Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[oferta] SerweryDedykowane.pl


SerweryDedykowane.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

sd_logo_sm.png

 

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą specjalną SerweryDedykowane.pl

Tylko teraz wzmocnione serwery BIZNES w rewelacyjnej cenie 259zł brutto/mc

 

Specyfikacja techniczna:

  • Procesor: Intel Core i7
  • Liczba rdzeni/wątków: 4/8
  • Pamięć RAM: 32 GB DDR3
  • Dysk: 4x 120GB SSD lub 4x 1TB HDD
  • Łącze: 500 Mbit bez limitu transferu danych

Dodatkowo w pakiecie:

  • Innowacyjny panel zarządzania
  • Aktywacja w 60s
  • Konto BackupFTP o pojemności 500GB
  • Rozszerzony AntyDDOS
  • Dodatkowy adres IPv4

https://serwerydedykowane.pl/oferta-specjalna/

Zapraszamy!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Również otrzymałem tą wiadomość.... jak dla mnie to śmiech na sali.... widać H88 chce dorównać w wielu kwestiach pewnej firmie na n :)

 

Na szczęście nie był mi potrzebny ten server ale fajnie było mieć dedyka w promocyjnej cenie, która miała być na zawsze...  i którą jako tako sie wywalczyło (pamiętam jak dziś ,że ludzie czaili się mocno na te serwery bo od razu były wykupywane i niedostępne a z każdym dniem obniżka była coraz mniejsza) no a że serwerydedykowane.pl to tak na prawde od początku H88 więc zapewne dobrze wiedzieli co robią....odważyłbym się stwierdzić ,że planowali taką promocje na serwery, które pochodzą rok a później zmiana na hekko i wypowiedzenie umów.....

W kontrofercie dostałem możliwośc zakupienia "małego"  VPS  OpenVZ za 50zł / miesiąc ... nie ma co ...nic tylko brać :)

 

Cieszę się ,że wszystkie usługi usunąłem z BH (teraz hekko) .... przynajmniej spokój :)

 

Może hekko inwestuje w promocje, różne konferencje, fachowe artykuły czy felietony itp itd. których ostatnio coraz więcej ...ale kogo oni tym chcą nabrać jeśli nic za tym nie idzie?... na niewiele się to zdaje gdy sam  ich  support strasznie kuleje (na każda wiadomośc potrafi odpisać inna osoba nie mając pojęcia co wczesniej było uzgadniane, nie wspominając o fachowości i wiedzy) a jakośc usług wcale się nie polepszyła.... jeśli się mylę to z chęcia dowiem się w czym ta jakość zmieniła się na lepsze? jakie są korzyści dla właścicieli VPS z starej oferty SEO VPS dostepnej  w BH ? starych dedyków dostepnych w MH?   .... mógłbym wiele pisać jak spółka H88 olewa klientów (nawet takich którzy płacą im miesięcznie nie kwotę kilkuset złotych a  prawie dwóch tysięcy na miesiąc)... więc co więcej tutaj opisywać... po prostu nie ma sensu.... musiałbym poświęcić co najmniej kilka godzin aby streścić wszystkie nieprzyjemne sytuacje z markami H88.  W ogólnym rozrachunku przy współpracy z H88 najwięcej straciłem nerwów i włosów .... nie polecam.

 

Kiedyś byłem zły ,że idzie to w tym kierunku...przejęcie róznych marek hostingowych, ujednolicenie oferty itp itd.... dzisiaj się z tego ciesze bo mam nadzieje ,że takie działania nie wpłyną pozytywnie na rozwój spółki H88 (może początkowo ale później myślę ,że zupełnie na odwrót)... ale dzisiaj widze jak pozytywnie może wpłynąc to na rozwój konkurencji która się dopiero teraz otwiera lub dotychczas była w cieniu.

Edytowane przez Rafiki
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma to żart. Posiadałem na mintshost serwer dedykowany i sporo wirtualnych środków, niedawno serwer dedykowany został przeniesiony do serwerydedykowane.pl a całość moich wirtualnych środków została przeniesiona do hekko. Oczywiście osoba na live chacie napisała że, jakoś "rozwiążemy" ten problem i będę zadowolony. Po paru dniach okazało się że nic z tym nie zrobią.  Teraz okazuje się że, serwer po miesiącu zostaje wypowiedzony ponieważ serwerydedykowane są wcielone w hekko. Jaki tu sens i uczciwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie odradzam jakąkolwiek współpracę z H88.

Posiadałem dosyć długo serwer dedykowanych w Mintshost, który następnie został przeniesiony do Hekko.

Teraz nagle bez jakiejkolwiek informacji przenieśli mój serwer do marki serwerydedykowane.pl, o czym dowiedziałem się dopiero w mailu informującym o wypowiedzeniu umowy.

Dostałem propozycję przejścia na inny serwer dedykowany, lecz totalnie nieopłacalny, ceny kompletnie z kosmosu. 

Jak zaufać ponownie firmie, która po takim czasie (5 lat korzystałem z ich usług), z dnia na dzień przerzuca mój serwer między różnymi markami (bez jakiejkolwiek informacji), i następnie wypowiada umowę? 

Support też nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego nie zostałem powiadomiony o przeniesieniu mojego serwera z Hekko / Mintshost -> Serwerdedykowane.pl

Totalne dno, całkowicie odradzam wszystko co związane z H88, jeśli ktoś chce spać spokojnie, proponuję wybrać serwer w innej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nepla napisał:

Teraz nagle bez jakiejkolwiek informacji przenieśli mój serwer do marki serwerydedykowane.pl,

Ciekawe czy takie zaoczne przeniesienie jest zgodne z RODO ... Bo jeśli na serwerze przetwarzane były/są dane osobowe np telefon, to dostęp do danych uzyskał inny podmiot niż  ten, z którym zawarto pierwotnie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mion napisał:

Ciekawe czy takie zaoczne przeniesienie jest zgodne z RODO ... Bo jeśli na serwerze przetwarzane były/są dane osobowe np telefon, to dostęp do danych uzyskał inny podmiot niż  ten, z którym zawarto pierwotnie umowę.

 

Tak, bo właścicielem obu marek jest H88 S.A.

 

Swoją drogą, firma już zaczęła chyba oszczędzać na prądzie. Temperatury dysków skoczyły, na jednej maszynie jest niebezpiecznie bo pod 58 stopni. 
No i nie działa już ustawianie rekordów PTR z panelu. Te argumenty nie przekonują do dalszej jakiejkolwiek współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kasjan napisał:

Tak, bo właścicielem obu marek jest H88 S.A.

Ale z postu wynika, że

 

15 godzin temu, Nepla napisał:

Jak zaufać ponownie firmie, która po takim czasie (5 lat korzystałem z ich usług),

To chyba była pierwotnie osobna firma.

Ale tak, czy inaczej wypadało by żeby zapytali / poinformowali o tym, że "  dnia na dzień przerzuca mój serwer między różnymi markami (bez jakiejkolwiek informacji),"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kasjan napisał:

Swoją drogą, firma już zaczęła chyba oszczędzać na prądzie. Temperatury dysków skoczyły, na jednej maszynie jest niebezpiecznie bo pod 58 stopni. 

 

Nie żebym się czepiał, ale jak serwer dedykowany jest za czapkę gruszek to na czymś oszczędzić trzeba. :) Aczkolwiek 58 stopni to znowu nie jest jakaś wielka zrodnia. Zależy jeszcze co to za dysk, bo nvme potrafią spokojnie załapać 80 stopni z dodatkowym radiatorem przy temperaturze w serwerowni 21 stopni.

 

BTW na prądzie to dopiero oszczędności się zaczną jak wszyscy dostaniemy nowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mion napisał:

 

W dniu 24.11.2018 o 20:37, Nepla napisał:

Jak zaufać ponownie firmie, która po takim czasie (5 lat korzystałem z ich usług),

To chyba była pierwotnie osobna firma.

Wcześniej biznes-host.pl sp. z o. o. - firma została wykupiona przez H88 więc klienci zostali przeniesieni i powiadomieni o tym fakcie

 

 

9 godzin temu, mcbarlo napisał:

Aczkolwiek 58 stopni to znowu nie jest jakaś wielka zrodnia

 

dla dysków które montują tak 🙂 - teraz trochę spadło ;)

 

190 Airflow_Temperature_Cel 0x0022   049   045   045    Old_age   Always   In_the_past 51 (Min/Max 41/52)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rzeczywiście :))) ...  nawet nie zauważyłem ,że pełna kwota ale za okres 4 dni (u mnie od 8.12 do 12.12 ) - dobrze ,że chociaż date dostosowali do dnia zamknięcia :)

A już chciałem opłacić i kłócić się po 12tym o swoją usługe... oczywiscie żart :)  .... byle jak najdalej od ich marek :)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.