Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Szukam nowego hostingu RESELLER


Westbam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Szukam nowego hostingu pod kilka stron (5). W tym momencie korzystam z Hekko ale to co się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi - dość tego - Państwu podziękuje.

 

Potrzebuje szybkiego (a nie jak mam w hekko 5 min aktualizacja wordpress? hah) serwera reseller, który FAKTYCZNIE robi minimum raz/dzień backupy .. (hekko oczywiście też nie odpowiada za to że backupy nie są robione...)

20 GB dysku wystarczy.

Oferta musi obejmować przerzucenie stron wszystkich wraz z mailami itd na nowy hosting. (w sumie 10 lat jestem na dotychczasowym za czasów BH chwaliłem - teraz to jest burdello...)

 

Proszę o oferty tu ewentualnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam smarthost, korzystamy z konta reseller już jakiś czas (wybraliśmy głównie przez upodobanie do cpanelu) i na tle polskiej konkurencji naprawdę nie mają sobie równych. Zanim jednak się na nich zdecydujesz poczekaj jak zareagują na podwyższone ceny licencji cpanel które dziś weszły w życie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety Smarthost odpada - potrzebuje mniejszej pojemności: 10GB twardy w zupełności wystarczy, transfer 100 GB / miesiąc również.

DA bo Cpanelu nie widziałem już daaawno i nie chce mi się uczyć od nowa. Również przeniesienie wszystkiego na głowie nowego usługodawcy.


Na dzień dzisiejszy wszystko wygląda tak:

  Zaj. Max
Pojemność (MB) 4702.3 20480
Ilość plików 35765 1000000
Transfer (GB) 0.7388 200.00
E-mail'e 14 nielimitowane
Konta FTP 6 nielimitowane
Bazy danych 3 nielimitowane
Domeny 6 nielimitowane
Użytkownicy 5  

 

Czekam nadal na oferty.

Interesuje mnie oferta do 150-200 PLN / year.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


oferta: https://vipower.pl/Konta-Reseller - pakiet "VIRS STARTER" z obniżoną pojemnością do 10 Gb + zniżka - podejrzewam że koło 220 PLN netto / rok  ;)

 

Backupy oczywiście wykonujemy codziennie ;) Istnieje możliwość przetestowania usługi w bezpłatnym okresie testowym. W przypadku migracji, pomożemy bezpłatnie.


Jeżeli jesteś zainteresowany to załóż konto i odezwij się do nas przez system zgłoszeń.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.