Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

hosting pod forum gier


bicek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bicek napisał:

Witam. Poszukuję usługodawcy, który będzie wstanie utrzymać moją stronę - MYGO.pl (forum o tematyce gier). Głównie potrzebuje hostingu, który posiada zabezpieczenie przed atakiem na forum - anty ddos.

 

Jestem otwarty na współpracę.


Sądzę, że Mydevil sprosta Twoim wymaganiom. Sam utrzymywałem u nich projekt (dość ciężki) na którym było 1.2k ludzi online i wszystko pięknie działało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

odezwij się do nas w sprawie oferty hostingu WWW, zawierającego autorski system WAF oraz standard, czyli: panel DirectAdmin, dostęp SSH, darmowe certyfikaty LET etc. - po ewentualnej migracji prawdopodobnie Twoje problemy znikną raz na zawsze ;)

Pozdrawiam,
~Spoofy

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie na chwilę obecną interesuje mnie typowy hosting z jak najlepszym zabezpieczeniem przed atakami. :) 

 

Forum nie posiada aż tak dużej nowej codziennej treści, aby inwestował w VPS.

 

PS. Co myślicie o progreso? 

Edytowane przez bicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bicek napisał:

Tylko i wyłącznie na chwilę obecną interesuje mnie typowy hosting z jak najlepszym zabezpieczeniem przed atakami. :) 

 

Forum nie posiada aż tak dużej nowej codziennej treści, aby inwestował w VPS.

 

PS. Co myślicie o progreso? 

W twoim poprzednim temacie umieściłem ofertę, spójrz na nią. Jeśli będziesz zainteresowany jak już pisałem szczegóły omówimy via priv. Mogę jeszcze dodać że oferujemy 30 dniowy okres testowy podczas którego możesz za darmo sprawdzić jak nasza usługa poradzi sobie z atakami na twoją stronę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, #Gremsonkowy# napisał:

W twoim poprzednim temacie umieściłem ofertę, spójrz na nią. Jeśli będziesz zainteresowany jak już pisałem szczegóły omówimy via priv. Mogę jeszcze dodać że oferujemy 30 dniowy okres testowy podczas którego możesz za darmo sprawdzić jak nasza usługa poradzi sobie z atakami na twoją stronę.

 

Nie jestem zainteresowany Twoją ofertą, ale dzięki. 

 

1 godzinę temu, Roberrt napisał:

OVH prowadzi teraz wintersale, może od nich hosting, nie wiem jak wygląda kwestia antyddosa ale raczej nie jest źle. @OVH

https://www.ovh.pl/deals/?xtor=ES-8-[pl_int_2020_ovh_brand_brand_wintersales_sale_acquisition]-20200120-[landingpage]

 

 

OVH mnie nie przekonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na hosting www w OVH.pl

 

Który serwer będzie najodpowiedniejszy pod moje forum?

 

https://www.ovh.pl/hosting/cloud-web.xml 

 

Myślę nad pakietem numer 1, ewentualnie drugim. ;) 

 

 

Ps. Czy może coś z tej oferty?

 

https://www.ovh.pl/hosting/hosting-performance.xml

Edytowane przez bicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile lubię OVH i ich serwery, o tyle niestety nie mogę polecić ich hostingu WWW :) Za drogi, ograniczony, dziwny jakiś. Ale to Twoja sprawa.

 

Jeśli chcesz, możesz rozważyć MyDevil.net (mój reflink - ja dostaję 20%, Ty 20% zniżki). Hosting oferuje również WAF, czyli ochronę na warstwie webaplikacyjnej. Jeśli chodzi o warstwę czwartą (internet), możesz schować forum za Cloudflare, może wystarczyć.

Edytowane przez Sevos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2020 o 14:33, Sevos napisał:

O ile lubię OVH i ich serwery, o tyle niestety nie mogę polecić ich hostingu WWW :) Za drogi, ograniczony, dziwny jakiś. Ale to Twoja sprawa.

 

Jeśli chcesz, możesz rozważyć MyDevil.net (mój reflink - ja dostaję 20%, Ty 20% zniżki). Hosting oferuje również WAF, czyli ochronę na warstwie webaplikacyjnej. Jeśli chodzi o warstwę czwartą (internet), możesz schować forum za Cloudflare, może wystarczyć.

coś nie udało ci się zlinkować reflinka, dlatego informuję iż z kodem: "SKLEPSMS" jest 20% taniej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam mojego refa gdybyś chciał skorzystać http://www.mydevil.net/pp/9U6X4C136M :)

 

11 minut temu, AlfaCode napisał:

Zniżka jednorazowa czy na cały czas trwania najmu ?

Zniżka jest aktywowana w momencie zakupu. Za rok mydevil sam obniża kwotę ("lojalka") + Ty możesz ponownie skorzystać z kodu przy opłacaniu usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.