Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[sprzedam] Autorski hosting shoutcast - własny panel


dese

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam autorski hosting shoutcast v2 - oparty na własnym, prostym w obsłudze panelu, który umożliwia zamawianie serwerów, obsługuje szybkie płatności internetowe i integruje się z programem księgowym (ifirma.pl).

Oprogramowanie obsługuje rozproszoną infrastrukturę - jest aplikacja z bazą danych, do której można dodawać dowolną ilość serwerów streamingu.

Można skonfigurować darmowy pakiet. 

System automatycznie rozłącza źródła przekraczajace dozwolony bitrate.

 

Link: https://streamic.upcode.pl

 

Technologia: Python, Django, Flask.

Wystawiam faktury VAT.

 

Pytania proszę kierować na forum lub email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1134]adamnt[/mention] jeśli jesteś w stanie dostarczać takie skrypty w podanej cenie to zapraszam do współpracy, chętnie zlecimy dziesiątki takich skryptów w tych cenach, a może nawet wyższych. 
Moment bo gość napisał skrypt , wiec może to później sprzedawać nawet I 1000 raz I kasa mu się zwróci, więc skoro sprzedaje, to szuka chętnych . Również bym nie napisał tego za 1000zl tylko za więcej Ale ktoś I tak na tym zarobi taki biznes.

Na Internecie multum takich skryptów za 200-300 euro Ale ktoś to sprzedaje non stop.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamnt Proszę nie wprowadzać w błąd - jak napisałem, sprzedaję całą platformę, cały produkt - razem z przeniesieniem praw autorskich. Nic nie będzie sprzedawane 1000 razy - tylko 1 raz, cały kod oraz prawa. I generalnie nie jest to skrypt, ale nieco większe oprogramowanie, które odpala się na serwerze bazodanowym (w Django) oraz na serwerach streamingu (Flask). Obydwie aplikacje mogą być uruchomione przez gunicorna.

Edytowane przez dese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamnt napisał:

Moment bo gość napisał skrypt , wiec może to później sprzedawać nawet I 1000 raz I kasa mu się zwróci, więc skoro sprzedaje, to szuka chętnych . Również bym nie napisał tego za 1000zl tylko za więcej Ale ktoś I tak na tym zarobi taki biznes.

Na Internecie multum takich skryptów za 200-300 euro Ale ktoś to sprzedaje non stop.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

image.png.280385c81dada3d3a94f1bf024959c35.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ok Panowie, ktoś chętny zapraszam do Mnie, zamierzam napisać skrypt Panelu shoutcast, mumble, teamspeak3 w wersji bardziej zaawansowanej, sprzedam ok 5-7 sztuk po cenie 1000zł netto/szt.

 

Oczywiście płatność odbędzie się po obejrzeniu Panelu którego to ukończę do 2 miesięcy, jeśli takie zainteresowanie będzie.

 

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2019 o 14:29, adamnt napisał:

Również bym nie napisał tego za 1000zl tylko za więcej

 

21 godzin temu, adamnt napisał:

zamierzam napisać skrypt Panelu shoutcast, mumble, teamspeak3 w wersji bardziej zaawansowanej, sprzedam ok 5-7 sztuk po cenie 1000zł netto/szt.

 

👍

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

domyślam się, że temat podobny do: https://forum.rootnode.pl/topic/1495-prawa-autorskie-a-w%C5%82asny-strumie%C5%84/?tab=comments#comment-13021 .

Pamiętam erę radii internetowych, "północnych" hostingów radiowych, które wówczas królowały, lecz niestety z czasem mocno wszedł YouTube. Jak jeden mąż, wszyscy stosowali shoutcasta i autopilota do tego rozwiązania, ale były też bardziej ambitne systemy, które sam przerabiałem jak np.: https://www.airtime.pro/ .

Autora tematu @dese widziałem na wcześniejszym forum z podobną ofertą. Nie widziałem kodu, nie znam możliwości tego skryptu, ale prawdopodobnie cena jaką początkowo podawał była adekwatna do kosztów jakie poniósł lub są po prostu wyliczeniem poświęconego czasu.
 

Dnia 17.12.2019 o 18:29, dese napisał:

Link: https://streamic.upcode.pl

 

Technologia: Python, Django, Flask.

Wystawiam faktury VAT.


Seems 100% legit, dodatkowo chętnie bym się podszkolił w bardziej webowym pythonie (django). Jeżeli nadchodzący kryzys nie będzie aż tak zły, to bardzo chętnie sam kupię, tylko po to żeby się nauczyć czegoś od mądrzejszych, bo sam jestem co najwyżej przeciętnym klepaczem a nie programistą pythona.
 

Dnia 4.04.2020 o 02:36, adamnt napisał:

Ok Panowie, ktoś chętny zapraszam do Mnie, zamierzam napisać skrypt Panelu shoutcast, mumble, teamspeak3 w wersji bardziej zaawansowanej, sprzedam ok 5-7 sztuk po cenie 1000zł netto/szt.

 

Sam obsługuję kilka takich autorskich rozwiązań, które nie są nigdzie indziej wykorzystywane. Przykładowo panele przejętych marek związanych z mumble, minecraft'ami etc. Jeżeli ktoś chciałby takie rozwiązanie, możemy pomyśleć nad odsprzedażą kodu na licencji.

 

7 godzin temu, adamnt napisał:

W czym problem? nie pisze tego za 1000zł tylko za 5000-7000zł dla 5-7 osób a nie dla 1!

W jednej z głównych marek, od 2015stego utrzymujemy nasz panel VoiceJet, napisany m.in. z wykorzystaniem Symfony i AngularJS  na froncie (byliśmy nawet przed OVH ;) ) - uwierz mi, że niezależnie od tego jak dużo zasobów, czy to czasowych, finansowych czy ludzkich byś nie miał, pisanie autorskiego rozwiązania  to troszkę inna skala, tym bardziej, że istnieje cała masa świetnych, darmowych rozwiązań do obsługi - wymyślanie koła na nowo w cenie ledwo ~50k pln jakoś nie brzmi ciekawie, zatem:
 

7 godzin temu, Archi napisał:

 

👍


Śmiem twierdzić, że @Archi widząc całą masę podobnych tematów, ofert i "historii" przez tyle lat, w skrócie zareagował w ten, jakże wymowny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.