Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.


Incls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pomyślałem, że założę taki temat do gromadzenia pomysłów na programy - wiem w internecie jest zapewne wiele pomysłów, projektów czy aplikacji mających pomóc w nauce - rozwijaniu się dając nam zadania ale pomyślałem, ze ów temat może również się tutaj przytoczyć tak o aby "lokalnie" zebrać pomysły, sugestie etc.  Proponowałbym aby sugestia posiadała przedrostek "[poziom]" gdzie poziom byłby to podstawowy, średni i zaawansowany + krótki opis :) jeśli temat jest zbędny można zamknąć/usunąć 

 

Pozdrawiam oraz z chęcią przyjmę propozycje jakiegoś programu na poziomie pdstawowym/średnim :D

  • Zaskoczony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dobie walki ze smogiem może warto byłoby stworzyć jakiś program, który mógłby w oparciu o zewnętrzne fizyczne moduły zbierać i ewentualnie przesyłać na serwery zdalne wyniki naszych pomiarów? Ja chętnie do takiego projektu dołączyłbym i mógłbym zasponsorować zarówno infrastrukturę serwerową, jak i ustawić dwa punkty odbiorcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.