Skocz do zawartości

marcinc

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Jak ktoś ma alternatywę dla HRD, to chętnie skorzystam. Wszystkie nowe domeny mogę rejestrować w innym miejscu. Można prosić o link?
  2. Od początku to na porażkę wyglądało. Która normalna firma, odcina się całkowicie od systemu, z którego korzysta 4000 partnerów? Tłumaczenie: "bo to zupełnie nowy system" - no i co z tego? To nie da się przeźroczystego API zrobić, "przelotek"? Nie chodzi o "zupełnie nowy system", tylko brak doświadczenia osób zarządzających procesem produkcyjnym. Żenada. Mieli tyle czasu na przeprowadzenie testów migracji, a jest tyle błędów? Totalna amatorszczyzna. Za przestoje, błędy, problemy, nie usłyszałem ani "przepraszamy za niedogodności", ani "pocałuj nas pan w d***". W ofercie mają VPS i dedyki. Kto chętny na ochotnika sprawdzić "jakość"? 😂
  3. Nie da się rejestrować niektórych domen, klienci zgłaszają problemy, a BOK HRD prosi, żebym poprosił klienta trzeci raz, żeby spróbował ponownie, bo "powinno działać". :D Po migracji dostałem cudze serwery DNS do nowych domen. Oni ten cudowny system przygotowują od zeszłego roku, a od grudnia 2017 migrują, informują, wyznaczają terminy. Słów mi brakuje, żeby opisać ten poziom amatorszczyzny.
  4. Dużo różnych informacji dostaliśmy w sumie, jak się je pozbiera, to nawet się trzyma się kupy ta bajka. Pierwszą informacją było wycofanie się inwestora i wypłatę jego wkładu - wiadomo, z naszych pieniędzy. Teraz czekamy na tego nowego inwestora. Czy on będzie, nie wiadomo. Fakt jest taki, że HomePay rozwijane jest od lat i ciężko mi w to uwierzyć, że tak po prostu z dnia na dzień zwija się z rynku. Ale wszystko jest możliwe. Ogólnie kupę hajsu w sumie ludziom wiszą. Pan Paweł telefonów nie odbiera, pracownicy mają niewiele informacji. Z doświadczenia wiem, że odzyskanie nawet części pieniędzy będzie problemem.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.