Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Serwery dedykowe


WebDevo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na wstepie chcialbym powiedziec ze nie jestem pewny czy akurat w odpowiednim dziale pisze owe zapytanie dlatego prosze o przeniesienie owego postu jezeli jest w zlym dziale. Jezeli forum pozwala mi na zgloszenie swojego postu to zrobie tuz po skonczeniu pisania.

 

Chcialbym sie zapytac o serwer dedykowy pod gry typu: conan exile, cs go. Poleci ktos cos, w promocji?

Wymagania serwerow cona exile: https://conanexiles.gamepedia.com/Dedicated_server_system_requirements

Na poczatek szukam czegos dla 35 osob.

Lokalizacja Europa.

Typ: root

Jest  cos aktualnie w cenach promocyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek Jagielski napisał:

Standardem lecąc... OVH? SoYouStart ma tańsze maszynki pod gaming niż macierzyste OVH. 

a co myslisz o hekko?

SoYouStart  - ich sama strona laduje sie wieki, nie chce ryzykowac. (czekam na zakladke gaming juz pare minut, inne strony chodza na cacy)

Edytowane przez WebDevo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MateuszCODE napisał:

@WebDevo Serwer z SYS powinien styknąć nawet na większą ilość graczy (https://www.soyoustart.com/pl/oferty/1801sysgame04.xml) sprawdź też ofertę webh.pl KVM standard może też utrzyma ten serwer (Nie testowałem pod conan'a serwer

 

10 minut temu, #Gremsonkowy# napisał:

SoYouStart GAME lub OVH GAME ewentualnie NFO w hekko nie ma się co bawić ponieważ nie zapewnią Ci odpowiedniej ochrony Anty-DDoS.

 

SoYouStart - ktory dokladnie serwer i ile osob mniej wiecej utrzyma. Wole francje jak canade chyba lepszy ping dla europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ☺️

zawsze możesz spróbować coś z oferty hekko, serwery są na 100% w Polsce,  nie są tez to jakieś może super mocne maszyny ale myśle ze na początek wystarczy, odnośnie anty ddos ostatnio sporo się poprawiło, jeśli chodzi o cenę to często na te maszyny pojawiają się promocje, a z tego co widzę na ten moment jest -50% ☺️

Zawsze możesz wykupić serwer na miesiąc, a jak się nie spisze to zrezygnować i nie ponieść żadnych konsekwencji. 😊

Miłego wieczoru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zawsze możesz wykupić serwer na miesiąc, a jak się nie spisze to zrezygnować i nie ponieść żadnych konsekwencji.

Troche jednak ponosze, a raczej wrzucam komus kase aby przetestowac cos, co bede musial zrezygnowac z owych powodow. Szukam wlasnie czegos sprawdzonego abym sie nie wkopal w serwerek na 5 minut.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Online.net mam kilka dedyków, na nim postawiłem sobie VPS'a na KVM i tam w Dockerze trzymam akurat własnie Conana (alinmear/docker-conanexiles).

Na Online.net masz w miarę tanio dedyki, a jak chcesz na początek, to zalecam jakiś VPS, byle mocniejszy.

W ofercie Hekko na pewno znajdziesz coś w fajnej cenie, by też się nie załamać cenowo.

https://serwerydedykowane.pl/en/homepage/ też miały tanio serwery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2018 o 21:09, MateuszCODE napisał:

sprawdź też ofertę webh.pl KVM standard może też utrzyma ten serwer (Nie testowałem pod conan'a serwer

 

Z mojego doświadczenia wynika że KVM od webh.pl ma poważne problemy ze stabilnością IO i zdarzają się momenty gdy dysk nie jest w ogóle dostępny przez kilkadziesiąt sekund. Nie wiem na ile dysk jest krytyczny dla takiego serwera gier, ale gdyby skutkowało to brakiem odpowiedzi przez minutę, to naprawdę słabo. Dlatego w ogóle z rezerwą podchodziłbym do VPSów - dyski są bardzo często problemem w przypadku tanich rozwiązań tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rob006 napisał:

 

Z mojego doświadczenia wynika że KVM od webh.pl ma poważne problemy ze stabilnością IO i zdarzają się momenty gdy dysk nie jest w ogóle dostępny przez kilkadziesiąt sekund. Nie wiem na ile dysk jest krytyczny dla takiego serwera gier, ale gdyby skutkowało to brakiem odpowiedzi przez minutę, to naprawdę słabo. Dlatego w ogóle z rezerwą podchodziłbym do VPSów - dyski są bardzo często problemem w przypadku tanich rozwiązań tego typu.

Aktualnie właśnie testuję pod jeden serwer gier i od 4 dni stoi wszystko stabilnie. Wszystko zależy na jaką matkę trafisz, zgłoś na BOK ten błąd to napewno wezmą to pod uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MateuszCODE napisał:

Aktualnie właśnie testuję pod jeden serwer gier i od 4 dni stoi wszystko stabilnie. Wszystko zależy na jaką matkę trafisz, zgłoś na BOK ten błąd to napewno wezmą to pod uwagę 

 

Zgłaszałem to gdy problem stał się nieznośny (zawieszki co godzinę), zostałem przeniesiony na inną maszynę gdzie problem wciąż istniał, ale był sporadyczny (może jedna zawiecha dziennie, czasami wcale, no i przede wszystkim dużo krótsze). Teraz problem znów się nasila. Z KVM korzystam przeszło pół roku, wcześniej jakiś rok na OpenVZ i tam też były problemy ze stabilnością IO. Pozwolę sobie założyć że to po prostu specyfika usługi - serwery są naprawdę tanie więc nie spodziewam się nie wiadomo czego. Zwłaszcza że do tej pory chyba tylko VPSy na Digital Ocean nie miały mniejszych lub większych problemów z dyskami.  A tam za porównywalną konfigurację musiałbym zapłacić 3 razy więcej niż na Webh - ta różnica nie wzięła się z niczego.

 

Co nie zmienia faktu że gdyby stabilność była krytycznych czynnikiem, zapłaciłbym 3 razy więcej za VPSa na Digital Ocean lub wykupił dedyka zamiast liczyć na łut szczęścia i spokojnych sąsiadów na budżetowych VPSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.