Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wraz z rozwojem infrastruktury powiększamy pojemność dyskową dla planów BUSINESS i PREMIUM przy zachowaniu obecnych cen.

Plan BUSINESS powiększenie powierzchni dyskowej z 15 GB do 20 GB 

Plan PREMIUM powiększenie powierzchni dyskowej z 30 GB do 40 GB

 

życzymy udanego weekendu!   😊

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć! :) Uruchomiliśmy program partnerski dla naszych klientów. 

Po więcej informacji zapraszamy pod adresem https://hostline.pl/program-partnerski

 

 

...oraz Reseller hosting NVMe w dwóch wariantach. 😁

Więcej informacji pod adresem https://hostline.pl/reseller

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hostline.pl napisał:

Cześć! :) Uruchomiliśmy program partnerski dla naszych klientów. 

Po więcej informacji zapraszamy pod adresem https://hostline.pl/program-partnerski

 

 

...oraz Reseller hosting NVMe w dwóch wariantach. 😁

Więcej informacji pod adresem https://hostline.pl/reseller

 

 

Wystarczy zakupić domenę regionalną, żeby korzystać z programu partnerskiego? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Damian82 napisał:

 

Wystarczy zakupić domenę regionalną, żeby korzystać z programu partnerskiego? 😁

 

Oczywiście Damian, nie wymuszamy zakupu usługi hostingowej. Wystarczy dowolny produkt/usługa 😉

Gdybyś potrzebował więcej informacji to zachęcamy do kontaktu z nami na czacie Hostline 💬

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej! Przy wyborze planu hostingowego PREMIUM i SILVER wprowadziliśmy darmową rejestrację domeny .pl dla nowych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji odwiedź nas na stronie hostline.pl/hosting-nvme lub skorzystaj z formularza w naszym serwisie. 😉

 

 

Edytowane przez Hostline.pl
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostline.pl mogę polecić w stu procentach! Korzystam z ich usług już jakiś czas i nie mogę powiedzieć (napisać) nic złego na temat tego hostingu. A support... na wszystkie tickety (w moim przypadku) odpisali w różnych porach dnia maksymalnie po 7 minutach. Daję kciuka w górę 👍

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Hostline.pl napisał:

Hej! Pozostał niecały miesiąc na zakup hostingu SSD NVMe w letniej, promocyjnej cenie. Wszystkich, którzy się jeszcze nie zdecydowali, serdecznie zachęcamy do zapozowania się z ofertą! 🙂

oczywiście chodzi o zapoznanie się z ofertą a nie "zapozowanie" 😅

  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobra oferta, nawet bez promocji.

Jednak u mnie jest taki problem z Waszą stronę, że ilekroć na nią wejdę, to mój laptop (niemłody ale daje rade) zamienia się w piec i wiatraczek szaleje.

Im dłużej jestem na stronie, tym goręcej, utrudnia to złożenie zamówienia.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, igorex napisał:

Bardzo dobra oferta, nawet bez promocji.

Jednak u mnie jest taki problem z Waszą stronę, że ilekroć na nią wejdę, to mój laptop (niemłody ale daje rade) zamienia się w piec i wiatraczek szaleje.

Im dłużej jestem na stronie, tym goręcej, utrudnia to złożenie zamówienia.

 

Hej dzięki za opinię i sugestie. Dołożymy wszelkich starań by to poprawić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, magdagon napisał:

Hej @Hostline.pl

Mam dzisiaj problem z Waszą stroną! Nie ładuje się nic od kilku godzin przez co moja strona również nie działa. Jesteście w stanie jakoś pomóc?

Wszystkie usługi działają poprawnie. Nie mieliśmy również żadnych awarii. Podaj proszę w PW swoje ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, magdagon napisał:

Hej @Hostline.pl

Mam dzisiaj problem z Waszą stroną! Nie ładuje się nic od kilku godzin przez co moja strona również nie działa. Jesteście w stanie jakoś pomóc?

Potwierdzam, ktoś chyba zablokował niektóre kraje, bo np. z Austrii ruch w ogóle nie jest osiągalny.
https://check-host.net/check-report/c137dcak98f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Hostline.pl napisał:

Wszystkie usługi działają poprawnie. Nie mieliśmy również żadnych awarii. Podaj proszę w PW swoje ip.


Myślę że to wyjaśnia konkretnie. Czemu opieracie się o serwis, który w wielu przypadkach jest zablokowany? Zarówno w popularniejszych jak i na mojej czarnej liście, znajdują się wszystkie adresy i domyślnie serwis check-host.net jest zablokowany, lecz nie ma to absolutnie żadnego wpływu na działanie usług docelowych.

Także taka sugestia ode mnie - jeżeli sprawdzacie kwestie webowe, nie korzystajcie z tak oczywistych źródeł/serwisów, które nie dają realnego obrazu sytuacji.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spoofy napisał:


Myślę że to wyjaśnia konkretnie. Czemu opieracie się o serwis, który w wielu przypadkach jest zablokowany? Zarówno w popularniejszych jak i na mojej czarnej liście, znajdują się wszystkie adresy i domyślnie serwis check-host.net jest zablokowany, lecz nie ma to absolutnie żadnego wpływu na działanie usług docelowych.

Także taka sugestia ode mnie - jeżeli sprawdzacie kwestie webowe, nie korzystajcie z tak oczywistych źródeł/serwisów, które nie dają realnego obrazu sytuacji.

Czyli z czego powinno się korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.