Skocz do zawartości
Serdecznie zapraszamy na II zlot RootNode już 22.06 Dowiedz się więcej... ×

Ciacho

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Ciacho

  Na czym pracujecie w domu?

  Ikea SKRUVSTA (lub coraz częściej piłka FIT BALL) + biurko rozkładane Ikea (już EOL więc modelu nie podam) jeżeli chodzi o komputery - ten który się włączy
 2. Ciacho

  Opinie o arubacloud.pl

  W tej chwili się nie wypowiem - dopiero dzisiaj kupiłem, ale zapiąłem do monitoringu i zobaczymy
 3. Ciacho

  Opinie o arubacloud.pl

  IP już wskazuję Polskę: Routing idzie kosmicznie: - do jedynego słusznego hostingu w Polsce [TM]: - do sieci GTS: - do www.plix.pl:
 4. Ciacho

  Nazwa.pl i przetwarzanie danych osobowych

  U nich nic mnie nie zdziwi, kilka miesięcy temu, zadzwonili do mnie: "Witam, Dzwonię z nazwa.pl, wiem że Pan nie wyraził zgody na oferty handlowe ale chciałabym przedstawić nową promocję..." Takie zachowanie + "numer" na opłatę za fakturę proforma to czysty przejaw w którą stronę ta firma idzie.
 5. Ciacho

  podpisywanie się w mailach z supportu

  Coraz częściej obserwuje również taką formę kontaktu - od razu przechodzenie na Ty. Szczególnie mocno to widać u firm zajmujących się social mediami. Z drugiej strony, w wątkach mówimy sobie "Ty", a w PW mam wysłać "Proszę Pana, bo chciałbym kupić usługe XYZ u Pana Firmy, co mi Pan poleci - VPS1 czy DEDYK5?" W korpo utrzymuje kontakt z klientami, ale to jest wąska grupa klientów, z którymi w sposób naturalny przeszło się na bliższą formę kontaktu i w mailach do nich podpisuje się tylko imieniem (mail zawiera i tak imię i nazwisko). W prywatnych projektach przy podpisywaniu umowy przechodzimy na Ty i podpisuje się imieniem, lub ksywą - często klient dzwoni "Ciacho (po)ratuj"
 6. Ciacho

  Powitanie

  Witam ludzi którzy wolą wolność od cenzury
 7. Ciacho

  Sytuacje z helpdesku / kontakt z Klientem

  Dawno, dawno temu, wprowadzany do oferty był nowy rodzaj VPS, i klienci którzy mieli hosting (wyselekcjonowana grupa z którą dało się rozmawiać) dostali możliwość testowania.... Jeden podsumował pół roczne testy: "Bardzo mi się podoba, proszę tę usługę ale w cenie mojej aktualnej". "Awaria trwa od miesiąca, ale zgłaszam dzisiaj bo dopiero znalazłem do Was telefon" (faktycznie awarie miał, od 5 minut).
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.