramowanie kupować bo jak by się nie opłacało to nikt by tego nie kupował tak samo jest z pakietem office jeżeli płatne rozwiązanie nie byłoby lepsze ludzie by tego nie kupowali tylko używali na przykład OpenOffice. W przypadku płatnych rozwiązan tu się płaci i wymaga 

 

 

Życzę powodzenia polskiemu wsparciu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w bardzo odległych planach stworzenie portalu (no dobra - portaliku :D ) opartego na jednym z płatnych skryptów. A skoro mamy pełne tłumaczenie forum to wybór staje się chyba oczywisty. No chyba że zmienią coś w polityce wydawniczej albo płatniczej i będzie odrzucało.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.