Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Domeny od Hostinguj.pl


hostinguj

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie administracje RN i całą społeczność.

Obserwujemy Państwa ranking i są tam nierejestratorzy NASK a niema nas czyli https://hostinguj.pl/ . 

Kontaktowaliśmy, zgłaszaliśmy swoje nowe nazwy, brak odzewu od 2 tygodni wprowadzają Państwo aktualizacje pomijając nas.

Prosimy o wyjaśnienia w tej sprawie.

  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że jedyna próba kontaktu faktycznie miała miejsce i dotyczyła próby ustalenia sposobu przekazania informacji. Wiadomość rzeczywiście była wysłana (jedna) i z pewnych technicznych przyczyn nie dotarła tam gdzie miała dotrzeć. Przepraszamy za tą sytuację.

Regularnie wprowadzamy nowych operatorów i ich serwery DNS "z automatu", przeliczając ilość domen per niezarejestrowane dnsy i wprowadzając je od największej ilości domen. 

 

Dodałem firmę hostinguj.pl z adresami serwerów DNS takimi jak wyżej przedstawione na zrzucie ekranu. Wraz z kolejnym rankingiem provider zostanie wyświetlony na liście. Jeśli mają być inne serwery DNS, proszę o przesłanie ich bezpośrednio do mnie: [email protected] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, theqkash napisał:

Informuję, że jedyna próba kontaktu faktycznie miała miejsce i dotyczyła próby ustalenia sposobu przekazania informacji. Wiadomość rzeczywiście była wysłana (jedna) i z pewnych technicznych przyczyn nie dotarła tam gdzie miała dotrzeć. Przepraszamy za tą sytuację.

Regularnie wprowadzamy nowych operatorów i ich serwery DNS "z automatu", przeliczając ilość domen per niezarejestrowane dnsy i wprowadzając je od największej ilości domen. 

 

Dodałem firmę hostinguj.pl z adresami serwerów DNS takimi jak wyżej przedstawione na zrzucie ekranu. Wraz z kolejnym rankingiem provider zostanie wyświetlony na liście. Jeśli mają być inne serwery DNS, proszę o przesłanie ich bezpośrednio do mnie: [email protected] 

 

 

Dziekujemy bardzo za przekazane informacje i wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zajcev napisał:

 

spróbuj bez kropki na końcu ;) też na to zwróciłem uwagę, ale jak wejdziesz https://hostinguj.pl   to wszystko gra :)  w pierwszym poście jest błędny link z kropką na końcu https://hostinguj.pl.

 a wpisz inne firmy hostingowe  z kropka i co bedzie ?  :) jakaos sobie radzą  z tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.