Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o webd.pl


sempre

Rekomendowane odpowiedzi

Firma bardzo stara a brak u nas takiego tematu z tego co widzę. Zapraszam do dzielenia się opiniami o webd.pl

 

Nigdy nie miałem z nimi styczności, a opinie z konkurencyjnego forum widzę z roku 2011, jak aktualnie to u nich wygląda? Macie jakieś doświadczenia z ich webhostingiem?

 

Pakiet EXTRA wygląda fajnie cenowo choćby pod samą pocztę, ale jak z awariami tam aktualnie? Zastanawiam się jak na tym zarabiają, bo ceny niskie, mają nawet LSWS, podobnie z powierzchnia dyskowa naprawdę spora. Jakby miał ktoś aktualne informacje jak teraz u nich działa infra będę bardzo wdzięczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ich klientem w czasach prehistorycznych to jest w roku 2005. Spore forum, spora plikownia, wszystko działało szybko i bez problemów. Nie narzekałem.

Obecnie siedzi u nich forum z 3738 użytkownikami, 163940 postów i czasem lubi zgubić połączenie z bazą ale tylko dlatego że to nieaktualizowane od lat phpbb_przemo.

Firma jak widać wiekowa, nie ma zbyt dużych narzekań i jest stosunkowo tania.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, commodus napisał(a):

@semprezarabiają pewnie na przedłużeniach jak zwykle hostingi zarabiają :D troszkę mnie rozbawiło to pytanie. O samej firmie nic nie powiem, bo na ten moment nie mam doświadczeń. 

Weź już poleć kogo masz tam polecić, szkoda przedłużać twój pobyt tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich 3 małe strony klientów. Zwykłe wizytówki, ale wpięty uptime i wygląda to tak:

 

Started at: 2022-11-21 09:52:47
Latest Events: No events recorded.
 
Uptime
100.000% (last 24 hours)
100.000% (last 7 days)
100.000% (last 30 days)
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.