Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Reklama do 100zł


Emil.

Rekomendowane odpowiedzi

Z taką kwotą to nie wiem... możesz post wypromować na facebooku ;)

 

A pierw to popracuj może nad czytelnością i usability swojego forum (o ile to te z stopki) -  w momencie zjechania w dół wszystko się zlewa i odechciewa się czytania a co dopiero rejestracji... co z tego ,że będziesz reklamował swoje forum jeśli będzie miało ono wysoki współczynnik odrzuceń :)

 

Edytowane przez Rafiki
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafiki napisał:

Z taką kwotą to nie wiem... możesz post wypromować na facebooku ;)

 

A pierw to popracuj może nad czytelnością i usability swojego forum (o ile to te z stopki) -  w momencie zjechania w dół wszystko się zlewa i odechciewa się czytania a co dopiero rejestracji... co z tego ,że będziesz reklamował swoje forum jeśli będzie miało ono wysoki współczynnik odrzuceń :)

 

Chodzi o szablon tak? 

Jest zbyt jasny? Czy jak, bo nie rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę to niestety ale nie poszalejesz. Jeżeli masz fanpage forum, to tak jak wspomniał przedmówca możesz utworzyć promocję posta lub samego fp. Ewentualnie możesz popróbować pokombinować coś z adwordsami, ale przy takim budżecie to albo się szybko wystrzelasz z kasy albo powinieneś utworzyć kampanię na mniej wyszukiwane frazy (np. długi ogon). Jednak mimo wszystko powinieneś przeznaczyć na promocję, co najmniej 3 razy tyle.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, theqkash napisał:


Forum przez jasną kolorystykę i brak jakichkolwiek elementów w innych kolorach jest mocno nieczytelne.

Zajmę się tym! :)

5 godzin temu, Krzysiek napisał:

Za taką kwotę to niestety ale nie poszalejesz. Jeżeli masz fanpage forum, to tak jak wspomniał przedmówca możesz utworzyć promocję posta lub samego fp. Ewentualnie możesz popróbować pokombinować coś z adwordsami, ale przy takim budżecie to albo się szybko wystrzelasz z kasy albo powinieneś utworzyć kampanię na mniej wyszukiwane frazy (np. długi ogon). Jednak mimo wszystko powinieneś przeznaczyć na promocję, co najmniej 3 razy tyle.

Dzięki Krzysiek, mogę zwiększyć budżet aczkolwiek chcę to robić stopniowo.

Tak jak wspomniałem, chciałbym tylko coś przetestować/sprawdzić efekty do tej kwoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rafiki napisał:

Z taką kwotą to nie wiem... możesz post wypromować na facebooku ;)

 

A pierw to popracuj może nad czytelnością i usability swojego forum (o ile to te z stopki) -  w momencie zjechania w dół wszystko się zlewa i odechciewa się czytania a co dopiero rejestracji... co z tego ,że będziesz reklamował swoje forum jeśli będzie miało ono wysoki współczynnik odrzuceń :)

 

 

16 godzin temu, theqkash napisał:


Forum przez jasną kolorystykę i brak jakichkolwiek elementów w innych kolorach jest mocno nieczytelne.

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Błędna analiza, linki działają każde, nawet te które "eksperci"nazywają spamowe. Trzeba umieć ich przyłożyć. 5-7 lat temu było to bardzo prosto, teraz już nie dla tego "eksprci" mówią, że linki nie działają. Działają to dalej główny czynnik rankingowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.