Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting Resseler


Bodeha

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Poszukuje aktualnie oferty firm hostingowych w profilu resslelerskim.

Musze przenieść konta klientów z innej maszyny na c-panelu.

 Bardzo proszę o sprawdzone stabilne serwerownie wraz z ofertą i panelem.

Dysk do 50 gb

 

Dzienks.

Edytowane przez Bodeha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bodeha napisał:

Wszytko tez zależy od kosztów...

 

To może podasz swój budżet? (na rok albo na miesiąc) wtedy będzie nam dużo łatwiej polecić Ci coś konkretnego.

cPanel jest Twoim wymogiem ?  Czy jesteś w stanie zaakceptować inny panel (w polsce to jednak większość oferuje DirectAdmin :) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze około 50 zl miesięcznie. Nie będę strzelał bomba nuklearna do much.

 

Panel może byc c-panel od bidy ten direct ale nie lubię, plesk jest fajny ale drogi i w Polsce nie popularny. Inne wynalazki pisane z palca to podziękuje, nich w tym kraju z panelami pisanymi ręcznie prym wiedzie sobie home pl, które darze mocną anty sympatią;)

 

Zasoby do 50 gb wystarczy, limit baz w zakresie powiedzmy 100 aczkolwiek to mocno na wyrost, szybka poczta i webmail. Regularne backupy, żywi ludzie w technicznym nie boty albo jeden mail raz na 48h w stylu :  a u nasz działa.

I wydajność sensowna, niech taki WP  działa jak trzeba.

Na marginesie: Powiem tak odchodzę od firmy Kylos z ktora jestem od ponad 3 lat z jednego banalnego powodu. Zainstalowali oni wtyczkę infinity 360 ktore blokuje non stop strony klientom, w zwiazku z tym ze uparcie tego nie chca wyłączyć ani dac mi domen na whitelist, jestem zmuszony od nich odejść. Nie bardzo mam ochotę czytać maile od klientów po raz setny ze znów nie moga wejsc na zaplecze własnego sklepu. Po za tym wydajność tych maszyn jest juz mocno w plecy niz 3 lata temu, widać ze maszyny sa  mocno obłożone.  Tak że pora na zmianę.
Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wybrałbym jakiś VPS - ale w cenie 50 zł miesięcznie musisz liczyć się z własną administracją i jakimś darmowym panelem typu ISPconfig albo vesta CP.

Wtedy szczerze polecam webh.pl - VPS KVM w cenie 50zł, dysk 50GB i zawsze możesz powiększyć parametry.  Ode mnie masz kod promocyjny -20% w webh.pl:  PROMO4465 

 

Typowy hosting reseller jest dość drogi, biorąc pod uwagę ,że nie masz tam pełnej kontroli nad serverem (co dla mnie jest np. bardzo ważne) wolałbym zainwestować w VPS + administrator albo odpowiednia własna wiedza.

 

Co do hostingu reseller to na pewno brałbym coś z poniższych firm:

- vipower.pl - tutaj byłbym spokojny o jakość i support - pełna profeska - tylko budżet musiałbyś trochę zwiększyć

- swits.pl - to samo co wyżej czyli pełen profesjonalizm ale również trochę więcej zł

- seohost.pl - w firmie w której pracuje posiadamy kilka kont hostingowych SEO w seohost i działają naprawdę spoko (dostępność i szybkość na odpowiednim poziomie a biorąc pod uwagę ,że to SEO hosting a z tymi bywa różnie),  support szybko dostępny i na prawdę bardzo pomocny,zawsze można liczyć na pomoc głównego administratora a nie tylko na suchą odpowiedź z infolini - nie wiem jak z hostigniem reseller ale myślę ,że może być tylko lepiej :)

- hekko.pl - podobno większość klientów jest zadowolona mimo przejęcia przez H88 ;)
 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lindsay niczego nie muszę rozważać, wbrew pozorom to wcale dziś nie jest takie trudne. Zbyt duza konkurencja jest na rynku a wielu nowych stosuje damping cenowy by w ogle sie na ten rynek wbić i do tego sa takie oto fora. Wiec jak bym liczył tylko na oferty z netu typu home pl i inne nazwy srazwy, to bym szedl w grube siano a dostał za przeproszeniem gawno. Z choinki sie nie urwałem przerabiałem chyba wszystko.

 

Co do vpsów, mam swoje tematy na takie maszynie z pełna kontrolom i własnym pleskiem ktorego uwielbiam itd.  Taki tam własny poligon . Natomiast nie chce tam ciągnąc kont klienckich, raz ze mam za mało czasu na zabawy w administratora (bawiłem sie i wiem ile to czasu potrafi strawić) dwa: ze wole mieć to osobno i raczej by to bylo zarządzanie przez serwerownie, wystarczy mi powłoka reselerska.

VPS...owszem rozważałem taka maszyne ale to koszta, a jak mowie nie bardzo mam ochotę strzelać bomba nuklerna stad temat nosi nazwe hosting reselrski a nie vps :)

Większość stron klientów to wp w wersji wlasciwie podstawowej i kilkanaście skrzynek pocztowych, to co ja będę sie gimnastykować.

Dzięki za pomoc, na pewno cos znajdę.

Hekko nawet pisałem do nich.

Seohost mam serwery pod zagraniczne seo, lubie ich ;)

 

Mysle że hekko ogarnie tamat na tym direct.

 

Zapytam tak apropos. Hekko daje rady generalnie? Ktoś korzystał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do nas:

https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-reseller

 

U nas jest cPanel, darmowe SSL, system anty-exploitowy (na wszelki wypadek :-)

I mamy bardzo dobre wsparcie techniczne - administratorzy na czat są codziennie do 24.00 - zatem można rozmawiać, a nie tylko pisać maila i ... czekać.

 

I limity są per pojedyncze konto, a nie per reseller (czyli każde np. 50 kont resellera jest identyczne jak nasze konta, bezpośrednio kupione u nas).

 

Wojtek

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak dla odświeżenia tematu, czy są jakieś inne sugestie?
Szukam hostingu o podobnych parametrach, do tej pory z "przerobionych" najbardziej odpowiadał mi reseller w  hekko ale ostatnio wsparcie tragicznie zrulowało w dół i zaczynam wpadać w panikę.
Dla mnie istotnym zagadnieniem jest nie tyle dostęp przez klientów do zaplecza co separacja kont
Miejsce powinno wystarczyć 50GB, bazy do 50, transfer niewielki, brak sklepów ale trzeba myśleć już o RODO i certyfikatach ssl
Nie ukrywam że koszt jest istotny i cena 1,2k na rok nie wchodzi niestety w grę (coś powinno zostać za poświęcony czas pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja opowiem jak skończyłem temat :)

Zrobiłem własny "reseler" na vps w ovh na Plesku onyx 17 (odkąd poznałem ten system nie chce niczego innego )

Koszta?  około 150 miesięcznie, dysk 140 gb ssd, 16 klas ip, jest rakieta i pełna adminka i tyle.

Zawsze wychodziłem z założenia że jeśli nie ma produktu który spełnia moje wymagania... to go stwórz :)

 

W każdym razie dziękuje oczywiscie wszystkim za pomoc i sugestie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kys napisał:

Tak dla odświeżenia tematu, czy są jakieś inne sugestie?
Szukam hostingu o podobnych parametrach, do tej pory z "przerobionych" najbardziej odpowiadał mi reseller w  hekko ale ostatnio wsparcie tragicznie zrulowało w dół i zaczynam wpadać w panikę.
Dla mnie istotnym zagadnieniem jest nie tyle dostęp przez klientów do zaplecza co separacja kont
Miejsce powinno wystarczyć 50GB, bazy do 50, transfer niewielki, brak sklepów ale trzeba myśleć już o RODO i certyfikatach ssl
Nie ukrywam że koszt jest istotny i cena 1,2k na rok nie wchodzi niestety w grę (coś powinno zostać za poświęcony czas pracy)

 

https://hitme.pl/hosting-dedykowany/

DA-SSD2 lub 3? Masz dostęp do directadmina do konta admin, reseller, user, więc możesz swobodnie tworzyć konta userów. Rodo będzie dostępne około za miesiąc. Certyfikaty możesz zakupić płatne u nas w dobrych cenach lub skorzystać z letsencrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kys napisał:

Tak dla odświeżenia tematu, czy są jakieś inne sugestie?
Szukam hostingu o podobnych parametrach, do tej pory z "przerobionych" najbardziej odpowiadał mi reseller w  hekko ale ostatnio wsparcie tragicznie zrulowało w dół i zaczynam wpadać w panikę.
Dla mnie istotnym zagadnieniem jest nie tyle dostęp przez klientów do zaplecza co separacja kont
Miejsce powinno wystarczyć 50GB, bazy do 50, transfer niewielki, brak sklepów ale trzeba myśleć już o RODO i certyfikatach ssl
Nie ukrywam że koszt jest istotny i cena 1,2k na rok nie wchodzi niestety w grę (coś powinno zostać za poświęcony czas pracy)

 

Jedna osoba z tego forum już korzysta: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-reseller

 

zapraszam,

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, udasie napisał:

Co sądzicie o takich serwerach dedykowanych??

https://oneprovider.com/dedicated-servers/paris-france

Nadają się na hosting?

 

Przecież to zwykły reseller online.net i innych. Lepiej kupić u źródła, wtedy masz support z pierwszej ręki.

 

Skoro zadajesz takie pytania, lepiej aby "hostingami" zajął się ktoś kto ma większe pojecie. Nie miej tego za złe że CI piszę to, o ile postawisz hosting dosyć szybko to prowadzenie i dbanie o jakość usług nie jest takie łatwe. Już nie piszę tutaj w kontekście wydajnościowym, ale np. dbanie aby spam nie męczył klientów czy taka trywialna rzecz jak backupy.

 

Lepiej skorzystać z oferty np. hitme i mieć głową spokojną.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżam bo wracam z tematem serwera.

Po raz kolejny OVH po awarii umowy rece i zostawia mnie na lodzie z rozwalną maszyną po tym jak odpieli mi dysk dodatkowy. Ostatnio zostawili mnie na lodzie z licencja pleska do ktorego nie oferują wsparcia technicznego pomimo tego ze maja taki zafajdany obowiązek. Generalnie mam dośc OVH bo człowiek jest zadany całkowicie na siebie a przy awariach takich jak dzid ze nie można zabotowac nawet linuxa piszą mi  ze serwer jest ok. no ręce opadają,  tak ze nigdy więcej, ale do rzeczy.

 

Potrzebuje dobrej maszyny z kontem reselerskim ewentualnie vps moze byc w europie generalnie.

 

zasoby do 70 gb na dane wydajność do 1 TB miesiecznie moze byc trochę mniej

cpanel z whm, lubię to środowisko.

 

Czy ktos z was używał VPS na kylosie?

mam tam konto reselrskie ale wydajnośc tej maszyny pozostawia wiele do życzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.