Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

FFMPEG - hosting


Thinker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy są może jakieś hostingi, które oferują dostęp do FFMPEG?
VPS'a nie ogarnę sobie bo nie mam kompletnie wiedzy jak taki VPS zabezpieczać itp.
Nie mam też tyle $$$ aby komuś płacić za opiekę nad serwerem.

Obecnie korzystam z hostingu @webh i jestem mega zadowolony że na nich natrafiłem. Dzięki za współpracę.

Do czego mi potrzebne FFMPEG?
Posiadam skrypt do planowania relacji w socialmediach, zdjęcia do rozmiaru 200kb publikują się wzorowo, ale większe już wymagają FFMPEG.
Niestety obecnie ograniczam się do samych zdjęć, a chciałbym móc korzystać w pełni ze skryptu i publikować również krótkie relacje w formie video.
Skrypt wykorzystuję prywatnie i nie będzie on dostępny publicznie, więc ogromnego obciążenia nie będzie.

Zapytałem twórców skryptu, czy można jakoś ustawić aby skrypt korzystał z zewnętrznego serwera FFMPEG, więc czekam na odpowiedź :D

 

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie ciężko znaleźć hosting z obsługą FFMPEG radził bym ci kupić vps lub serwer dedykowany. Jeżeli się nie znasz na administracji serwerem to kup vps z zarządzaniem. 

Z tego co wiem home.pl ma obsługę FFmpeg

 

"Pakiet FFmpeg dostępny jest na wszystkich serwerach współdzielonych z pakietu UNIX, np. Hosting Profesjonalny oraz eSklep. Oficjalną dokumentację (w języku angielskim) dla pakietu FFmpeg znajdziesz pod tym adresem.

Na serwerach home.pl, w katalogu /usr/netpbm, dostępne są także programy z serii NetPBM." 

 

 

Źródło

https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/zasady-umieszczenia-skryptow-na-serwerach-w-home-pl

Edytowane przez Gryzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thinker napisał(a):

Witam, czy są może jakieś hostingi, które oferują dostęp do FFMPEG?

Zapytaj BOK https://hostido.pl/kontakt

@Hostido.pl jako hosting jest przyjazny dla użytkowników, więc nie wykluczone, że mogą wdrożyć coś takiego w ramach pakietów z SSH > https://hostido.pl/hosting-www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 11:15, Thinker napisał(a):

Witam, czy są może jakieś hostingi, które oferują dostęp do FFMPEG?
VPS'a nie ogarnę sobie bo nie mam kompletnie wiedzy jak taki VPS zabezpieczać itp.
Nie mam też tyle $$$ aby komuś płacić za opiekę nad serwerem.

Obecnie korzystam z hostingu @webh i jestem mega zadowolony że na nich natrafiłem. Dzięki za współpracę.

Do czego mi potrzebne FFMPEG?
Posiadam skrypt do planowania relacji w socialmediach, zdjęcia do rozmiaru 200kb publikują się wzorowo, ale większe już wymagają FFMPEG.
Niestety obecnie ograniczam się do samych zdjęć, a chciałbym móc korzystać w pełni ze skryptu i publikować również krótkie relacje w formie video.
Skrypt wykorzystuję prywatnie i nie będzie on dostępny publicznie, więc ogromnego obciążenia nie będzie.

Zapytałem twórców skryptu, czy można jakoś ustawić aby skrypt korzystał z zewnętrznego serwera FFMPEG, więc czekam na odpowiedź :D

 

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

co to za skrypt ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.