Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting pod blog'a?


Tpk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, rozglądam się za hostingiem pod aplikacje NodeJS, konkretnie zależy mi na platformie opartej o Ghost.

Główne przeznaczenie to niewielki blog, ewentualnie (raczej nie) jakieś proste strony (wszystko i tak będzie kręciło się wokół Node'a).

 

Rozważałem DigitalOcean, Vultr, Linode jako, że nigdy nie miałem styczności z tego rodzaju hostingiem ~ jednak mają trochę dziwny sposób rozliczania (jestem przyzwyczajony do płatności z góry za cały rok). GCE i AWS przygnębiają ilością i mnogością opcji.

Obecnie trzymam wszystko w MyDevil / Ct8 ale irytuje mnie lekko, że mam skrojony dostęp do shell'a ~ brak root'a i pełnej swobody w działaniu (Ghost choć podobno da się tu zainstalować to i tak u mnie wszystkie próby postawienia go kończyły się fiaskiem).

 

Myślałem nad najtańszym pakietem Vultr (nawet IPv6 only) umieszczonym za Cloudflare.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
15 godzin temu, Ghost napisał:

Jakie problemy masz z zainstalowaniem Ghosta na mydevil? Jakiś czas temu postawiłem dokładnie według ich poradnika i poszło mi bez problemu.

 

Dzięki, już sobie poradziłem, osoby odpowiedzialne za ten hosting bardzo czujnie przeszukują internet i błyskawicznie reagują czego dowodem jest -> https://www.mydevil.net/status,186,promocja-wielkanocna-aktualizacja-nodejs-i-nowe-wersje-javy.html

 

Jakiś czas temu był problem z Phusion Passenger czyli oprogramowaniem pośrednim ale po ich interwencji wszystko działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.