Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Zmniejszenie pingu - zmiana routingu


Sevence

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Potrzebuję dowiedzieć się w jaki sposób mogę obniżyć mój ping w grze League of Legends. Znalazłem program exitlag i działa on dla mnie dobrze z pingu 61 zmniejsza do ~52 widzę że zmienia on trasę do serwera gry. Najmniejszy ping wykrywam mi przez Frankfurt02. Chciałem utworzyć sobie takie rozwiązanie bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Kupiłem serwer w ovh frankfurt i niestety przez openvpn uzyskuje tylko 2 ms mniej. Jaki hosting będzie tym przez który przechodzi ruch włączając exitlag? Gdzie mogę zamówić serwer żeby uzyskać taki sam efekt? Docelowo chcę uzyskać 52 ms korzystając ze swojego vps + openvpn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zmień OpenVPN na WireGuard, a oto dlaczego:

image.thumb.png.78f250a83e15d82fb3a8d41ac68e0caa.png

 

Bez własnej sieci nie osiągniesz tego samego co exitlag, możesz co najwyżej metodą prób i błędów znaleźć taki serwer, który będzie miał bardziej optymalną trasę między Tobą a gdzieśtam w okolicach Frankfurtu.

 

Z innych rzeczy, możesz zapisać się na waitlistę aplikacji 1.1.1.1, która w wersji płatnej (miesięczna opłata zbliżona do ceny big maca) robi dokładnie to samo, co usługa wymieniona przez Ciebie, ale dla całego ruchu internetowego, nie tylko gier.

https://1.1.1.1/

Edytowane przez psz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.