Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o remoteadmin.store


_KrEdEnS_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Mion napisał:

Cloud VPS Micro NVMe PROMOCJA w cenie Już od 6.99 PLN  Miesięcznie  - To chyba najtańsza oferta z jaką się spotkałem 😎
Ciekawe ile kosztuje odnowienia poza promocją ?

Kupiłem za 5 zł netto i w tej cenie PayPal ściąga mi automatycznie co miesiąc za przedłużenie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link @Jakub - niestety trochę ponarzekam, nie jest wszystko jasne.. 😜

 

W przypadku VPS nie wiadomo ile obiecanego jądra procesora wolno używać (czy to jest jakiś bliżej nieokreślony fair share, czy można żyłować bez ograniczeń), ponadto, SLA miło że jest, ale szkoda że liczone na podstawie godzin a nie minut... (+prace konserwacyjne wyłączone z tego - no ale jak są zawsze są tacy sprawni że jak w powyższym przykładzie mają trwać do 10 minut, to akurat może nie taki problem ;) )

 

Ponadto niestety o hostingu mowy w ogóle nie ma, a osobiście uważam go za bardziej atrakcyjny - szczególnie, jeśli 'backup: tak' oznacza nie "możesz sobie kliencie zrobić kopię zapasową" a "robimy regularne kopie zapasowe waszych danych". Porównując to do niższej półki stąd:  http://hostlista.oga.pl/ dają w tej samej cenie >10x więcej dysku z nieograniczonym transferem - a nawet zakładając brak robionej przez nich kopii zapasowej, jest więcej miejsca i za niższą cenę względem porównywalnej oferty webd

 

Jak ktoś potrzebuje taniego VPS w Polsce to wygląda fajnie, ale produkcji bym się tu osobiście stawiać trochę bał, bo opinii w necie póki co mało (brak?!) - jedyna inna wzmianka którą znalazłem (poza jakimś absolutnie randomowym postem na blogu który podejrzewam o bycie czyimś zapleczem SEO i właścicielem? polecającym ponad rok temu wynajęcie serwera za bitcoiny) była dziełem kolegi _KrEdEnS_a wspominającego o nim na innym forum

Edytowane przez chivito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chivito napisał:

niestety trochę ponarzekam, nie jest wszystko jasne.

To narzekamy do tych serwerów za Już od 6.99 PLN Miesięcznie 8 zł / miesiąc

Wirtualizacja KVM  Snapshot w cenie
1 Adres IP
Support e-mail 24/7/365

  • CPU: 1 vCore @3,3GHz
  • RAM: 1GB
  • DYSK: 10 GB NVMe RAID HARDWARE
  • INTERNET: do 250 Mbit/s
  • TRANSFER: bez limitu
  • DOSTĘPNOŚĆ: ~100%
  • Panel zarządzania: Tak

 

czy innych z tej ich oferty  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o regulamin, do wszystkiego (VPS SSD/NVMe i hosting) - jeśli chodzi o ofertę VPS, nawet ze współdzielonym jądrem, jest atrakcyjna, szczególnie to co zacytowałeś to w tej cenie w Polsce chyba nigdzie indziej niedostępne :)

 

EDIT: wow, w rozliczeniu rocznym jeszcze taniej, 5 peelenów z hakiem za miesiąc - toż to ekstraklasa światowa :)

... no to jeszcze ponarzekam :D :D :D niestety, jak wskazuje napis jest to PROMOCJA, i w tej chwili wbrew logice wychodzi NVMe taniej niż SSD, odnowienie chyba będzie droższe... tak czy siak, w razie potrzeby serwera do środowiska dev brałbym toto bez mrugnięcia (w najgorszym wypadku, fortuny człowiek nie straci)

Edytowane przez chivito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 12:08, chivito napisał:

jeśli chodzi o regulamin, do wszystkiego (VPS SSD/NVMe i hosting) - jeśli chodzi o ofertę VPS, nawet ze współdzielonym jądrem, jest atrakcyjna, szczególnie to co zacytowałeś to w tej cenie w Polsce chyba nigdzie indziej niedostępne :)

 

EDIT: wow, w rozliczeniu rocznym jeszcze taniej, 5 peelenów z hakiem za miesiąc - toż to ekstraklasa światowa :)

... no to jeszcze ponarzekam :D :D :D niestety, jak wskazuje napis jest to PROMOCJA, i w tej chwili wbrew logice wychodzi NVMe taniej niż SSD, odnowienie chyba będzie droższe... tak czy siak, w razie potrzeby serwera do środowiska dev brałbym toto bez mrugnięcia (w najgorszym wypadku, fortuny człowiek nie straci)


Odnowienie jest w cenie w której kupujemy vps, sam miałem o to obawy, ale nie ma tam żadnego haczyka. Support to potwierdził, a później Panel w rozliczeniach. Mają dopisek "PROMOCJA" ponieważ promują nową linię VPS, wcześniej było tylko SSD i hosting.  Jest to ich celowy zabieg,  weryfikowałem na sobie i swojej firmie. Mam 6 vm od nich z promocji, gdzie były nawet po 5 zł VPS'y. Do dziś płacę za nie te 5 zł. Obecnie postawiliśmy środowisko Prod  z 3 vps SSD i 6 dodatkowych IP i działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.