Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

OVH konto pocztowe przy zakupie domeny


motorhead

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś może z poczty w ovh?

Znajomemu kupiłem w ovh domenę, poprosił mnie żebym podpiął pod nią jedną skrzynkę firmową i teraz mam pytanie, czy ktoś korzysta z tej darmowej poczty którą dają do domen pl?

Chodzi mi o "start10m" - konto 10mb na stronę i 5gb na pocztę? Jak działa? Są jakieś problemy, niedochodzące meile, spam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, motorhead napisał:

Chodzi mi o "start10m" - konto 10mb na stronę i 5gb na pocztę? Jak działa? Są jakieś problemy, niedochodzące meile, spam?


Jak to w OVH opinie są różne. Uptime usług pocztowych jest raczej dobry, natomiast problemy ze spamem generalnie w OVH są. Nie wiem czy w konkretnie tej usłudze też, ale sporo adresów z usług współdzielonych (a także tych które możesz dostać do dedyków/vpsów) od nich siedzi na blacklistach i nie wiem czy komuś chce się pilnować tego czy adresy z bezpłatnej usługi siedzą na tych blaclistach czy nie.

 

Myślę jednak, że nawet gdyby problem wystąpił, zajmą się nim zaraz po jego zgłoszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.