Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting Resseler


Bodeha

Rekomendowane odpowiedzi

Takie jak zostały określone w tym wątku - w przeciwnym wypadku bym napisał 😉

Powierzchnia 30-50GB (powiedzmy min. 30GB z możliwością zwiększania).

Wydajność na tyle sensowna aby bez problemu działały WP, Joomla czy PrestaShop itp.

Jak było wspomniane - stabilne działanie, dostęp do wsparcia, umowy pod rodo, lets encrypt, http2, czyli takie standardowe rzeczy chyba 😉

Budżet ok. 50 zł mies. (maks. do 100 zł mies. jeśli to będzie uzasadnione parametrami i jakością obsługi).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotrek napisał:

Cześć!

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym rynku?

Również potrzebuję coś w tym stylu i zastanawiam się co wybrać.

@Bodeha podzielisz się aktualnymi doświadczeniami?

Dzięki.

Piotrze ja jestem zadowolony z oferty webh, jestem z nimi od tego czasu założenia tego tematu w sumie. Postawiłem vps na direct admin z dożywotnia licencją i hula mi ten serwer jak ta lala,  a  ten cały zafajdany OVH który mi dwukrotnie rozwalił caly hosting i możne sie zachować tak samo jak paranoidalna u nich obsługa klienta ktora traktują jak smiecia.
Webh również cenowo rozwalają, bo tu mam połowe poprzedniego budżetu z podwójna ilością zasobów. Chłopaki szybko i sprawnie odpisują na tickety albo na fejsie, przez caly okres praktycznie jeden problem z macierzą dyskowa ogarnęli w 4 godziny. Naprawdę z czystym sumieniem polecam. Dodatkowo jest tworzony obraz całego vps chyba co pol godziny, wiec jak bys cos konkretnie zwalil to z takiego obrazu przywracasz całego vps. Korzystałem na samym początku jak robiłem konfig tej maszyny kilka razy, ratuje tyłek. ( i tak usługa jest za darmo w ovh chca za to kase a przy awariach i tak to nie działa) Mają tez bardzo czytany panel do obsługi vps i teiketow w jednym. Bardzo ich polubiłem :) Jeśli skorzystasz z oferty to dostaniesz 20% zniżki za pierwsza wpłatę :)

http://webh.pl/?promo=27612

Edytowane przez Bodeha
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem zadowolony, tez uważałem że taki kontakt jest mało poważny ale zaryzykowałem i było warto. Kase z budzetu ktory mi zostal zainwestowałem w lite Speed i ten serwer fruwa tak ze hej. Z suportem to wiesz taki np OVH  czy Home pl albo Nazwa czy inny Az ma cały sztab ludzie ,którzy maja cie gdzieś i maja rozumisz emaila i tickety i telefony i nfolinie i co z tego jak siedzisz tam z rozwaloną maszyna i nikt ci nie pomoże. No ale rozumiem. Powodzenia zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie od roku korzystam z  @smarthost, jakość usług oraz wparcie na wysokim poziomie.

 

Wg mnie dość ważna informacja, każde tworzone subkonto w ramach pakietu reseller ma gwarantowane zasoby, czyli limity są per konto, a nie per reseller.

 

Limity to (dla każdego konta): 
- liczba maili wysyłanych: 1000 na godzinę
- użycie pamięci fizycznej: 1 GB
- użycie procesora: 100 jednego rdzenia procesora
- liczba procesów równoległych: 32
 - limit odczytu z dysku 7000000B/s 

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.