Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Problem z Microsoft Hyper-V 2016


matek7323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Mam pewien problem z systemem microsoftu Hyper-V 2016. Zainstalowany na komputerze na którym wirtualizacja jest wspierana wszystko zostało poprawnie skonfigurowane.

Gdy chce się podłączyć do serwera przez Menedżer funkcji Hyper-V na Windows 10 to wyskakuje mi cały czas takie błąd :

1_zps2vxmxhpp.png

 

Walczyłem parę godzin z tym i nic nie szło dodam że w gpedit dodałem to i też nie działa. Z tym winrm też nie działa to.  Zapora w systemie wyłączona dalej nie działa łączenie. Jeszcze zainstalowałem Hyper-V 2012 ale też nie działało te same błędy były cały czas. Wróciłem na Hyper-V 2016 i dalej nie działa. 
Youtube i konfiguracje hyper-v są przeważnie robione na systemie Windows Server a ja mam goły system Hyper-V. Support Microsoftu też nie pomaga. Skorzystałem jeszcze z tej strony http://blog.kaluzny.pro/podstawy-instalacji-i-konfiguracji-hyper-v-server-2012/ ale na jednym jak i na drugim systemie nie działało to. 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na obu maszynach założyć konto użytkownika z tym samym hasłem i prawami administratora włącznie z tymi od zdalnego zarządzania (jak to dokładnie wygląda w 2016 nie powiem, bo nie pamiętam).

Próbowałeś może na tym systemie z Hyper-V zamieniać ustawienia dla zdalnych połączeń aby nie używał uwierzytelniania na poziomie sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.