Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

DMDE


szuwarekmini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z DMDE?
W ostatnim czasie, na jednym z komputerów wpięcie dysku przenośnego namieszało mi w partycjach jednego dysku stacjonarnego.
Windows widzi tylko jedną z dwóch partycji w dodatku nieprawidłowo. Z poziomu DMDE widoczne są obie partycje.
Czy znajdę tu kogoś z większym doświadczeniem i pomoże uporządkować bałagan :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystać z programu TestDisk. Ponad 10 lat temu, gdy byłem na etapie zabawy z różnymi systemami na dysku twardym namieszałem z partycjami w ten sposób, że jedna nałożyła mi się na drugą i powstał problem z uruchomieniem systemu. Miałem tam jeszcze jakieś partycje linuksowe na dysku i jakieś partycje dodatkowe, typu windowsowy dysk D na dane rozumiany jako osobna partycja. Uruchomiłem program z CD-ROM i udało się za jego pomocą naprawić całą strukturę partycji na dysku. Odpal go i sprawdź jakie partycje Tobie wykryje i w jakiej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze trafiłeś kolego, bo tak się składa, że mój zespół składający się z kilkudziesięciu osób specjalizuje się w odzyskiwaniu danych oraz naprawianiu zarówno fizycznym jak i cyfrowym wszelkich urządzeń przetrzymujących dane (nasza oferta zawsze jest szyta na miarę klienta). Od razu powiem, że używamy autorskiego programu napisanego w pythonie (przy zachowaniu zasad PEP8), który wyodrębnia na sektory dane wyszukane za pomocą sztucznej inteligencji (mądrość ~ 170 IQ, czyli więcej niż Einstein ;)). Jestem w stanie zagwarantować odzyskanie 100% z utraconych/skorumpowanych danych oraz wygodną ich przesyłkę. Nasza usługa będzie polegać na następujących krokach:

1. Po odebraniu urządzeń, nasz informatyk pseudonim "Bluezd" wyświetli na ekranie przeformatowane (takie jakie były przed usterką) dane w surowej postaci na monitorze.

2. Następnie, nasza Pani Krystynka z księgowości przepisze bit po bicie wszystko do firmowego kajecika (papier POL effect satynowy, 160g/m2).

3. Tutaj już zależnie od wyboru klienta, umawiamy się na połączenie, czy to telefoniczne czy skajpowe (ew. gadu gadu w weekendy), a następnie nasza logopeda Pani Bożenka będzie dyktowała zera oraz jedynki, by mógł sobie Pan wklepać na czysto do dysku. 

 

  • Zaskoczony 3
  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 00:43, ryniuch napisał:

Dobrze trafiłeś kolego, bo tak się składa, że mój zespół składający się z kilkudziesięciu osób specjalizuje się w odzyskiwaniu danych oraz naprawianiu zarówno fizycznym jak i cyfrowym wszelkich urządzeń przetrzymujących dane (nasza oferta zawsze jest szyta na miarę klienta). Od razu powiem, że używamy autorskiego programu napisanego w pythonie (przy zachowaniu zasad PEP8), który wyodrębnia na sektory dane wyszukane za pomocą sztucznej inteligencji (mądrość ~ 170 IQ, czyli więcej niż Einstein ;)). Jestem w stanie zagwarantować odzyskanie 100% z utraconych/skorumpowanych danych oraz wygodną ich przesyłkę. Nasza usługa będzie polegać na następujących krokach:

1. Po odebraniu urządzeń, nasz informatyk pseudonim "Bluezd" wyświetli na ekranie przeformatowane (takie jakie były przed usterką) dane w surowej postaci na monitorze.

2. Następnie, nasza Pani Krystynka z księgowości przepisze bit po bicie wszystko do firmowego kajecika (papier POL effect satynowy, 160g/m2).

3. Tutaj już zależnie od wyboru klienta, umawiamy się na połączenie, czy to telefoniczne czy skajpowe (ew. gadu gadu w weekendy), a następnie nasza logopeda Pani Bożenka będzie dyktowała zera oraz jedynki, by mógł sobie Pan wklepać na czysto do dysku. 

 

Wiem że to offtop ale podziel się tym ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.