Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Kamera sportowa - Motocykl


Westbam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukałem sporo for dotyczących kamer sportowych niestety mało tego w sieci lub/i już wygasły. Może tu znajdę fachowców?

Potrzebuje kamery sportowej na moto. Będzie montowana na kasku ewentualnie na motocyklu. Budżet 300-400 zł (dopiero startuję, jeśli wciągnie mnie robienie "profesjonalnych" filmów pomyślę o czymś lepszym).

 

Wiadomo zależy mi na jak najlepszej jakości nagrywania (FULL HD) oraz stabilizacji (motocykl drogowy - nie żaden crossowy).

Nie potrzebuje 4k itp.

 

Myślę o:

EKEN H9R (tu przemawia przede wszystkim jakość nagrywania i CENA - na ali można kupić za 180 zł , allegro od 230 zł)

Xiaomi Yi Action

Goclever extreme pro 4k

Iconntechs
Orllo Xpro Touch

 

Doradźcie proszę - może lepszy w tej kwocie będzie SJCAM? Xblitz?

Przejrzałem już mnóstwo porównań na YT oraz poczytałem lecz czym wiecej ogladam tym wiekszy chaos mam w głowie.

 

Dzięki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecalem by Sjcam 5000+ elite. Koszt ok 120 dolców z europejskich magazynów w Chińskim sklepie typu BG,GB,TT i tak dalej

Eken h9 też mam ale jest słaba, szczególnie przy gorszym oświetleniu. Jest tania dla tego możną ją ciągać na ekstremalne wycieczki. H9 kosztuje ok 40-50 dolców.

Przy jasnym świetle nie jest zła, odrobinę lepsza od SJcam 4000 bo ma 60 klatek przy FHD a SJcam 4000 ma 30 klatek/FHD.

Te 4k ekena to interpolacja a nie realne 4k.  Realnie Eken 4h ma 25 klatek przy 2k. Tak w skrócie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.