Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

VPS z direct admin


mati010

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, po woli zaczynam się rozglądać za nowym VPS'em z DA, ponieważ w BH support i jakość serwerów jest taka niska od przejęcia przez H88. Serwer u nich mam tam  od 2014 roku i było okej...

 

Aktualnie nie potrzebujemy nic super mocnego, lecz na pewno chcemy support na poziomie (nie typu jak ostatnim razem był problem to support przez 3 tickety pisał, że jest okej, a nie było).

 

Na serwerze mamy 2 strony (z rónym ruchem od rónym  godzinach), 2 serwery shoutcast, 2 autopiloty do serwerów i w sumie nic większego. Na pewno wystarczy nam 4 GB ram, dysk myślę, że 75-100 GB.

 

Cenowo tak rocznie maksymalnie 700-750 zł.

Edytowane przez mati010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31/12/2017 o 09:33, mati010 napisał:

ponieważ w BH support i jakość serwerów jest taka niska

 

Możesz doprecyzować które elementy / parametry wsparcia oraz usługi są dla Ciebie istotne ?

 

W dniu 31/12/2017 o 09:33, mati010 napisał:

nie typu jak ostatnim razem był problem to support przez 3 tickety pisał, że jest okej, a nie było

 

Możliwe że sytuacja wymagała trzech ticketów aby zrozumieć zgłaszaną sytuację. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz serwera z DirectAdmin skonfigurowanego do pracy to może zainteresuje Ciebie oferta na hosting dedykowany:
 
https://www.statnet.pl/hosting/
 
Hosting Dedykowany to środowisko gotowe do pracy. Zarządzanie odbywa się przez DirectAdmin, udostępniamy również instalator skryptów Installatron. Serwery są optymalizowane, monitorowane i regularnie aktualizowane.

 

Aktualnie mamy wyprzedaż 50% taniej:

 

https://www.statnet.pl/oferty-specjalne/wyprzedaz-2017/hosting-dedykowany/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gb1 napisał:

 

Możesz doprecyzować które elementy / parametry wsparcia oraz usługi są dla Ciebie istotne ?

 

 

Możliwe że sytuacja wymagała trzech ticketów aby zrozumieć zgłaszaną sytuację. 

 

 

 

Najważniejsze, aby support chciał pomóc? Doradzić jeżeli przyjdzie do problemu, którego nie umiałbym rozwiązać. Jeżeli zaś padnie serwer i nie będę miał dostępu to też liczę na szybką reakcję z ich strony. Jeżeli chodzi o sytuację to nie, wystarczył ticket nr. 1 w którym napisane było wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oczekujesz wsparcia dla świadczonej usługi wraz ze wsparciem administracyjnym jak będziesz miał problem którego nie będziesz umiał rozwiązać ?

 

Rozumiem że za wsparcie administracyjne jesteś gotowy dodatkowo zapłacić ?

 

Jakiego czasu reakcji oczekujesz w przypadku wsparcia dla świadczonej usługi oraz wsparcia administracyjnego ? Jakiego godziny wsparcia Cię interesują ?

 

Podany budżet jest w kwotach netto czy brutto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję dokładniej o co mi chodzi. Serwer VPS z DA (oczywiście za DA mogę dopłacić nie wiem jednorazowo?), sam serwer VPS 700 zł + DA na rok.  Jeżeli chodzi o support to w miarę możliwości najbardziej chodzi mi o szybkość reakcji jeżeli padnie serwer, będzie problem po stronie maszyny etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Poziomecki napisał:

A nie myślałeś o rozdzieleniu tego? VPS pod shoutcasty i hosting WWW pod strony?

 

Myślałem bardziej o rozwiązaniu czysty VPS + zainstalowanie przykładowo VestaCP. Raczej wolałbym, aby akurat te 2 shoutcasty siedziały razem z stronami. I co najważniejsze shoutcasty w sumie aktualnie nie są "mega" obciążone, słuchaczy to w porywach czasami maks 100 słuchaczy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.