Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

VPS - lokalizacja Ameryka Pn.


zajcev

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że z tym pytaniem to bardziej na zagraniczne fora, ale może jednak ktoś tutaj spotkał się z ciekawą ofertą na odległym kontynencie. Rynek usług hostingowych w Ameryce jest mi zupełnie obcy, więc każda sprawdzona propozycja, sugestia będzie cenna.

Może ktoś w PL oferuje usługi z lokalizacją w USA?

 

Wymagania? Na początek spokojnie tak, żeby wystarczyło postawić kilka stron, poczta. Myślę, że min. 80GB pojemności.  VPS będzie wykorzystywany tylko do hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2019 o 12:20, sempre napisał:

OVH ma tę lokalizacje dla VPS'ów, wydajnościowo vpsy z ovh są niczego sobie.

 

i cenowo nawet akceptowalne, minus że nie oferują licencji DA, a za cPanel trochę sobie liczą ;)

 

Hosting odpada,no może jeszcze ewentualnie reseller z dedykowanym IP :)

 

Jeszcze parę lat temu można było znaleźć w PL usługi z lokalizacją w USA, myślałem, że nadal się coś uchowało,  ale w takim razie nie pozostaje nic innego jak szukać tam na miejscu :)

 

Wpadła mi w oko oferta hostgator, jednak opinie są już rózne..  KVM VPS: 3 rdzenie, 4GB RAM, 160GB SSD, 2xIP, cPanel|WHM, w cenie 16USD za miesiąc.. podejrzanie tanio ;) 

 

dzięki!

Edytowane przez zajcev
hostgator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.