Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Windows] Zdalny pulpit lista kont - połaczeń


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się w jaki sposób w [ Podłączenie zdalnego pulpitu Windows]  pozbyć się  zbędnych połączeń z listy ?
Samo okno nie ma takiej opcji, i na tej liście pojawiaj się wszystkie połączenia jakie się zapisało, ale nie wiem jak zbędne usunąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap: http://woshub.com/how-to-clear-rdp-connections-history/

Jak chcesz mieć własną listę, to polecam katalog ze skrótami do RDP. Pomocne będzie "mstsc /?" ;)

Możesz ewentualnie skorzystać z Microsoftowego Remote Desktop Connection Manager'a: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=44989

Edytowane przez mariaczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam "swojje listy" myślałem, że ten program odczyta z listy zapisanych połączeń z rejestru i będzie jakieś ich menu / opcja tymczasem lipa

No nic będzie trzeba w takim zrazie grzebać w rejestrze ,,, swoja droga ro się dziwię ze MS tak to dziadowsko zrobil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zdalny pulpit nie jest tak populary jak notatnik windy, ale mimo wszystko żeby pominęli coś tak istotnego jak usuwanie zapisanych kont hmmm :S
Ale dziękuję za propozycje... wrócę do tematu przy większej ilości "zbędnego" czasu bryyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.