Skocz do zawartości
Bodeha

Hosting Resseler

Polecane posty

Takie jak zostały określone w tym wątku - w przeciwnym wypadku bym napisał 😉

Powierzchnia 30-50GB (powiedzmy min. 30GB z możliwością zwiększania).

Wydajność na tyle sensowna aby bez problemu działały WP, Joomla czy PrestaShop itp.

Jak było wspomniane - stabilne działanie, dostęp do wsparcia, umowy pod rodo, lets encrypt, http2, czyli takie standardowe rzeczy chyba 😉

Budżet ok. 50 zł mies. (maks. do 100 zł mies. jeśli to będzie uzasadnione parametrami i jakością obsługi).

• Lubię 1

Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Piotrek napisał:

Cześć!

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym rynku?

Również potrzebuję coś w tym stylu i zastanawiam się co wybrać.

@Bodeha podzielisz się aktualnymi doświadczeniami?

Dzięki.

Piotrze ja jestem zadowolony z oferty webh, jestem z nimi od tego czasu założenia tego tematu w sumie. Postawiłem vps na direct admin z dożywotnia licencją i hula mi ten serwer jak ta lala,  a  ten cały zafajdany OVH który mi dwukrotnie rozwalił caly hosting i możne sie zachować tak samo jak paranoidalna u nich obsługa klienta ktora traktują jak smiecia.
Webh również cenowo rozwalają, bo tu mam połowe poprzedniego budżetu z podwójna ilością zasobów. Chłopaki szybko i sprawnie odpisują na tickety albo na fejsie, przez caly okres praktycznie jeden problem z macierzą dyskowa ogarnęli w 4 godziny. Naprawdę z czystym sumieniem polecam. Dodatkowo jest tworzony obraz całego vps chyba co pol godziny, wiec jak bys cos konkretnie zwalil to z takiego obrazu przywracasz całego vps. Korzystałem na samym początku jak robiłem konfig tej maszyny kilka razy, ratuje tyłek. ( i tak usługa jest za darmo w ovh chca za to kase a przy awariach i tak to nie działa) Mają tez bardzo czytany panel do obsługi vps i teiketow w jednym. Bardzo ich polubiłem :) Jeśli skorzystasz z oferty to dostaniesz 20% zniżki za pierwsza wpłatę :)

http://webh.pl/?promo=27612

Edytowano przez Bodeha
  • Lubię 1

Dzięki za odpowiedź 🙂

Do webh pisałem wcześniej bo też się nad nimi zastanawiałem, ale jest to 1 z 2 firm które postanowiły nie składać mi oferty i zignorować moje zapytanie.

hmm ale gdzie do nich pisałeś?

Dzięki, ale przy takich usługach firmy z którymi muszę szukać kontaktu bo na maila nie odpisują a tel. nie publikują są dla mnie zdyskwalifikowane. Poza tym nie mam konta na facebooku, ale to nie o tym temat ;)

Ja mimo wszystko jestem zadowolony, tez uważałem że taki kontakt jest mało poważny ale zaryzykowałem i było warto. Kase z budzetu ktory mi zostal zainwestowałem w lite Speed i ten serwer fruwa tak ze hej. Z suportem to wiesz taki np OVH  czy Home pl albo Nazwa czy inny Az ma cały sztab ludzie ,którzy maja cie gdzieś i maja rozumisz emaila i tickety i telefony i nfolinie i co z tego jak siedzisz tam z rozwaloną maszyna i nikt ci nie pomoże. No ale rozumiem. Powodzenia zatem.

Wiem, dałem szansę bo widziałem pozytywne opinie - wysłałem maila, ale nie wyszło ;)

Supportu OVH nawet nie będę komentował, z pozostałych wymienionych dawno nie korzystałem ;)

Ja prawie od roku korzystam z  @smarthost, jakość usług oraz wparcie na wysokim poziomie.

Wg mnie dość ważna informacja, każde tworzone subkonto w ramach pakietu reseller ma gwarantowane zasoby, czyli limity są per konto, a nie per reseller.

Limity to (dla każdego konta): 
- liczba maili wysyłanych: 1000 na godzinę
- użycie pamięci fizycznej: 1 GB
- użycie procesora: 100 jednego rdzenia procesora
- liczba procesów równoległych: 32
 - limit odczytu z dysku 7000000B/s 

• Lubię 2

@Robert dzięki za odpowiedź. Dobrze poznać opinię kogoś kto korzysta. Są na mojej liście zainteresowań ;)

42 minuty temu, Robert napisał:

liczba procesów równoległych: 32

Miałem informację o 20 ;)

23 godziny temu, Piotrek napisał:

Wiem, dałem szansę bo widziałem pozytywne opinie - wysłałem maila, ale nie wyszło ;)

Też kiedyś długo czekałem na odpowiedź odnośnie zapytania o ofertę, chyba kilka dni ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Skynode
      Cześć,
      mamy przyjemność przywitać się z Wami w tym temacie, gdzie będziemy na bieżąco informować o zachodzących zmianach, ofertach i promocjach w Skynode.

Kim jesteśmy?
      Skynode już od 2012 roku oferuje porządnej jakości usługi hostingowe w rozsądnych cenach, klientom w Polsce i z zagranicy. W trosce o zadowolenie naszych klientów dbamy o  bezpieczeństwo i niezawodność usług, bazujących na najlepszych rozwiązaniach sprzętowych stworzonych przez firmę Meverywhere.

W Skynode oferujemy:
      Serwery VPS: od podstawowych do wymagających większej mocy urządzeń.
      Serwery dedykowane: w konkurencyjnych cenach, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
      Kolokację: z profesjonalną obsługą 24/7.
      Usługi dodatkowe: CDN, backup oraz administracja serwerami z autorskimi rozwiązaniami IT dopasowanymi do Twoich potrzeb.

Wszystko to w ofercie pod opieką wykwalifikowanych zespołów technicznych z wieloletnim doświadczeniem w branży, oraz wyszkolonym personelem.
      W Skynode razem umacniamy wizerunek firmy, rozwijamy się i dbamy o klientów, tak, by byli zadowoleni z naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami o nas i naszych ofertach na stronie https://skynode.eu/ oraz na naszym Facebooku!

Meverywhere sp. z o.o.
      ul. Miłobędzka 35
      02-634 Warszawa
      NIP: 7282739782
      tel. +48 22 100 32 48
      e-mail: admin@skynode.pl

• Przez The I
      Jako że dHosting ostatnimi tygodniami, miesiącami notorycznie zalicza wpadki awarii z połączeniem z maszynami z bazą danych, to czas poszukać czegoś innego. Niedopuszczalne jest, by strony nie działały przez kilka/naście godzin, strasząc czytelników błędami.

Wymaganie, jakie mamy, to:

Dostęp do SSH i możliwość instalacji Composera pod strony oparte na Drupalu. Częste kopie zapasowe plików i bazy danych. Możliwość wymuszenia zrobienia kopii bazy w danej chwili (np. przed wykonywaniem aktualizacji strony). Możliwość przywrócenia wybranej kopii bazy danych w dowolnej chwili. Hosting oparty na dyskach SSD, a najlepiej NVMe. Niekoniecznie w Polsce. Przyjazny support. Gwarantowane zasoby CPU i RAM  
      VPS-a nie biorę pod uwagę (chwilowo), ponieważ zarządzenie tym wszystkim jednak pożera sporo czasu i najlepiej, abym miał możliwość korzystania z graficznego panelu.

Czy oferta Hetzner lub OVH będzie odpowiednia? A może coś innego?

Jeśli ktoś będzie wymieniał propozycje, proszę pisać, z jakiego data center dany hosting korzysta.
    • Przez l3szcz
      Hej, korzystając, że jest tu kilka dużych graczy z polskiej "sceny" hostingowej - mam pytanie. 

Konkretnie - chodzi mi o to - czy jest ktoś kto mógłby pomóc przy dostosowaniu / napisaniu regulaminów, polityki prywatności oraz innych związanych z RODO dokumentów dla hostingu? 
      Nawet nie chodzi o to by ktoś zrobił to za mnie ale by cierpliwie wytłumaczył krok po kroku, ewentualnie skonstruował jakiś pierwowzór, z którego mógłbym skorzystać. 
      Jak wiadomo - nie ładnie jest brać czyjąś prace tylko zmieniając dane firmy dlatego też zależy mi na tym by zrobić coś własnego uwzględniając darmowe usługi hostingowe. 

Pozdrawiam serdecznie!  
    • Przez Sevos
      Nazwa hostingu
      HTTP/2
      Let’s Encrypt
      AntyDDoS
      Backend (np. Apache2)
      Bezpłatne powierzenie umowy (RODO)
      Lokalizacja serwerów
      SSH
      Atthost.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      N/A
      ✔️
      Francja
      (OVH)
      ✔️
      Hekko.pl
      ✔️
      ✔️

(od wyższego pakietu)
      N/A
      ✔️
      N/A
      ✔️
      Home.pl
      ✔️

✔️
      Apache2 (nowi klienci)
      IdeaWebServer (starsi klienci)
      ✔️
      Polska
      ✔️
      Hostmark.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      Apache2
      ✔️
      Polska
      ✔️
      (opcjonalnie)
      Iq.pl

✔️
      ✔️
      Apache2
      ✔️
      Polska

(od wyższego pakietu)
      Jdm.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      Nginx
      ✔️
      Polska
      ✔️
      Kei.pl
      N/A
      N/A
      N/A
      N/A
      N/A

Mydevil.net
      ✔️
      ✔️
      N/A
      Nginx
      ✔️
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️
      Nazwa.pl
      ✔️

✔️
      N/A

Polska

(od wyższego pakietu)
      OVH.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      Apache2
      ✔️
      Francja

(od wyższego pakietu)
      Progreso.pl
      ✔️
      ✔️

Apache2
      N/A
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️

Prohost.pl
      N/A

✔️
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️
      Polska
      (IQ)

Smarthost.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      Apache2
      ✔️
      Polska
      ✔️
      Zenbox.pl
      ✔️
      ✔️
      ✔️
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️
      Polska
      (Oktawave)
      ✔️
    • Przez OVH
      Cześć,

W tym wątku będziemy kontaktować się z Wami w celu przedstawienia informacji o wdrożeniach nowych usług, promocjach produktowych lub wydarzeniach (konferencje, szkolenia, webinary) na które będziemy chcieli Was zaprosić.

Kilka słów o OVH:

OVH to firma założona w 1999 roku we Francji, przez polską rodzinę Klaba. Obecnie zarządzamy 27 centrami danych w 12 lokalizacjach, na 4 kontynentach dostarczając innowacyjne rozwiązania technologiczne dla ponad 1 000 000 klientów na całym świecie. Działamy w oparciu o własną infrastrukturę, działy R&D oraz oferujemy wsparcie działu obsługi klienta 24h. W portfolio naszych usług możecie znaleźć:

Domeny: jedna z pierwszych usług, która została wprowadzona do naszej oferty. Obecnie proponujemy prawie 800 rozszerzeń do wyboru.             Hosting: proste i wydajne rozwiązanie dla osób tworzących blog, stronę WWW lub sklep internetowy.             VPS: zwirtualizowany serwer dedykowany, który stanowi kompromis pomiędzy elastycznością wirtualizacji a dowolnością konfiguracji serwera.            Serwery dedykowane: nasze maszyny umożliwiają tworzenie prostych infrastruktur jedno-serwerowych (np. w celu obsługi aplikacji) jak i zaawansowanych infrastruktur pod duże projekty.            Chmura publiczna: instancje Public Cloud to połączenie elastyczności i gwarantowanych zasobów dostępnych w przeciągu niecałej minuty.            Chmura prywatna: rozwiązanie Private Cloud oferuje skalowalność usługi Cloud na dedykowanej infrastrukturze sprzętowej. Wirtualizacja infrastruktury jest realizowana za pomocą technologii  VMware.     
                          Więcej informacji o nas i oferowanych przez nas usługach możesz znaleźć na stronie: www.ovh.pl.
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek chcielibyśmy zaprosić Was na webinar organizowany we wtorek, 17 lipca 2018 o godzinie 11.00!

Będziemy rozmawiać o  e-sporcie oraz o związanych z nim zagrożeniach. Obecnie największym wrogiem e-sportu są ataki DDoS, dlatego w trakcie prezentacji skupimy się na omówieniu tego problemu. Poddamy analizie skuteczny system anty-DDoS w kontekście infrastruktury gamingowej, najczęściej spotykane rodzaje ataków, mechanikę ich działania oraz, co najważniejsze, jak się przed nimi ochronić. Wydarzenie poprowadzą Justyna i Kuba z naszego biura we Wrocławiu. Zapisz się tutaj: https://ovh.to/U5EpVyp
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ OVH Sp. z. o. o.
      ul. Szkocka 5 lok. 1 - 54-402 Wrocław
      NIP: 899-25-20-556
      www.ovh.pl
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.