Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Problemy z PayPal


Pawel_15

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda następująco - kilka dni temu chciałem doładować konto PayPal większą kwotą za pośrednictwem paypal-doladowania.pl Podczas transakcji wystąpił jakiś błąd przez co nie mam pieniędzy ani na koncie ani na PP. DotPay który jest pośrednikiem pomiędzy bankiem a PP/Trustly odpisał mi że kasa została pobrana prawidłowo z mojego konta, przekazana Trustly i mam u nich rozbijać się z reklamacjami. Skorzystałem z formularza kontaktowego w PayPal gdzie opisałem dokładnie szczegóły takie jak data, godzina, kwota doładowania, numery transakcji z DotPay czyli to o co proszą żeby podawać w przypadku reklamacji. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnego odzewu ze strony PayPal poza automatycznie wygenerowaną wiadomością z instrukcją jak należy poprawnie robić doładowania czy inne transakcje z PP. Moje pytanie brzmi - gdzie mam jeszcze uderzać aby odzyskać moje 2495 PLN? Gdzie mam pisać, zgłaszać, gdzie zacząć krzyczeć żeby ktoś w końcu zauważył że coś jest nie halo i czekam na jakąś odpowiedź dlaczego moja kasa wyparowała? DotPay mi nie pomoże bo oni przesłali kasę i na tym ich rola się kończy. Gdzie dalej mogę szukać pomocy w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.