Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Powiadomienia kalendarza google


PrecelusMaximus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam za dużo rzeczy na głowie i czasem o czymś zapomnę lub pamiętam przez cały dzień i zapominam chwile wcześniej. Od jakiegoś czasu używam kalendarza, akurat googlowy wpadł mi w ręce więc go wybrałem jakoś bezrefleksyjnie. Plus taki, że może działa na kilku platformach. Raz na jakiś czas tam zaznaczam i chciałbym, dostać powiadomienie rano z listą co na dany dzień i X czasu przed. Super są takie możliwości. Szlak mnie trafia, jak nic nie ma na dany dzień (no chociażby weekend) a te dziady z google wysyłają mi maila "Twoja lista na dziś jest pusta". Ktoś odkrył jak to zmienić? Czy jest taka możliwość? Ich panel konfiguracyjny jest tak intuicyjny jak panel Aruby... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na ten temat jest również tu: https://productforums.google.com/forum/#!topic/calendar/Yuml24doKII/discussion . Jeden z użytkowników zasugerował by automatycznie usuwać wiadomości ,której tytuł wyglada tak: (PL) "Twoja lista na dziś jest pusta" dodając odpowiednie reguły. Nie używam wprawdzie kalendarza od google ale zarówno osobiście jak i w firmach korzystamy z tego typu rozwiązań. Trochę dziwne że google nie ma jasno sprecyzowanej funkcji wyłączenia powiadomienia gdy nic nie masz na tz liści. Kalendarz do którego mam dostęp wysyła tylko powiadomienia kiedy coś jest w terminarzu i chyba tak to powinno wyglądać. Nawet rozwiązanie typu jak OX nie wysyła takich śmieci więc może to należy traktować jako błąd/bug?

Edytowane przez SiXwishlist
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.