Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Pojemny i sprawdzony hosting poszukiwany


pitr1823

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chcemy migrować z nazwy, zależy nam głównie na dużej ilości dostępnego miejsca (ok. 500GB>). Przeglądam różne oferty, lecz w tej cenie ciężko jest znaleźć coś podobnego. Największa ilość miejsca zajmują konta pocztowe. Najlepiej duże i sprawdzone firmy. Jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie webh.pl

-parametry jak pojemność konta możesz w każdej chwili zwiększyć (dodatkowe 50gb to chyba 80zł/rok), możesz dokupić również unikalny IP

- szybki i pomocny support (odpowiedz czesto jest już po kilku minutach :) )

- dostęp do SSH, wiele wersji php, codziennie kopie bezpieczeństwa, brak chorych limitów i wiele wiele więcej

- dostępność usługi na najwyższym poziomie

Konto o pojemności 500GB wyniesie Cie 880 zł.

Ode mnie masz kod zniżkowy -20%:  PROMO4465

 

Więcej opini o webh znajdziesz w necie, ja korzystam z ich hostingu od poczatku oraz VPS od kilku lat  i szczerze moge polecić innym pod każdym względem :)

 

Nie wiem co wszyscy mają ostatnio z tymi VPS'ami....tym bardziej jeśli ktoś na hostingu ma proste stronki a nie zasobożerny i popularny portal albo jakąś inną niestandardową usługe, to po co mu ?....co więcej, przecież vps z takim dyskiem też nie jest łatwo znaleźć...a do tego opłacić administratora i ogarnąć miejsce pod backup.... 

Edytowane przez Rafiki
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

u nas w pakiecie Profesjonalny https://home.pl/hosting/ masz 500 GB przestrzeni. Standardowa cena to 984 zł rocznie, aktualnie jednak w promocji za 88,56 zł  więc rozkładając to na ewentualne 2 lata masz i tak atrakcyjną cenę. W ramach usługi otrzymasz także bezpłatną umowę powierzenia przetwarzania danych.

Jeżeli Twoje wymagania jednak wzrosną to zachęcam do skorzystania z pakietu Premium, gdzie masz 2 TB przestrzeni (z podziałem 1TB/1TB na pocztę i pliki FTP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.