Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting vs VPS - proszę o ofertę


Thinker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję godnego usługodawcy, który w swej ofercie posiada Hosting WWW lub gotowy i skonfigurowany VPS pod trzymanie kilku domen.
Zastosowanie Hositingu/VPS 

 

Wordpress rozbudowany na szablonie Phlox Pro 

  • wordpress mocno rozbudowany z dużą ilością odwiedzin w ciągu dnia i możliwe gwałtowne wzrosty na minutę (okolice 100 użytkowników jednocześnie)
  • wordpress drugi, znacznie mniejszy ruch, nieco mniej rozbudowany lecz postawiony na tym samym szablonie
  • mybb forum
  • dodatkowe zaplecze pod kolejny wordpress tym razem sklep afiliacyjny

 

Głównie zależy mi na wydajności Hostingu/VPS, aby strony wczytywały się dość szybko i sprawnie.

Odpowiednia ilość RAM oraz rdzeni procesora


Przestrzeń dyskowa między 50-100GB na luzie mi wystarczy.

Cena jaką mogę wydać miesięcznie to max 100 zł brutto.

Fajnie jeśli możliwa jest też pomoc z waszej strony w przeniesieniu danych z obecnego usługodawcy.

 

Nie będę klientem na miesiąc czy dwa, lecz stałym klientem. Obecnie jestem ponad 10 lat u jednego dostawcy i najwyższa pora to zmienić.

 

Dodatkowe atuty

  • cpanel lub jego zamiennik
  • gotowa konfiguracja serwera w przypadku VPS (wrzucam pliki ze starego serwera i śmiga)
  • cena
  • wysoka jakość
  • szybki kontakt
  • profesjonalizm
  • awaryjność na poziomie 0,09%
  • doświadczenie w świadczeniu usług
  • odpowiednie podejście do klienta
  • szybki transfer przesyłu i odbioru

Jeśli oferta będzie bardzo korzystna to jestem w stanie zapłacić więcej.

 

Dziękuję za poświęcony czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wszystkie te wymagania spełnia nasza oferta serwerów VPS z administracją:

 

https://hostmark.pl/vps-z-administracja/

 

Otrzymujesz gotowe i skonfigurowane środowisko, kopie zapasowe oraz naszą pomoc w migracji danych.

Jako panel mamy directadmin, support 24/7 poprzez mail i od 9 do 21 przez telefon.

 

Jeżeli odezwiesz się na maila [email protected] to przygotujemy dla Ciebie wskazany pakiet z ceną zgodną z wymaganiami, tj. 100zł brutto/miesiąc.

Jeśli masz dodatkowe pytania to jesteśmy dostępni mailowo jak i telefonicznie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

po opisie Twoich oczekiwań mam dla Ciebie ciekawa alternatywę do powyższej propozycji :) - VPS Standard z zainstalowanym Panelem Plesk, w kwocie 1298,88 zł brutto/rocznie - https://homecloud.pl/uslugi/vps/

 

Kwota ta może minimalnie wykracza poza Twój budżet, ale dzięki temu otrzymujesz konfigurację z 4 rdzeniami vCPU, 8 GB RAM i 100 GB przestrzeni. Dodatkowo osobno doinstalowany Panel Plesk w wersji Web Admin posiada wbudowane narzędzia do samodzielnej migracji danych tj. całe strony WWW, poczta, FTP.  Sam osobiście korzystałem z tego panelu i cóż... wiele rzeczy udało się zrobić w 1 wieczór, zamiast w tydzień.

 

Pamiętaj również, że sam VPS - nawet najmocniejszy - nie zwalnia użytkownika z optymalizacji strony. Znam przypadki, gdzie użytkownicy na VPSach z 512 MB RAM potrafili uciągnąć WP z +200 osobami jednocześnie na stronę (i jeszcze było trochę zasobów do zagospodarowania), tak jak właściciele topowych konfiguracji oraz serwerów dedykowanych zajeżdżali sobie sprzęt na w miarę prostej stronie. WP jest złożonym softem, a jego działanie uzależnione jest od tego jak poukładamy go od środka.

 

Gdybyś potrzebował wsparcia lub masz masz dodatkowe pytania, zachęcam do kontaktu - https://homecloud.pl/o-nas/kontakt/

 

[Adam z home.pl]

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, home_pl napisał:

Cześć,

 

po opisie Twoich oczekiwań mam dla Ciebie ciekawa alternatywę do powyższej propozycji :) - VPS Standard z zainstalowanym Panelem Plesk, w kwocie 1298,88 zł brutto/rocznie - https://homecloud.pl/uslugi/vps/

 

Kwota ta może minimalnie wykracza poza Twój budżet, ale dzięki temu otrzymujesz konfigurację z 4 rdzeniami vCPU, 8 GB RAM i 100 GB przestrzeni. Dodatkowo osobno doinstalowany Panel Plesk w wersji Web Admin posiada wbudowane narzędzia do samodzielnej migracji danych tj. całe strony WWW, poczta, FTP.  Sam osobiście korzystałem z tego panelu i cóż... wiele rzeczy udało się zrobić w 1 wieczór, zamiast w tydzień.

 

Pamiętaj również, że sam VPS - nawet najmocniejszy - nie zwalnia użytkownika z optymalizacji strony. Znam przypadki, gdzie użytkownicy na VPSach z 512 MB RAM potrafili uciągnąć WP z +200 osobami jednocześnie na stronę (i jeszcze było trochę zasobów do zagospodarowania), tak jak właściciele topowych konfiguracji oraz serwerów dedykowanych zajeżdżali sobie sprzęt na w miarę prostej stronie. WP jest złożonym softem, a jego działanie uzależnione jest od tego jak poukładamy go od środka.

 

Gdybyś potrzebował wsparcia lub masz masz dodatkowe pytania, zachęcam do kontaktu - https://homecloud.pl/o-nas/kontakt/

 

[Adam z home.pl]

 

 

 

Serwer super, ale posiadam więcej domen niż 10 i konfiguracja wyszła 268zł brutto.
Dodatkowo chciałbym przenieść swoje domeny w jedno miejsce. Cena za odnowienie domeny u was są kosmiczne więc utrzymanie u was wszystkiego kosztowałoby mnie tysiące złotych.

Nie jestem firmą, aby było mnie na to stać. Wasze ceny odnowienia są o 25% do 50% wyższe niż oferuje konkurencja, a to jest strasznie dużo.
Domena .best u was 500zł... za odnowienie? Konkurencja oferuje 95,48 brutto.

Ok domeny mogę trzymać tam gdzie są, a serwer u kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nazwa.pl.

 

Wskazane w Twoim opisie "parametry stron" nie są na tyle dokładne, aby jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie potrzebujesz już VPSa, czy wystarczy Tobie usługa typu cloud hosting. Dlatego na wstępie zachęcam do zapoznania się z Parametrami Bezpieczeństwa serwerów serii Hosting Cloud od nazwa.pl, które to parametry dostępne są na stronie https://www.nazwa.pl/bezpieczenstwo/. Pakiet, który Tobie polecam pod rozwagę, to Hosting Cloud Biznes (500 GB). Jego roczny koszt to 400 zł netto w pierwszym roku i 800 zł netto w odnowieniu (https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-serwerow/). Pamiętaj, że w przypadku serwerów Hosting Cloud, migrację stron możemy wykonać dla Ciebie gratis.

 

Jeżeli po weryfikacji Parametrów Bezpieczeństwa dojdziesz do wniosku, że Hosting Cloud Biznes nie spełnia wymagań, jakie "stawiają przed nim" Twoje strony, wówczas zaproponuję Tobie usługę VPS, z panelem Direct Admin. Specyfikacje poszczególnych serwerów VPS znajdziesz na stronie https://www.nazwa.pl/vps/. Zwracam uwagę na fakt, że mamy 2 wersje serwerów VPS, z procesorami 2.2 GHz i 3.3 GHz (wersja Speed). W swoim budżecie możesz wziąć pod uwagę 2 konfiguracje VPSów:

 

VPS Max (200 GB NVMe, 8 vCPU 2.2 GHz, 16 GB RAM)

VPS Speed Pro (100 GB Nvme, 4 vCPU 3.3 GHz, 8 GB RAM)

 

Każdy z nich pakiety w standardowej cenie (poza jakimikolwiek promocjami) kosztuje 100 zł netto miesięcznie. Oczywiście w pierwszym okresie abonamentowym możesz liczyć na dobre rabaty promocyjne (jak prawie wszędzie). Do tego 10 zł miesięcznie za Direct Admin.

 

Jeżeli miałbyś jakiekolwiek pytania związane z ofertą nazwa.pl, zapraszam do kontaktu albo przez PW na forum, albo do całodobowego kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta ([email protected], 801 33 22 33 / 22 454 48 10)

 

Tomek

Edytowane przez itomek
  • Lubię 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą serwerów VPS w ofercie webh.pl. Możemy zaproponować serwer KVM Standard z naszej oferty z dodatkowym rabatem 20% na pierwszą płatność.

Do serwera można dokupić licencję DirectAdmin Internal za jednorazową dożywotnią opłatą 400zł brutto. 

 

Serwer dysponuje 2vCPU Intel Scalable, 8GB RAM i aż 100GB powierzchni SSD - powinno to w zupełności wystarczyć do utrzymania Twoich serwisów. Panel nie wprowadza limitu na ilość domen, skrzynek dowolnych i innych rzeczy - te limity możesz (ale nie musisz) wprowadzić samodzielnie.

 

Nie oferujemy niestety utrzymania domen, natomiast możesz je, jak zauważyłeś wyżej, trzymać u dowolnego operatora. Chętnie natomiast wspomożemy w migracji do nas.

 

Jeśli będziesz zainteresowany rabatem, odezwij się do nas tutaj lub bezpośrednio w panelu klienta - wprowadzimy stosowne rabaty na Twoim koncie.

 

Pozdrawiamy

webh.pl

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.