Skocz do zawartości
zlotowinfo

ftp nie działa mi prawidłowo w biznes-host (hekko)

Polecane posty

odpalam putty i łączę się z serwerem vps-centos

uruchamiam MC i łączę się z ftp biznes-host

i wyskakują błędy...

przez te błędy widzę tylko jedną domenę,

plików w tej domenie połowy też nie widać

gdzIe problem? vps-centos, błędna konfiguracja biznes-host, problem z MC

jak temu zaradzić?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

support bizneshost (hekko) zlał mnie...

"Wszystkie katalogi domen oraz wymienione pliki w zgłoszeniu mają poprawne uprawnienia i znajdują się na serwerze.
Proszę zweryfikować ustawienia MC, skorzystać z innego programu lub za pomocą panelu DirectAdmin zweryfikować, że pliki istnieją."

zatem nadal nic nie wiem, czemu z konsoli zewnętrznego serwera nie widzę wszystkich plikó

Typowy problem wystepujący z antycznymi wersjami mc (czyli poniżej 4.8), jest tego pełno w bugtracku. Zaktualizuj i tyle.

• Super! 1

ok udało się zainstalować ten: https://centos.pkgs.org/5/slce-i386/mc-4.7.0.2-1.Nau5x.i386.rpm.html
niestety po "yum install..." pokazał się komunikat:  "Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID xxxxxxxx"
ale pomogła komenda wyszukana z neta: rpm -Uhv <name_of_rpm>

wreszcie widzę wszyskie pliki, szkoda tylko że suport nie potrafił pomóc

Dziwisz się? Przecież to H88. Druga spraw to nie był problem z serwerem, więc jak masz dedyka bez administracji to im nic do tego, że Tobie nie działa oprogramowanie. Ich obchodzi serwer, a nie soft.

Hej :)

12 godzin temu, zlotowinfo napisał:

support bizneshost (hekko) zlał mnie...

"Wszystkie katalogi domen oraz wymienione pliki w zgłoszeniu mają poprawne uprawnienia i znajdują się na serwerze.
Proszę zweryfikować ustawienia MC, skorzystać z innego programu lub za pomocą panelu DirectAdmin zweryfikować, że pliki istnieją."

zatem nadal nic nie wiem, czemu z konsoli zewnętrznego serwera nie widzę wszystkich plikó

Jeśli problem byłby z serwerem(maszyną), bądź posiadałbyś serwer dedykowany z administracją to na pewno pomoc byś otrzymał.
W przypadku serwera bez administracji support w żadnej firmie Ci nie pomoże, no chyba, że za dodatkową opłatą, za prace administracyjne.

Miłego dnia :)

42 minuty temu, zlotowinfo napisał:

nie oczekiwałem naprawy, tylko podpowiedzi, przyczyny tegoż problemu

W momencie, gdy jest to usługa root my nie mamy do niej dostępu. Konfiguracją i zarządzaniem systemem zajmujesz się Ty, taka jest specyfika usługi typu root.

Ale żeby dać podpowiedź czy wskazówkę to trzeba poświecić czas na zapoznanie się z problemem, a czas pracownika to w tym przypadku koszta.

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.