Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Tanie serwery vps


Gość Grzegorz.R

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz.R
10 minut temu, Kaziu napisał(a):

Na tych kontenerach LXC można serwer wireguard postawić?

Myślę że nie będzie problemu. Ale dla pewności napisz mail do nich. 

Ja używam tunelu też daje anonimowość a na to na pewno pozwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R
3 godziny temu, Kaziu napisał(a):

Na tych kontenerach LXC można serwer wireguard postawić?

Pisałem do nich w tej sprawie odpowiedzieli że można 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poplop napisał(a):

Ja korzystałem jakiś czas temu z oferty iqgroup i nie miałem powodów do narzekań.
https://www.iqhost.eu/serwery-wirtualne-lxc/

https://www.iqhost.eu/serwery-cloud-fast/
Na moje potrzeby do testów było idealnie i tanio.

 

Zlokalizowane mają serwery w Opolu? Dobrze wyczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Poziomecki napisał(a):

 

Zlokalizowane mają serwery w Opolu? Dobrze wyczytałem?

[07-2020] Uruchomienie własnej serwerowni
Uruchomienie własnej serwerowni w polsce [OPOLE]. Migracja kluczowych usług z firmy OVH oraz rozpoczęcie migracji pozostałych.

Raczej tutaj mowa o pseudo datacenter, adresacja należy do orange w tym używają ASN orange (bez alokacji adresacji na własnym ASN).

Edytowane przez Matix8981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz.R napisał(a):

Ja na OVH bym się nie decydował mam przykre z nimi doświadczenia

Używam u nich najtańszego VPSa jeszcze  z oferty VPS SSD, już będzie około 3lata. Nic się nie dzieje uptime 100%. Mam też u nich kimsufa i także bez problemów już będzie około 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R
Teraz, Kaziu napisał(a):

Używam u nich najtańszego VPSa jeszcze  z oferty VPS SSD, już będzie około 3lata. Nic się nie dzieje uptime 100%. Mam też u nich kimsufa i także bez problemów już będzie około 10 lat.

OVH jeżeli masz u nich hosting na ich serwerach to jak ktoś odpali np torrentfluxa i ktoś cię zgłosi to zaraz wypowiadają umowę już miałem takie przypadki że ktoś odpalił stronkę torrent z użytkowników mimo że nie było tam dużego ruchu i pliki były legalne to wypowiedzieli umowę i potem przenosić dane na inne serwery i konta klientów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Matix8981 napisał(a):

[07-2020] Uruchomienie własnej serwerowni
Uruchomienie własnej serwerowni w polsce [OPOLE]. Migracja kluczowych usług z firmy OVH oraz rozpoczęcie migracji pozostałych.

Raczej tutaj mowa o pseudo datacenter, adresacja należy do orange w tym używają ASN orange (bez alokacji adresacji na własnym ASN).

 

No właśnie do tego doszedłem, ale nigdzie oficjalnie poza tym nie ma informacji o dc co jest zastanawiające a jednak oferta interesująca jeśli chodzi o VPSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Poziomecki napisał(a):

 

No właśnie do tego doszedłem, ale nigdzie oficjalnie poza tym nie ma informacji o dc co jest zastanawiające a jednak oferta interesująca jeśli chodzi o VPSy.

Uważał bym na tego typów dostawców, ponieważ przy aktualnych cenach adresacji, prądu utrzymywanie takich cen jest nierealne albo graniczy z utratą rentowności
nawet przy ,,własnym datacenter" lub na starych warunkach OVH (onetime payment za adresy). Może dojść do takiej sytuacji, gdzie provider ogłosi upadłość, już podobne przypadki miały miejsce w ostatnim czasie u zagraniczych dostawców.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Grzegorz.R jeśli jeszcze nie znalazłeś taniego serwera, to mogę Ci zaproponować odstąpienie mojego serwera VPS w firmie webh.pl.

Mam go od 2019 roku, z firmą webh.pl doskonale mi sie współpracuje od wielu lat. Aktualnie mam wiele serwerów, i z tych najmniejszych muszę już niestety zrezygnować.

 

Parametry serwera:

- 2 szt vCPU

- 6 GB RAM

- 40 GB SSD

 

Koszt odnowienia:

- 68,97 zł brutto za kwartał

- lub 262,20z zł brutto za rok

 

Datacenter: w Polsce (webh.pl)

Ważność: do 2023-04-12.

 

Aktualnie webh.pl już nie ma takiej oferty. Szkoda mi rezygnować bo zapłaciłem za podniesienie parametrów (jednorazowa opłata).

Jakby ktoś inny był chętny to zapraszam.

Sprzedam za 200zł.

 

Edytowane przez bartoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.