Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

WordPress 6.0


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj premierę miał WordPress 6.0

 

Aktualnie z tego co widzę stopniowo aktualizacja "rozlewa" się po sieci, jak to zwykle bywa po takich aktualizacjach.

 

Spodziewacie się, że nowa wersja wprowadzi spore zmiany, zwłaszcza wydajnościowe? Twórcy zapewniają, że tak, ale zapewniają to z każdej wersji na każdą wersję 😉 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O Panie, a skąd wersja 5 jak aktualna to 6.4.2? :) Wielojęzyczność w podstawie na zasadzie Polylang mogłaby być, to prawda. Sam interfejs raczej prosty i intuicyjny. Dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem jest edytor Gutenberg. Jak nie byłem przekonany i nie wiedziałem co to jest tak teraz bym z tego nie zrezygnował. Ostatnio wywaliłem z hukiem Elementor który nie dość że drogi to robił syf na stronie. Identyczny efekt udało się osiągnąć w Gutenbergu w czasie kilkunastu minut. Przy okazji ładnego kotleta odgrzaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sponsi napisał(a):

Może w końcu panel jakiś bardziej ludzki i wielojęzyczność w pakiecie ; ) bo ostatnio instalowałem 5tkę to jak bym się w czasie przeniósł - masakra...

 

Wielojęzyczność frontu jest w roadmapce od dłuższego czasu i finalnie zostanie wprowadzona, myślę, że core dev team WP, nie za bardzo ma pomysł jak go sensownie i optymalnie wprowadzić na tę chwilę, zapewne głównie czeka aż gutenberg zdobędzie realną większość rynku nad pagebuilderami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.