Skocz do zawartości
Pawel_15

Problemy z PayPal

Polecane posty

Sytuacja wygląda następująco - kilka dni temu chciałem doładować konto PayPal większą kwotą za pośrednictwem paypal-doladowania.pl Podczas transakcji wystąpił jakiś błąd przez co nie mam pieniędzy ani na koncie ani na PP. DotPay który jest pośrednikiem pomiędzy bankiem a PP/Trustly odpisał mi że kasa została pobrana prawidłowo z mojego konta, przekazana Trustly i mam u nich rozbijać się z reklamacjami. Skorzystałem z formularza kontaktowego w PayPal gdzie opisałem dokładnie szczegóły takie jak data, godzina, kwota doładowania, numery transakcji z DotPay czyli to o co proszą żeby podawać w przypadku reklamacji. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnego odzewu ze strony PayPal poza automatycznie wygenerowaną wiadomością z instrukcją jak należy poprawnie robić doładowania czy inne transakcje z PP. Moje pytanie brzmi - gdzie mam jeszcze uderzać aby odzyskać moje 2495 PLN? Gdzie mam pisać, zgłaszać, gdzie zacząć krzyczeć żeby ktoś w końcu zauważył że coś jest nie halo i czekam na jakąś odpowiedź dlaczego moja kasa wyparowała? DotPay mi nie pomoże bo oni przesłali kasę i na tym ich rola się kończy. Gdzie dalej mogę szukać pomocy w tej sprawie?

Niestety z moich ostatnich obserwacji czas oczekiwania na odpowiedź Paypala to nawet 2 tygodnie i najczęściej na jednym mailu się nie kończy.

To jest szansa że odpowiedzą i sprawa może się w końcu zacznie wyjaśniać. Lepsze to niż zupełna cisza tak jak ma to miejsce teraz. Chciałem kupić soft bezpośrednio u producenta żeby było 300 PLN taniej niż u pośrednika u nas w kraju. Chyba mi się nie opłaciło :)

Dzwoniłem na infolinię w .PL, sympatyczna pani poprosiła żebym sprawdził stan konta bankowego, okazało się że kasa z automatu wróciła. Mieli jakiś błąd techniczny i dlatego konto się nie doładowało. Cieszy mnie że sprawa się wyjaśniła :) 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.