Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Przenosiny z nazwa.pl


bolczan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w nazwa.pl hosting. Generalnie strona jest nieduża, ale mam dużo skrzynek pocztowych po imapie (łącznie jakieś 120 GB maili).

Chciałbym to wszystko przenieść, bo mnie strasznie zdenerwowali gdy dałem zgłoszenie o kod authinfo

Zadzwonił konsultant czemu chcę przenieść, on mi da rabat itd. (10 zł netto rabatu, czyli 90 zł netto po rabacie, gdzie OVH ma 50 zł brutto). Powiedziałem, że nie chcę bo drogo itd.

To po kilku dniach bezczelnie wysłali fakturę proforma na przedłużenie domeny od... 30.04.2019 do 2020 roku! Tak, żeby jeszcze jeden okres rozliczeniowy zahaczyć. Co najlepsze na proformie było tylko "przedłużenie domeny zzzz.pl", natomiast dopiero na fakturze VAT wypisany był okres na jaki jest przedłużenie. Ja zawczasu nie widziałem tej faktury. Księgowość dostała, zapłaciła (mamy 5 domen, które w różnym terminie się kończą), więc po prostu opłacili. Dopiero jak dostali fvat, to odezwali się do mnie, żebym zobaczył jaki termin przedłużenia.

Oczywiście te ****** z @nazwa.pl nie widzą problemu, oni tylko wysłali proformę, mimo, że nikt takiej oferty na przedłużenie nie akceptował. To tym bardziej zmotywowało mnie do przenosin. Rocznie zostawiamy u nich jakieś 1500 netto złotych, ale widać śmierdzi im ten pieniądz.

 

Strony nie mają dużego ruchu, jakieś 1000 wyświetleń dziennie, natomiast zależy mi najbardziej na bezproblemowej obsłudze poczty.

Edytowane przez theqkash
Post zmoderowany na żądanie nazwa.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolczan, jeśli mogłaby być to oferta hostingu dedykowanego to zapraszam do Hekko.pl:

https://www.hekko.pl/hosting_dedykowany.html

 

Ewentualnie VPS do konfiguracji we własnym zakresie:

https://www.hekko.pl/serwery_vps.html

 

Jeśli zależy Ci jednak na czymś bez własnej administracji i taniej, to zainteresuj się ofertą Zenbox.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, .ojciecRydzyk napisał:

@bolczan, jeśli mogłaby być to oferta hostingu dedykowanego to zapraszam do Hekko.pl:

https://www.hekko.pl/hosting_dedykowany.html

 

Ewentualnie VPS do konfiguracji we własnym zakresie:

https://www.hekko.pl/serwery_vps.html

 

Jeśli zależy Ci jednak na czymś bez własnej administracji i taniej, to zainteresuj się ofertą Zenbox.pl.

 

Nie zrozumiałeś mojego zapytania.

Mam budżet 1500 netto, sama poczta zajmuje ok 120 gb. Twoja propozycja to 280 netto/msc.

Zenbox skrzynki max. 5 gb, u mnie mają średnio 15 gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bolczan napisał:

 

Nie zrozumiałeś mojego zapytania.

Mam budżet 1500 netto, sama poczta zajmuje ok 120 gb. Twoja propozycja to 280 netto/msc.

Zenbox skrzynki max. 5 gb, u mnie mają średnio 15 gb.

W Zenbox.pl możesz również dokupić dodatkową powierzchnię pod pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bolczan napisał:

 

Nie zrozumiałeś mojego zapytania.

Mam budżet 1500 netto, sama poczta zajmuje ok 120 gb. Twoja propozycja to 280 netto/msc.

Zenbox skrzynki max. 5 gb, u mnie mają średnio 15 gb.

 

U mnie hosting hybrydowy (Hybrid1) + dodatkowy pakiet 250GB SATA (dyski magnetyczne ale duża, szybka macierz SASowa w RAID10) to koszt łącznie 900 pln netto / rok. Jakbyś był zainteresowany - zapraszam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam Szendzielorz napisał:

 

U mnie hosting hybrydowy (Hybrid1) + dodatkowy pakiet 250GB SATA (dyski magnetyczne ale duża, szybka macierz SASowa w RAID10) to koszt łącznie 900 pln netto / rok. Jakbyś był zainteresowany - zapraszam na priv :)

 

Oferujecie przenosiny? (w cenie ;) )

Z tego co patrzę, to oferta wygląda ok. Jedynie martwi mnie to, że na stronie ceny są wyższe. To będzie stała cena czy jak w @nazwa.pl po roku drożej, bo lubimy doić stałych klientów?

 

[edit]

A ok, widzę najtańszy pakiet + dodatkowe GB

Edytowane przez bolczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bolczan napisał:

 

Oferujecie przenosiny? (w cenie ;) )

Z tego co patrzę, to oferta wygląda ok. Jedynie martwi mnie to, że na stronie ceny są wyższe. To będzie stała cena czy jak w @nazwa.pl po roku drożej, bo lubimy doić stałych klientów?

 

Na stronie tylko pakiet pojemności jest droższy (50 pln / mc) ale dajemy na niego taką samą stałą promocję jak na hybrydy -> czyli 10% rabatu, a przy płatności z góry na rok - dwa miesiące gratis. Czyli łącznie masz 50 pln serwer, 50 pln pojemność = 100 pln, minus 10% rabatu = 90 pln i razy 10 (bo 2 miesiące gratis) = 900 pln netto / rok.  Cena stała na X lat w przód bez sztuczek :)

 

Przy przenosinach poczty 120GB musielibyśmy niestety doliczyć 50 pln / h za wszystko powyżej 10GB ale jak choć w minimalnym stopniu "umiesz shella" to damy Ci składnię polecenia do imapsynca i sobie sam kilkoma klikami poprzenosisz pocztę :)

 

EDIT. pomyliłem się - oczywiście cena 900 pln netto jest za rok, a nie za miesiąc ;)

Edytowane przez Adam Szendzielorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

sprawdź  naszą ofertę konta hostingowego pakietu MD4:

https://www.mydevil.net/oferta,MD4.html

cena roczna: 600 PLN brutto, obecnie co weekend (od piątku 18:00 do niedzieli 23:59) dla nowych kont mamy promocję: 50% ceny za pierwszy okres  (nie licząc okresu testowego 14 dniowego). Przy zakupie usługi na rok z góry przeniesiemy zawartość Twoich skrzynek bez dodatkowych opłat.

Z kodem umieszczonym w stopce będzie jeszcze taniej 🙂

Edytowane przez MyDevil.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.