Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Niedziałająca strona i strona hostingu?


Mateusz007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

od razu zaznaczę, że jestem kompletnym laikiem w tym temacie. Chciałbym się zapytać, czy jeśli moja strona nie działa, to jest to powiązane z niedziałająca stroną hostingową. Chodzi tutaj o whosting.pl. Nie wiem dokładnie co się dzieje, czy oni mają jakieś prace ( ich strona też nie działa ), więc wolę kogoś zapytać. 

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez Mateusz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz007 napisał:

Dzień dobry,

 

od razu zaznaczę, że jestem kompletnym laikiem w tym temacie. Chciałbym się zapytać, czy jeśli moja strona nie działa, to jest to powiązane z niedziałająca stroną hostingową. Chodzi tutaj o whosting.pl. Nie wiem dokładnie co się dzieje, czy oni mają jakieś prace ( ich strona też nie działa ), więc wolę kogoś zapytać. 

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź

Ich strona już działa, może jakieś prace techniczne, albo może jakiś wirus ich zaatakował? 

A tak na serio, podpytaj na helpdesku to ci powiedzą. 

ps. Pierwszy raz widzę ten hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych podstronach mają Copyright 2020, domena też ma ostatnia modyfikację 2020-01-09 więc pewnie niedawno ruszyli. Na stronie brak danych firmy, baza wiedzy pusta. Bardzo "wiarygodnie" to wygląda. Ceny takie sobie, na rynku są bardziej wiarygodne firmy które oferują więcej za podobną cenę.

 

Możesz @Mateusz007 powiedzieć jak do nich trafiłeś, szczególnie jako laik? Bo mi to wygląda na jakąś specyficzną szeptankę w twoim wykonaniu.

Edytowane przez nnd.newbie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2020 o 19:18, Mateusz007 napisał:

Chciałbym się zapytać, czy jeśli moja strona nie działa, to jest to powiązane z niedziałająca stroną hostingową.

Serwis firmy hostingowej nie konieczne musi być na serwerach przez tą firmę oferowanych swoim klientom.
Inna sprawa, że firma hostingowa,  a nie "firma hostingowa" ma/zarządza/dzierżawi (n) serwerów, więc jeden z nich mógł ulec awarii lub z innych przyczyn być niedostępny.  Przykładowo w obecnym czasie jest na pewno większy ruch sieciowy niż miesiąc temu.

 

Dnia 19.03.2020 o 09:07, Mateusz007 napisał:

Dziękuję za odpowiedzi, ew. Mam pytanie czy w ramach bezpieczeństwa ten hosting jest dobry

Jeśli Szykujesz szeptankę.....  zaczynając od awarii to pogratulować pomysłowości 🙃 .

Jeśli faktycznie Pytasz jako klient, to pytanie jest w stylu "ile kosztuje samochód"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie szykuję jakiejś szeptanki. Ogólnie sprawa wyglądała tak, że jednak moja strona i hosting nie działały tylko na moim komputerze, gdyż jeszcze zapytałem inne osoby, więc wszystko było ok a u mnie również już działa. Jednak post wynikał tylko z mojej obawy gdyż wiadomo jakie mamy dzisiaj czasy odnośnie całej sytuacji. Dziękuje za odpowiedzi i pomoc

Edytowane przez Mateusz007
nie potrzebny cytat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, problem występował tylko na moim komputerze. Doszedłem do tego poprzez otworzenie strony na telefonie a po kilku godzinach wszystko działało już na komputerze. U moich klientów strona cały czas działała.  Jestem pod tym względem laikiem i po prostu się wystraszyłem, ale dziękuje za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.