Skocz do zawartości

Marekxbx

Użytkownicy
 • Ilość treści

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O Marekxbx

 • Urodziny 28 Kwiecień

Informacje osobiste

 • Imię
  Marek

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  HitMe.pl
 • Funkcja w firmie
  CEO

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KNUR_WARMIA oczywiście, jednak ten użytkownik dostawał liczne upomnienia pod względem swojego problemu ze spamem i nic z tym nie robił jak sam nawet zaznaczał znał problem i nie aktualizował skryptów od 6lat więc problematyka się nasilała. Powyższe bany były nałożone na konkretne ip na co były przytoczone użytkownikowi dowody. Spalił stare, później nowe i kolejne. .. Teraz próbuje szantażować, hejtować oraz nawołuje do ataków na moją osobę. Mam nadzieję, że administratorzy tak jak na innych forach zareagują jak należy. W stosunku do supportu jeszcze większymi obelgami się posługiwał ale nie róbmy z forum wykopu - więc poświęciłem czas aby coś wybrać bo wiadomości mamy setki. Panie zagzag, że osoby tutaj czy na wykopie inne osoby widzą niespójność w Pana komentarzach nie znaczy że mają takie same nazwisko jak ja albo są osobami odemnie
 2. Tutaj aby odnieść się do powyższego wpisu użytkownika: Użytkownik notorycznie wycinany był przez grupę serwerów Outlook/Hotmail/live itd., co było mu udowadniane, ponieważ SNDS (usługa outlooka do raportów ) dokonywał raportów, a sam support Outlook/Hotmail zwrócił uwagę, że użytkownicy zgłaszają niechcianą pocztę/spam z danych dedykowanych użytkownikowi IP - co było powodem blokady. Przez pewien okres wymienialiśmy klientowi IP, jednak po pewnym czasie i zauważaniu, że te działania są celowe. Firma znała doskonale politykę outlook/hotmail celowo starała się wysyłać maile z różnych IP, nie przekraczać 100 na dobę z danego IP aby nie było widocznych raportów w SNDS. Przez cały okres współpracy użytkownik - firma stosowała groźby, wyzwiska, oczernianie, zamieszczanie fałszywych opisów sytuacji, które nie miały miejsca, co również było powodem naszego wezwania. Wycofanie przez niego opinii miało wymusić na nas wymianę jego adresacji oraz realizację zadań, które nie były w ramach naszej współpracy. Obecnie zostaliśmy zaszantażowani, że jeżeli nie wykonamy pewnych czynności, to zaczną nas oczerniać w internecie (podali nawet przykładowe posty). Również osoby z HitMe.pl, pracownicy supportu są prześladowane przez daną firmę/osoby na różnych portalach, co dodatkowo skłoniło nas w tym wypadku do podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Szanujemy użytkowników rootnode.pl, dlatego postanowiłem dodać małe sprostowanie.
 3. Oczywiście, u nas w Hitme.pl nie będzie kłopotu z konfiguracja vpn na vps :))
 4. Witaj, tutaj wpasowujesz się idealnie w naszą ofertę Hostingu dedykowanego (vps z administracją i panelem DirectAdmin), z możliwością elastycznego skalowania w górę i w dół. Link do oferty: https://hitme.pl/hosting-dedykowany/ Dodatkowo, od pakietu DA-SSD4, oferujemy monitoring usług z automatyczną reakcją na zdarzenia, backupy przyrostowe, Premium wirtualizację Virtuozzo 7. Zrozumiałe jest, że aby profesjonalnie dobrać odpowiedni pakiet, musielibyśmy poznać więcej szczegółów. Jednak cała konfiguracja serwera vps z DirectAdminem może zostać spersonalizowana i przygotowana pod Twoje zapotrzebowanie, pracujące skrypty. Dodatkowo, dzięki naszej premium filtracji, pomożemy chronić Twoje strony www przed zagrożeniami oraz zbędnymi botami. Oczywiście w tym zakresie nasz zespół wykona kompleksową migrację, wysłałem wiadomość w pw z dodatkowymi informacjami.
 5. To zależy czy jesteś już ich klientem czy nie, biuro a support różni się. Mamy bardzo zaawansowany moduł integracji z NASK do hostbilla z mnóstwem dodatków i poprawek. Rejestracja/odnowienie/zmiana dnsów/rejestracja glue dns/zarzadzanie dns sec/ transfer z odnowieniem domeny ze statusu wygasłego/usuwanie rekordow dns sec/ odbieranie komunikatów pool z systemu nask z automatyzacja po ich odebraniu zależy jakie itd. automatyzacja komunikatów do klientów gdy rozpoczyna transfer na podstawie komunikatów pool z nask zabezpieczenia i dostosowanie do wymogów Nask, synchronizacja komunikatów oraz wiele już dodatków, które wypracowaliśmy w kilka lat . konsola do polecen xml Moduł na bieżąco aktualizowany, nie widzę problemu aby go odsprzedać i aby ktoś od nas go wdrożył.
 6. Napisz do HB da się ponegocjować możesz powołać się na mnie
 7. https://forum.rootnode.pl/profile/379-the-i/ przy tego typu usługach obowiązują różne kwestie działania, funkcjonowania czy obsługi. W razie potrzeby pisz na pw lub zapraszam do dalszej korespondencji z naszym wsparciem gdybyś jeszcze potrzebował jakiś informacji czy wsparcia. Suppor telefoniczny również chętnie pomoże.
 8. Wygląda na to, że kilkanaście razy źle logowałeś się w krótkim czasie, dlatego wycięło Ci dostęp. Zapraszamy do kontakt z supoortem. Formy kontaktu z nami zawsze wydajemy w mailu powitalnym z danymi do usługi. Na forach nie świadczymy wsparcia. W razie potrzeby podaj w pw nr zgłoszenia.
 9. Zapraszam do zapoznania się z hostingiem www u nas gdzie posiadamy filtrację SpamExpert w standardzie https://hitme.pl/filtr-wiadomosci-przychodzacych-spamexpert/
 10. Taki okres, dlatego support działa niezależnie od telefonów i bardzo sprawnie filtrujemy wszelkie tematy pilne. Odnośnie migracji, doczytaj wiadomość dopiero jest planowana. W razie potrzeby pisz na pw.
 11. ra8 dziękuje za wyrażenie opinii od tego jest ten wątek. Jednak jak wyżej wspomniałem zapraszam na priv. bo informacji było więcej a nie chce tutaj przelewać naszej dyskusji bo ten wątek nie jest od tego.
 12. ra8 - wszystkie informacje były przekazane w zgłoszeniu, nie był to serwer z naszą administracją dlatego wszelkie zabezpieczenia systemu były po Twojej stronie, dodatkowe prace jakie wykonaliśmy również nie leżały w naszej administracji jednak zostało to dla Ciebie wykonane. Jeżeli masz zastrzeżenia mimo takiego upływu czasu zapraszam do kontaktu na pw. z pewnością zgłoszenie będziemy jeszcze posiadali w archiwum
 13. dudekm nie znając Twojej sprawy nie mogę w się wypowiedzieć, dlatego zapraszam na pw. W wypowiedzi podałem sugestię, co mogło być zgodne z Twoim opisem sytuacji. Odezwij się w pw lub zadzwoń sprawdzimy.
 14. Admina proszę o przeczyszczenie wątku z wypowiedzi nie związanych z tematem lub przeniesienie ich do odpowiedniego działu. ra8 dziękuje za uwagę, odnośnie ddos to zawsze jesteśmy rygorystyczni w takich przypadkach, jednak odnośnie Twojego tematy abyśmy mogli się coś więcej wypowiedzieć proszę o numer zgłoszenia w pw bo zawsze w takich przypadkach dostajesz wycinki logów. dudekm - odnośnie platform hostingowych wszytko jest wyjaśnione w naszym wiki jak zmieniać wersje php dla konkretnej domeny. W panelu możesz odgórnie zaznaczyć sobie wersję główną dla całego konta i wszystkich skryptów, jeżeli tego nie wybrałeś to zawsze jest to wersja w danym momencie aktualnie wspierana i rozwijana. Dla każdej z domen możesz zdeklarować również inną wersję, indywidualną tylko dla danej domeny i tego pewnie u Ciebie zabrakło. Również zapraszam na pw jeżeli chciałbyś swój wątek poruszyć i zobaczyć w czym był problem. Pamiętaj, że na hosting dajemy gwarancję zwrotu bez podawania przyczyny przez 14dni od daty zakupu bo jesteśmy pewni swoich rozwiązań. Zawsze dziękujemy za uwagi nam zgłaszane czy to na nasz support czy też w takich wątkach jak ten. Ogromne grono klientów niestety sporadycznie zostawia swoje opinie albo trafia w takie tematy aby udzielić opinie z naszej pracy jaką wykonujemy pomagając i opiekując się usługami. Jednak doceniamy, że tutaj trafiają osoby, które mają jakieś doświadczenie i chcą nim się podzielić. Zawsze służę pomocą na pw w razie potrzeby czy też pytań. M.B.
 15. arturoller podeślij mi w pw id zgłoszenia lub profilu przyjrzę się Twoim zgłoszeniom i całej historii oraz Twojej sprawie z ajaxem. Przy usługach z administracją masz wiele zależności i wiele rzeczy jest na bieżąco aktualizowana z różnych przyczyn np. bezpieczeńtwa jednak nie powinny one wpływać na pracę a jeżeli coś się zdarzy zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.