Skocz do zawartości
AlfaCode

VPS DO 5 PLN

Polecane posty

6 minut temu, Roberrt napisał:

Fabrado

Z clouda od @Fabrado korzystam i działa świetnie, co do vpsów z OVH miałem i nie działa to jakoś dobrze.

5 minut temu, Roberrt napisał:

Aurbacloud?

Może być dobre, widziałem , że rozdają voucher o wartości 50pln,

6 godzin temu, AlfaCode napisał:

Z clouda od @Fabrado korzystam i działa świetnie, co do vpsów z OVH miałem i nie działa to jakoś dobrze.

A ten hosting @Fabrado to jaki ma panel? Jakie opcje są w nim dostępne? Bo na ich stronie odnośnie panelu zarządzania to bieda z nędzą...

16 minut temu, Krystek napisał:

A ten hosting @Fabrado to jaki ma panel? Jakie opcje są w nim dostępne? Bo na ich stronie odnośnie panelu zarządzania to bieda z nędzą...

Wszystkie potrzebne, więcej niż w opennebuli(ovz cloud) mniej niż w proxmoxie. ISO własnego nie wgrasz.

Edytowano przez Roberrt

Dziękuję za odpowiedzi. Znowu jest promocja - można testować platformę Fabrado przez 6 miesięcy po wpłaceniu 1 zł + VAT, więc założyłem sobie tam konto i będę poznawał możliwości tego hostingu VPS.

wishosting.com 3USD/Rocznie 1vCPU, 256MB ram, 256MB SWAP, 40GB HDD, OpenVZ, IPv6. Lokalizacja Francja(Serwerownie OVH)

Edytowano przez Matix8981
  • Super! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.